NIEBIESKIE DODATKI

(6 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY NIEBIESKIE DODATKI

Turkusowe dodatki

Turkusowe dodatki

Tak jak Wenus narodzona z morskiej piany, tak i mozaikowa rama lustra może uwodzić wdziękiem oraz idealnymi proporcjami. Fotel zamiast tapicerki wybrał spienioną falę, a plastikowy klosz lampy zapatrzył się w błękit oceanu.

Stylowa kuchnia z patio: niebieskie meble i dodatki w kuchni

Stylowa kuchnia z patio: niebieskie meble i dodatki w kuchni

Stylowa kuchnia i przylegające do niej patio skąpane są w kolorze niebieskim. Pod błękitny kolor zbioru porcelany w jadalni i na tarasie pani domu przemalowała wszystko na niebiesko. Musicie to zobaczyć! Niebieski w aranżacji kuchni: zdjęcia i inspiracje.

Salon: aranżacja, którą warto zobaczyć. Kolor w roli głównej!

Salon: aranżacja, którą warto zobaczyć. Kolor w roli głównej!

Salon urządzony w minimalistycznym stylu z mocnym akcentem kolorystycznym może zaskakiwać. Ciekawa aranżacja salonu łączy pasje właścicieli i maksymalnie wykorzystuje przestrzeń! Drewno, cegła i mocne kolory w postaci dodatków - to cechy rozpoznawcze tego wnętrza. Salon w stylu skandynawskim: ZDJĘCIA warto zobaczyć!

Modny WYSTRÓJ WNĘTRZ: niebieskie dekoracje wnętrz ZDJĘCIA

Dobrym rozwiązaniem na ciekawy wystrój wnętrz jest dodanie do aranżacji niebieskich dekoracji. I to w niemal każdym odcieniu tej barwy, tym bardziej, że paleta jest bogata. Niebieskie dekoracje wnętrz zaczynają się od błękitu, klasycznego niebieskiego, kończąc na oryginalnych odcieniach morskiego, chabru i granatu . Zobacz, w jaki sposób można łatwo urządzić mieszkanie w niebieskiej odsłonie.

MORSKA dekoracja wnętrz: we wnętrzach modny jest NIEBIESKI

Dekoracja wnętrz w niebieskich, morskich dodatkach to wakacyjny trend. Zobacz, jak wkomponować morski odcień błękitu do naszych domów. Wnętrze utrzymane w śródziemnomorskiej kolorystyce zapewni pozytywne skojarzenia: wody, wakacji, morza i przygody!

Kolorowe gry. Niebieski w mieszkaniu

Niebieski to intensywny kolor i zaszufladokowany jako zimny. Jak dobrze łączyć mocne barwy w mieszkaniu, podpowiada stylistka Kasia Sawicka.

Strona 1 z 1

1