OKŁADZINA KAMIENNA

(10 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY OKŁADZINA KAMIENNA

Cegła i kamień czyli modne okładziny. Ściana dobrze ubrana!

Cegła i kamień czyli modne okładziny. Ściana dobrze ubrana!

Cegła na ścianie to hit w dekoracji ścian. Modne w aranżacji wnętrz stały się okładziny ścienne z kamienia naturalnego oraz cegłopodobnych płytek. Szczególnie cegłopodobne płytki zyskują coraz większą popularność ze względu na uniwersalne wymiary i mniejszą wagę niż prawdziwa cegła. Cegłopodobne płytki będą pasowały do salonu, przedpokoju, sypialni nawet w małych mieszkaniach.

Kamień dekoracyjny z fugą: dekoracja ścienna firmy STONES

Kamień dekoracyjny z fugą: dekoracja ścienna firmy STONES

Firma Stones jest producentem kamieni dekoracyjnych i elewacyjnych. Wyróżnione znakiem Rekomendacja „M jak mieszkanie” płytki Siena to nowość w ofercie. Strukturą przypominają naturalny kamień ale są znacznie lżejsze, mniej kosztowne i łatwiejsze do zastosowania w mieszkaniu. Oto ciekawa kamienna dekoracja ścian.

Modna elewacja: pomysły jak odnowić dom typu kostka

Modna elewacja: pomysły jak odnowić dom typu kostka

Szare, zgrzebne, nieciekawe. To najczęstsze określenia domów-kostek. Dostały nawet określenie odzwierciedlające ich nijakość „sześcian polski”. Ale ten sześcian staje się obiektem pożądania, bo prosta forma domów znowu jest modna. I tu przewagę mają domy-kostki. One już są! Współczesny styl i charakter można im nadać, okładając ich elewację betonowymi płytkami dekoracyjnymi.

Kamień na ścianie: ogrodzenie wizytówką domu

Ogrodzenie pojawiło się po to, by chronić. W tej funkcji występuje do dzisiaj, ale zmienia się jego forma. Współczesne kamienne ogrodzenia nie przypominają oblężniczych murów, nie przytłaczają budynków znajdujących się za nimi, nie zasłaniają widoku. Uwodzą skromnością formy, szlachetnością wykończenia, artystycznym łączeniem tworzących je elementów. 

Trendy: ponadczasowy marmur w aranżacji wnętrz

Na nowo odkrywamy walory naturalnych materiałów. Jednym z nich będzie powracający do łask marmur – jako materiał okładzinowy i surowiec do produkcji wyrobów dekoracyjnych. Marmur ma wiele odmian kolorystycznych, dlatego w aranżacji wnętrz można go wykorzystywać na różne sposoby, osiągając nietuzinkowe efekty.

Kamień na ścianie i na podłodze: jaki rodzaj kamienia wybrać?

Jaki wybrać kamień do aranżacji wnętrz? Kamień dekoracyjny na ścianie czy na podłodze to ponadczasowe, bardzo estetyczne rozwiązanie, jednak, tak jak w przypadku innych materiałów, rodzaj kamienia należy dobrać do funkcji użytkowej danego pomieszczenia. Sprawdź, jaki rodzaj okładziny kamiennej wybrać do jakiego pomieszczenia.

Ściany w przedpokoju: pomysły na ścianę w przedpokoju

Jak wykończyć ścianę w przedpokoju, by jednocześnie zapraszała do wejścia i była odporna na skutki codziennej krzątaniny? Zainspiruj się najciekawszymi pomysłami wykończenia ściany w przedpokoju!

MAŁA ŁAZIENKA w stylu eko: kamien i drewno w aranżacji łazienki

Właściciele tej małej łazienki są architektami, a więc specjalistami od urządzania wnętrz. Ich metoda na stworzenie interesującej aranżacji łazienki to wykorzystanie w oryginalny sposób naturalnych materiałów.

Marmur we wnętrzu powraca do łask

Marmur - piękny i szlachetny, we wnętrzu może jednak sprawiać wrażenie surowego. Czy marmur dobrze wygląda tylko w luksusowych wnętrzach? Podpowiadamy jak mądrze zaaranżować wnętrze z pomocą tego materiału.

Ściana z efektem. Szybka metamorfoza każdego wnętrza

Tapeta w botaniczne wzory, efekt betonu czy kamień? Które rozwiązania są nadal modne, a które są już passe? Dekoracja ściany zawsze nada ton całemu wnętrzu. Prezentujemy nowości z rynku i inspirujące rozwiązania.  

Strona 1 z 1

1