OKAP KUCHENNY

(16 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY OKAP KUCHENNY

PORADNIK: jaki wybrać okap kuchenny? Na jakie funkcje zwrócić uwagę?

PORADNIK: jaki wybrać okap kuchenny? Na jakie funkcje zwrócić uwagę?

Nowoczesne okapy kuchenne charakteryzuje wielofunkcyjność, dopracowany design oraz wiele możliwości montażu. Dzięki naszemu poradnikowi znajdziecie idealny model do każdej kuchni.   

Okapy kuchenne: jakie mają funkcje i możliwości. Radzimy jak monotować

Okapy kuchenne: jakie mają funkcje i możliwości. Radzimy jak monotować

Okap kuchenny - wyciąg czy pochłaniacz? Podpowiadamy, jakie powinien mieć funkcje i gdzie najlepiej zamotować okap w kuchni!

Okap kuchenny EVO Franke: wyposażenie kuchni na wyższym poziomie ewolucji

Okap kuchenny EVO Franke: wyposażenie kuchni na wyższym poziomie ewolucji

Rewolucja w wyposażeniu kuchni, czyli sprzęt na wyższym poziomie ewolucji. Okap kuchenny EVO Franke kładzie kres zapachom kuchennym roznoszącym się po całym mieszkaniu. Energooszczędny silnik, przyjazny profil i minimalistyczne wzornictwo to elementy, które zadecydowały o wyróżnieniu i przyznaniu Rekomendacji od miesięcznika M jak Mieszkanie!

Jak czyścić okap kuchenny. Codzienne używanie okapu

Regularne czyszczenie okapu kuchennego i jego prawidłowe użytkowanie to konieczne czynności, które zapewnią prawidłową pracę i wydajność pochłaniacza, czy wyciągu. Największym problem jest usuwanie tłuszczu i zanieczyszczeń powstałych podczas gotowania. Dowiedz się, jak czyścić poszczególne elementy okapu.

Okap kuchenny idealny, czyli jak wybrać najlepszy okap do kuchni?

Doskonale wiemy ile zyskujemy decydując się na okap kuchenny. Świadomi jego zalet, postanawiamy wzbogacić projekt kuchni w element nie tylko praktyczny, ale także estetyczny. Wybór odpowiedniego okapu, z pozoru tak prosty, w rzeczywistości może jednak przysporzyć wielu problemów. Jak wybrać okap idealny? Na co zwrócić uwagę przy jego zakupie?

Przepis na atmosferę: okapy dekoracyjne czyli salon w kuchni

Salon w kuchni czy kuchnia w salonie generują rozwiązania, które spajają stylistycznie funkcjonalną kuchnię z eleganckim charakterem salonu. Modne okapy kuchenne przypominają dekoracyjne lampy w rozmiarze XXL i przyciągają wzrok albo – wręcz przeciwnie – perfekcyjnie wtapiają się w otoczenie.

Zlewy, blaty, baterie, piekarniki i okapy czyli mądre kuchni urządzanie!

Przy urządzaniu kuchni często zbytnio skupiamy się na estetyce niż na użytkowym podejściu do sprzetów AGD. A to właśnie dobrze wybrana kuchenka, zmywarka, piekarnik, okap czy blat kuchenny podniosą w znacznym stopniu jakośc użytkowania naszej nowej kuchni. Kolor kafelków czy kuchennej zabudoty to tylko kropka nad i mądrze i ekonomicznie urządzonej nowoczesnej kuchni!

Jak czyścić okap kuchenny domowymi sposobami?

Okap kuchenny pochłania niechciane zapachy, ale wymaga też regularnego czyszczenia. Aby poprawnie wykonywał swoją rolę niezbędne jest utrzymywanie go w czystości. Poznajcie domowe sposoby czyszczenia okapu kuchennego!

OKAP KUCHENNY: przegląd nowych okapów CENY i FUNKCJE

Okap kuchenny powinien pochłaniać parę, tłuszcz i zapachy podczas gotowania. Może być wyciagiem albo pochłaniaczem - w każdej wersji może być designerski i pasować do nowoczesnej aranzacji kuchni. Zrobiliśmy PRZEGLĄD OKAPÓW: ceny i funkcje. Zobacz w galerii!

Okap nad wyspą kuchenną: ozdobny czy ukryty? Który okap wybrać?

Okap kuchenny we współczesnym świecie to rzecz absolutnie niezbędna. Zwłaszcza od momentu zapanowania mody na łączenie kuchni z salonem. Tak więc nie ma już pytania czy montować okap czy nie? Teraz jest pytanie: jaki okap wybrać? Zwłaszcza okap nad wyspą kuchenną.

OKAP DO KUCHNI: Jak wybrać nowoczesny okap, jakie powinien mieć parametry i funkcje

Im więcej nowoczesnych funkcji posiada współczesny okap, tym lepiej. Powinien on jak nabardziej ułatwiać pracę w kuchni i podnosić komfort jej użytkowania.

Okap kuchenny, integralna część kuchni

Planując zabudowę lub przebudowę kuchni, oprócz miejsca na lodówkę, zlew i zmywarkę powinniśmy nad kuchenką przewidzieć miejsce na okap kuchenny. Okap ma do spełnienia ważne zadanie i musi być nie tylko odpowiednio zainstalowany, ale i dobrany. Radzimy, jak nie zgubić się w gąszczu ofert i wybrać okap kuchenny dopasowany do naszych potrzeb...

OKAP KUCHENNY tani i DOBRY: Co zrobić, żeby nie przepłacić za okap kuchenny?

Określenie "dobry" okap kuchenny nie jest jednoznaczne z określeniem "drogi" okap. Dobrze więc wiedzieć, za jakie funkcje i udogodnienia dodatkowo zapłacimy. A przede wszystkim - dobrze wiedzieć, za co zapłacić warto... 

Okap kuchenny, nie tylko walczy z oparami, ale także zdobi kuchnię

Współczesny okap nie tylko walczy z kuchennymi oparami, ale może być ozdobą kuchni. To ważne, bo na to urządzenie patrzymy codziennie. Sprawdź, co ma do zaoferowania rynek i na co zwrócić uwagę wybierając okap kuchenny.

OKAP KUCHENNY - JAK i JAKI WYBRAĆ: Stalowy, szklany czy mosiężny

Okapy wykonywane są z przeróżnych materiałów. JAK WYBRAĆ OKAP DO KUCHNI? Większość zrobiona jest ze stali nierdzewnej, czasem ze szkła, tworzyw sztucznych, mosiądzu i miedzi.

Urządzanie kuchni. Jak dobrać i podłączyć okap w kuchni?

Urządzanie kuchni wymaga dobrego projektu i odpowiednich instalacji. Dobrze dobrany okap, zapewni że kuchnia będzie bez tłustych oparów i nieprzyjemnych zapachów. Jeśli tylko jest możliwość, lepiej zainstalować w kuchni okap pracujący jako wyciąg niż pochłaniacz. Sprawdź, co trzeba wiedzieć kupując okap, gdzie go zainstalować i jak dopasować model okapu do kuchni.

EKSPERCI OKAP KUCHENNY

Strona 1 z 1

1