NOWOCZESNE MIESZKANIE

(11 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY NOWOCZESNE MIESZKANIE

Jasny dom pełen brzozowego ciepła

Jasny dom pełen brzozowego ciepła

Na osiedlu Leśna Polana w Dąbrówce weekendowe śniadania ciągną się do południa i zwykle kończą tańcami w dresach w salonie. Marta z Krzysztofem kochają te chwile. Ich synkowie Borys i Leon – szaleją ze szczęścia.

Nowoczesne mieszkanie inne niż wszystkie. Oryginalnie wykończone, z charakterem

Nowoczesne mieszkanie inne niż wszystkie. Oryginalnie wykończone, z charakterem

W mieszkaniu Ani i Tomka panuje stylistyczna spójność. Przewijają się te same kolory, materiały, kształty. Dzięki temu 63-metrowe lokum na warszawskim Bemowie sprawia wrażenie większego, bardziej uporządkowanego. Jest przemyślane i... oryginalne: ma pasiaste ściany, szyny pod sufitem, płytki jak plastry miodu.

Nowoczesne mieszkanie. Niestandardowy wystrój mieszkania

Nowoczesne mieszkanie. Niestandardowy wystrój mieszkania

W mieszkaniu młodej prawniczki najpierw powstała solidna baza: na nowo stworzono cały projekt mieszkania, zorganizowano przestrzeń, piękne podłogi, drzwi i okładziny ścian. Potem przyszedł czas na różnorodne wyposażenie domu. Są tu designerskie, nowoczesne meble i mieszczańskie kanapy, ale również japońskie i indyjskie akcenty. Razem tworzą przytulne ale i nowoczesne mieszkanie.

Aranżacja wnętrz: nowoczesne mieszkanie z klasycznymi elementami

Aranżacja wnętrz: stonowane kolory, mocne akcenty i prostota w dekoracjach to cechy wnętrza mieszkania według projektu Agaty Balińskiej i Gosi Goś. Zobacz w jaki sposób połączyć klasykę z nowoczesnością we wnętrzu!

Aranżacja wnętrz: nowoczesne mieszkanie z górskim klimatem według pracowni Cechownia

Oryginalne wnętrza z górskim klimatem to projekt mieszkania łączącego nowoczesność z elementami nawiązującymi do tradycyjnego górskiego stylu. Motywem przewodnim projektu wnętrz było wprowadzenie do wystroju materiałów typowych dla górskiego otoczenia. Za aranżację mieszkania odpowiada pracownia Cechownia.

Nowoczesne mieszkanie. Jakie kolory wnętrz?

Jeśli podobają ci się nowoczesne aranżacje wnętrz i planujesz przenieść je do swojego mieszkania, zastosuj takie rozwiązania jak Bernadetta i Piotr. Postaw na wyraziste kolory wnętrz i kontrastowe kształty mebli.

Nowoczesne wnętrza, czyli życie w poznańskim apartamencie

Nowoczesne wnętrza znajdują się w 75-metrowym mieszkaniu na nowym osiedlu. Aranżacja wnętrz jest precyzyjnie dopracowna. Wnętrza zostały zaprojektowane w modernistycznym ascetycznym stylu - całe w bieli. Ciekawym zabiegiem w aranżacji wnętrz jest jednak rozczłonkowanie brył budynku tak, że tworzy się pewien powtarzalny rytm i wielopłaszczyznowość. Te rozwiązania architektoniczne wpłynęły na wygląd wnętrz i dały
początek pomysłowi na główny motyw mieszkania, jakim są trójwymiarowe ściany z białych paneli.

Aston Martin. Mieszkanie urządzone minimalistycznie

Mieszkanie, które Robert i Anna kupili w nowym osiedlu, wygląda jak galeria. Przez duże okna i świetlik wlewa się światło. Meble są poustawiane w pewnej odległości od siebie. Kolory nie szaleją.

Aranżacja wnętrz: nowoczesne mieszkanie CZARNO -BIAŁE

Miały powstać nowoczesne wnętrza, w których nadal dobrze brzmi muzyka. Właściciele nie chcieli kolorów i przedizajnowania w projekcie wnętrz. Powstało nowoczesne mieszkanie, a czarno-białe wnętrza są sterylne i zdyscyplinowane.

Jak urządzić mieszkanie w nowoczesnym stylu?

Chcesz, by twoje mieszkanie wyglądało nowocześnie i elegancko? Oto pomysł na nowoczesne wnętrza. Aby uzyskać taki efekt w aranżacji wnętrza, pomogą Ci w tym trzy kolory - biel, szarość i czerń. Wystrój nowoczesnego wnętrza świetnie też podkreślą beton i stal. Oto aranżacja wnętrza - nowoczesne mieszkanie Martyny z Krakowa.

Małe mieszkanie z charakterem

Dobry pomysł może odmienić małe mieszkanie - nawet ciemną, nieforemną kawalerkę. Dzięki ciekawym fakturom i połączeniom kolorystycznym małe mieszkanie stało się przyjaznym i funkcjonalnym lokum.

EKSPERCI NOWOCZESNE MIESZKANIE

Strona 1 z 1

1