NOWOCZESNE MIESZKANIE

(11 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY NOWOCZESNE MIESZKANIE

Małe mieszkanie z charakterem

Małe mieszkanie z charakterem

Dobry pomysł może odmienić małe mieszkanie - nawet ciemną, nieforemną kawalerkę. Dzięki ciekawym fakturom i połączeniom kolorystycznym małe mieszkanie stało się przyjaznym i funkcjonalnym lokum.

Aranżacja wnętrz: nowoczesne mieszkanie z klasycznymi elementami

Aranżacja wnętrz: nowoczesne mieszkanie z klasycznymi elementami

Aranżacja wnętrz: stonowane kolory, mocne akcenty i prostota w dekoracjach to cechy wnętrza mieszkania według projektu Agaty Balińskiej i Gosi Goś. Zobacz w jaki sposób połączyć klasykę z nowoczesnością we wnętrzu!

Aranżacja wnętrz: nowoczesne mieszkanie z górskim klimatem według pracowni Cechownia

Aranżacja wnętrz: nowoczesne mieszkanie z górskim klimatem według pracowni Cechownia

Oryginalne wnętrza z górskim klimatem to projekt mieszkania łączącego nowoczesność z elementami nawiązującymi do tradycyjnego górskiego stylu. Motywem przewodnim projektu wnętrz było wprowadzenie do wystroju materiałów typowych dla górskiego otoczenia. Za aranżację mieszkania odpowiada pracownia Cechownia.

Jak urządzić mieszkanie w nowoczesnym stylu?

Chcesz, by twoje mieszkanie wyglądało nowocześnie i elegancko? Oto pomysł na nowoczesne wnętrza. Aby uzyskać taki efekt w aranżacji wnętrza, pomogą Ci w tym trzy kolory - biel, szarość i czerń. Wystrój nowoczesnego wnętrza świetnie też podkreślą beton i stal. Oto aranżacja wnętrza - nowoczesne mieszkanie Martyny z Krakowa.

Nowoczesne wnętrza, czyli życie w poznańskim apartamencie

Nowoczesne wnętrza znajdują się w 75-metrowym mieszkaniu na nowym osiedlu. Aranżacja wnętrz jest precyzyjnie dopracowna. Wnętrza zostały zaprojektowane w modernistycznym ascetycznym stylu - całe w bieli. Ciekawym zabiegiem w aranżacji wnętrz jest jednak rozczłonkowanie brył budynku tak, że tworzy się pewien powtarzalny rytm i wielopłaszczyznowość. Te rozwiązania architektoniczne wpłynęły na wygląd wnętrz i dały
początek pomysłowi na główny motyw mieszkania, jakim są trójwymiarowe ściany z białych paneli.

Nowoczesne mieszkanie. Niestandardowy wystrój mieszkania

W mieszkaniu młodej prawniczki najpierw powstała solidna baza: na nowo stworzono cały projekt mieszkania, zorganizowano przestrzeń, piękne podłogi, drzwi i okładziny ścian. Potem przyszedł czas na różnorodne wyposażenie domu. Są tu designerskie, nowoczesne meble i mieszczańskie kanapy, ale również japońskie i indyjskie akcenty. Razem tworzą przytulne ale i nowoczesne mieszkanie.

Aston Martin. Mieszkanie urządzone minimalistycznie

Mieszkanie, które Robert i Anna kupili w nowym osiedlu, wygląda jak galeria. Przez duże okna i świetlik wlewa się światło. Meble są poustawiane w pewnej odległości od siebie. Kolory nie szaleją.

Aranżacja wnętrz: nowoczesne mieszkanie CZARNO -BIAŁE

Miały powstać nowoczesne wnętrza, w których nadal dobrze brzmi muzyka. Właściciele nie chcieli kolorów i przedizajnowania w projekcie wnętrz. Powstało nowoczesne mieszkanie, a czarno-białe wnętrza są sterylne i zdyscyplinowane.

Jasny dom pełen brzozowego ciepła

Na osiedlu Leśna Polana w Dąbrówce weekendowe śniadania ciągną się do południa i zwykle kończą tańcami w dresach w salonie. Marta z Krzysztofem kochają te chwile. Ich synkowie Borys i Leon – szaleją ze szczęścia.

Nowoczesne mieszkanie inne niż wszystkie. Oryginalnie wykończone, z charakterem

W mieszkaniu Ani i Tomka panuje stylistyczna spójność. Przewijają się te same kolory, materiały, kształty. Dzięki temu 63-metrowe lokum na warszawskim Bemowie sprawia wrażenie większego, bardziej uporządkowanego. Jest przemyślane i... oryginalne: ma pasiaste ściany, szyny pod sufitem, płytki jak plastry miodu.

Nowoczesne mieszkanie. Jakie kolory wnętrz?

Jeśli podobają ci się nowoczesne aranżacje wnętrz i planujesz przenieść je do swojego mieszkania, zastosuj takie rozwiązania jak Bernadetta i Piotr. Postaw na wyraziste kolory wnętrz i kontrastowe kształty mebli.

Strona 1 z 1

1