ORIGAMI

(6 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY ORIGAMI

Ozdoby na Boże Narodzenie: magiczne bombki origami

Ozdoby na Boże Narodzenie: magiczne bombki origami

Najmodniejsze ozdoby na Boże Narodzenie to te, które formą (a niekoniecznie materiałem) nawiązują do lekkich dekoracji origami. Zainspiruj się naszą GALERIĄ bombek i propozycji ozdób na Boże Narodzenie inspirowanych tą sztuką składania papieru.

Pomysł na sypialnię: mała sypialnia w stylu minimalistycznym

Pomysł na sypialnię: mała sypialnia w stylu minimalistycznym

Aranżacja szarej sypialni oparta o minimum środków wyrazu? Zainspiruj się pomysłem na szarą sypialnię w bloku w stylu minimalistycznym. Zobacz jak niewiele potrzeba by stworzyć wnętrze stylowe i przyjemne w codziennym użytkowaniu.

Dodatki do wnętrz: ceramiczne origami. Najmodniejsze doniczki, wazony i klosze!

Dodatki do wnętrz: ceramiczne origami. Najmodniejsze doniczki, wazony i klosze!

Motyw origami przeniesiony na surowiec ceramiczny, święci swój prawdziwy rozkwit w aranżacji wnętrz. Harmonijkowe wazony i donice z ceramiki, betonu i marmuru czy graficzne klosze z dymionego szkła to prawdziwy must have tej jesieni. Zainspiruj się naszymi wyborami!

Nowoczesna kuchnia o pow. 6 m2: aranżacja w kolorze białym i czarnym

Aranżacja kuchni o pow. 6 m2 miała być nowoczesna i połączona z częścią dzienną. Powstała biała kuchnia z czarnymi dodatkami. Noowczesna zabudowa kuchenna, stół odlany z betonu, czy czarna farba tablicowa stworzyły niebanalny wystrój wnętrza.

Lekka wiosenna i ekologiczna dekoracja – Zrób to sam – motyle na gałęziach

Idzie Wiosna. Już za niedługo na łąkach pojawią się pierwsze motyle. Jednak już dziś możemy zaprosić do domu te zrobione techniką origami. Można nimi udekorować meble, okno czy lustro. W ZRÓB TO SAM pomysł na oryginalną ozdobę.

Ciekawe DIY: jak zrobić abażur z papieru do starej lampy. Pomysl na Zrób to sam

W pomyśle na DIY pokazujemy, jak zrobić oryginalny abażur z papieru. Proponowane Zrób to sam nie jest drogie, a efekt końcowy fantastyczny! Stara lampa nie musi od razu trafić na śmietnik - wystarczy odnowić jej konstrukcję i dodać nowy abażur. Zabacz jak zrobić abażur.

Strona 1 z 1

1