NOWE MIESZKANIE

(12 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY NOWE MIESZKANIE

Stan deweloperski: co to jest standard deweloperski? Wyjaśniamy

Stan deweloperski: co to jest standard deweloperski? Wyjaśniamy

Stan deweloperski mieszkania, czyli jaki? Wiele się o nim mówi, ale nikt nie podaje precyzyjnej definicji. Klienci kupujący nowe mieszkania gubią się w gąszczu sprzecznych informacji. Przybliżamy zatem znaczenie pojęcia stan deweloperski.

NOWE MIESZKANIE: na co zwrócić uwagę zanim kupisz mieszkanie?

NOWE MIESZKANIE: na co zwrócić uwagę zanim kupisz mieszkanie?

Zakup mieszkania to poważna decyzja. Nowe mieszkanie wiąże się z często z życiowymi planami, kredytem, wydatkami. Tym bardziej decyzja ta musi być przemyślana i rozsądna. Dowiedz się, na co zwrócić uwagę przy wyborze i zakupie mieszknia. RADZIMY!

MM 3/2018 - 50 metrów kwadratowych szczęścia: Magdalena i Tomasz Wojtuccy

MM 3/2018 - 50 metrów kwadratowych szczęścia: Magdalena i Tomasz Wojtuccy

Tyle liczy wymarzone mieszkanie Magdaleny i Tomasza, w którym królują beton oraz cegła. Kiedy je wykańczali, bliscy komentowali: po co w ogóle tu remont? Zmienili zdanie, gdy zobaczyli efekt

Jak w 5 krokach ocenić możliwości aranżacyjne mieszkania w stanie deweloperskim?

Wybór i ocena mieszkania pod kątem możliwości jego aranżacji według własnych upodobań, wbrew pozorom nie jest sprawą prostą. Dla osób, które dokonują takiego zakupu po raz pierwszy, wizje pustych ścian czy wizualizacji architektów mogą nie być miarodajne lub wręcz mylące. Jak oglądać nowe mieszkania pod kątem własnych upodobań? Na co zwracać uwagę i kiedy pozostać czujnym?

Mieszkanie pod klucz: co to jest wykończenie mieszkania pod klucz? [ZALETY I WADY]

Mieszkanie pod klucz to ciekawa alternatywa dla standardu deweloperskiego w nowym lokum. Większość deweloperów ma zresztą takie rozwiązanie w swojej ofercie. Sprawdź, co dokładnie oznacza wykończenie mieszkania pod klucz, jakie daje możliwości oraz jakie ma zalety i wady.

Nowe mieszkanie: co powiesić na pustej ścianie?

Jak udekorować pustą ścianę w nowym mieszkaniu? Co powiesić na pustej ścianie? Jakie kryteria przyjąć i co wybrać? Jeśli nie chcesz paść ofiarą banalnych dekoracji ściennych z bezdusznych marketów, zainspiruj się naszym PRZEWODNIKIEM. Co powiesić na pustej ścianie? Oto gotowe odpowiedzi!

Umowa deweloperska: co to jest, na co zwrócić uwagę? Porady i wskazówki

Umowa deweloperska to specyficzny kontrakt, ściśle określony prawem. Ma on zdefiniować i zagwarantować zasady współpracy pomiędzy deweloperem a nabywcą mieszkania. Podpisuje się ją wtedy, gdy mieszkanie bądź dom jeszcze jest na etapie powstawania. Co zawiera i precyzuje umowa deweloperska? Na co zwrócić uwagę? Czy można ją wypowiedzieć? Odpowiadamy na te pytania.

Projekt wnętrz: jak połączyć dwa sąsiadujące mieszkania?

Potrzebujesz osobny pokój na gabinet lub domowe biuro? A może wkrótce powiększy Ci się rodzina? Nie chcesz się wyprowadzać, a sąsiedzi sprzedają mieszkanie? Dlaczego nie połączyć mieszkań! Podpowiadamy jak to zrobić, co warto wiedzieć

Wykańczanie wnętrz. Umowa z wykonawcą

Zanim wstawisz meble do świeżo odebranego od dewelopera mieszkania, czeka cię wiele prac wykończeniowych. Wykańczanie i urządzanie wnętrz pochłania sporo czasu i pieniędzy. Przed rozpoczęciem prac podpisz umowę z wykonawcą.

Zakup mieszkania: na co zwrócić uwagę zanim kupisz mieszkanie [WIDEO]

Zakup mieszkania to duża inwestycja, którą musimy dokładnie przemyśleć. Podpowiadamy od czego zacząć poszukiwania, na co zwrócić uwagę i jakich błędów unikać. Przeczytajcie zanim podejmiecie ostateczną decyzję o zakupie mieszkania!

Zmiana w projekcie 4-pokojowego mieszkania

Wkrótce, wraz z mężem i 14-letnią córką przeprowadzimy się do 4-pokojowego mieszkania. Możemy zmienić ustawienie ścianek działowych. Łazienkę chcemy połączyć z WC, by zmieścił się tam prysznic i bidet. W pokoju dziennym chcielibyśmy ustawić stół na 6 osób. W mieszkaniu musi się znaleźć miejsce na komputer. Proszę o radę, jak oświetlić przedpokój i łazienkę.

Funkcjonalny układ mieszkania: co brać pod uwagę kupując mieszkanie

Funkcjonalny układ mieszkania: czyli jaki? Podpowiadamy na co zwrócić uwagę kupując mieszkanie i jak ocenić jego potencjał. Poradnik architekta wnętrz: poznaj zasady funkcjonalnego rozplanowania mieszkania.

Strona 1 z 1

1