OBRAZ

(6 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY OBRAZ

Dobieramy obraz do wnętrza

Dobieramy obraz do wnętrza

Odpowiednio dobrana grafika, obraz czy fotografia to kropka nad „i” przy aranżowaniu wnętrza z osobistym charakterem. Świadczy o wrażliwości artystycznej właściciela, a z czasem może zyskać także na wartości. Podpowiadamy, jak dobrać obraz do wnętrza.

Dekoracje wnętrz: jak dobrać dzieło sztuki do wnętrza?

Dekoracje wnętrz: jak dobrać dzieło sztuki do wnętrza?

Odpowiednio dobrana grafika, obraz czy fotografia na ścianę to kropka nad „i” w aranżacji wnętrza z osobistym charakterem. Jednak, podobnie jak w przypadku innego rodzaju dekoracji wnętrz, takie czynniki jak wymiary, styl i umiejscowienie dzieła sztuki, którym chcemy ozdobić pomieszczenie, muszą być przemyślane i odpowiednio dobrane do wnętrza. Sprawdź, jak dobrać dzieło sztuki do wnętrza!

Sztuka we wnętrzach

Sztuka we wnętrzach

Obrazy, grafiki, rzeźby... dodają mieszkaniu charakteru, czynią je wyjątkowym. W najnowszym wydaniu "M jak mieszkanie" (7/2014) prezentujemy apartament Edyty i Jarka - z efektowną kolekcją sztuki w tle.

Salon kulturalny

Mówi się, że mieszkanie bez książek wygląda jak hotel. Dopiero one, wraz z obrazami i płytami, świadczą o osobowości domowników. Zasługują na jak najlepsze wyeksponowanie, bo pokazują, co kochamy, myślimy – czym żyjemy.

Dekoracja na tacy

Taca – przedmiot prozaiczny? A skąd! Może być ozdobą stołu, a nawet… wnętrza, bo sama bywa dekoracją lub staje się jej częścią. Dodatkowy atut – prostota wykonania kompozycji

Ładnie ogrzane

Czasem trudno zgadnąć, że to grzejnik. Może przypominać nowoczesny obraz albo wyglądać jak awangardowa rzeźba. Jest modnym dodatkiem dopasowanym do aranżacji wnętrza.

Strona 1 z 1

1