OBRUSY

(10 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY OBRUSY

DEKORACJE STOŁU NA KOMUNIĘ: obrusy. Jaki pasuje do twojego stołu [GALERIA]

DEKORACJE STOŁU NA KOMUNIĘ: obrusy. Jaki pasuje do twojego stołu [GALERIA]

Zadbajmy o ładne nakrycie stołu na Komunię Świętą, oprócz naczyń, ważny jest obrus. Gustowne obrusy sprawią, że będzie miło zasiąść przy stole!

Świąteczne nakrycia stołu: jak nakrywać do stołu? 6 propozycji świątecznych nakryć stołu!

Świąteczne nakrycia stołu: jak nakrywać do stołu? 6 propozycji świątecznych nakryć stołu!

Przy ogólnym świątecznym zamieszaniu wokół przygotowywania potraw, kupowania prezentów i zapraszania gości, świąteczne nakrycie stołu schodzi na plan dalszy. Dlatego warto już teraz zaplanować w jakim stylu i z użyciem jakiej zastawy i dekoracji nakryjemy w tym roku świąteczny stół dla naszych bliskich. Zainspiruj się gotowymi rozwiązaniami i propozycjami świątecznych wariantów nakryć stołu!

Wiosenne i wielkanocne inspiracje do jadalni

Wiosenne i wielkanocne inspiracje do jadalni

Jadalnia i wystrój stołu na wielkanocne śniadanie rozkwita kolorami hiacyntów i żonkili. W aranżacji stołu klasyczna  zastawa stołowa w klasycznej bieli dobrze komponuje się dizajnerskimi dodatkami. Zobacz jak można pięknie i oryginalnie nakryć do stołu.

Nasza piękna zbieranina. Cenna porcelana

Agata i jej mąż pasjami lubią stare przedmioty. Samych imbryków mają dwadzieścia, a filiżanek już siedemdziesiąt osiem. Do stołu podają na koronkowych serwetach. Pani domu robi je sama.

STÓŁ W KUCHNI. Kolaż na stole. Zrób to sam - cerata na stół

W zrób to sam udowadniamy, że sens istnienia dzisiejszego wzornictwa to ułatwianie i upiększanie życia. Idąc tym tropem, proponujemy prosty sposób wykonania odpornego na zabrudzenia oraz „smakowicie” ozdobionego nakrycia stołu. Cerata na stół: zrób to sam!

Pełnia lata. Przyjęcie w ogrodzie

Letnie przyjęcia ogrodowe. Takich pikników, biesiad i kolacji nie zapomnimy przez cały rok. Podpowiadamy, jak nakryć stół, proponujemy przepisy na pyszne i lekkie dania, które podamy na pomoście lub w ogrodzie oświetlonym blaskiem świec.

Pastelowa jadalnia. Kwiatowe trendy

Aranżacja jadalni jest pastelowa i radosna. Białe meble, słodki róż dodatków i zielony obrus w kwiaty tworzą wiosenny wystrój wnętrza.

Stemplowany obrus świąteczny: jak zachwycić naszych gości?

Stemplowany obrus to prawdziwie twórcza i niedroga dekoracja świątecznego stołu. Pamiętajmy przy tym, że własnoręcznie wykonane dekoracje za każdym razem zachwycają gości i domowników, a nam dostarczają prawdziwej satysfakcji.

Dom urządzony w starym, dobrym stylu

Ewa w swoim współczesnym domu stworzyła wyspę czarującej dawności. Przedmioty zbierane latami przez nią i jej męża Rainera najlepiej oddają jej upodobania i zachwyty.

Kolorowy bieżnik

Bawełniany bieżnik w modnych kolorach będzie ładną ozdobą stołu. Pasuje do nowoczesnej kuchni i jadalni.

Strona 1 z 1

1