MODERN LINE

(7 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY MODERN LINE

Pomysłowe nawierzchnie na taras i do ogrodu: czas wyjść poza schematy!

Pomysłowe nawierzchnie na taras i do ogrodu: czas wyjść poza schematy!

Kwadratowe i prostokątne nawierzchnie o różnych rozmiarach są chętnie wybierane na taras i do ogrodu. Warto jednak nieco wyjść poza schematy, tym bardziej że nowoczesne projekty przyjmują intrygujące formy oraz ciekawe wzory. Nietypowe, wyróżniające się betonowe płyty to znakomite rozwiązanie dla osób, które cenią kreatywne pomysły.

Nowoczesny taras z betonem w tle, czyli minimalizm na świeżym powietrzu

Nowoczesny taras z betonem w tle, czyli minimalizm na świeżym powietrzu

Miłośnicy nowoczesnej architektury chcą budować swoje tarasy w podobnej konwencji. Te tworzone w stylu modern charakteryzuje jedna wspólna cecha odnosząca się do wszystkich składowych projektu: prostota, która jednak nie oznacza monotonii. Gra formami geometrycznymi i odcieniami to świetny pomysł na urządzenie tarasu.

Salonowe trendy na ściany i podłogi 2016

Salonowe trendy na ściany i podłogi 2016

Tegoroczne trendy wnętrzarskie pokazują, iż podejmując się aranżacji salonu i przylegającego do niego tarasu, powinniśmy postawić na oryginalność i naturalność. Odchodzenie od schematów i konwencji w urządzaniu przestrzeni dotyczy także wystroju ścian i podłóg. Wygląd tych powierzchni zaczyna odgrywać coraz większą rolę w mieszkaniach, stając się nierzadko ich głównym składnikiem dekoracyjnym.

Jak urządzić modny taras: inspiracje aranżacyjne TRENDY 2016

Jak zaaranżować taras i salonową przestrzeń domu, by była zgodna z najnowszymi trendami? Modny taras to nowoczesne materiały i ponadczasowy design w umiarkowanych proporcjach. Podpowiadamy, jak wykorzystać trendy w aranżacji modnego tarasu tego lata!

Wiosenne metamorfozy: jak niewielka zmiana daje niezwykły efekt aranżacyjny

Wiosenne zmiany w otoczeniu? Czemu nie. Jeśli wraz z nadejściem nowej pory roku masz ochotę na przearanżowanie swojej przestrzeni, proponujemy kilka trendy rozwiązań, które na pewno wprowadzą każde mieszkanie w nowy wymiar wystroju.

8 pomysłów na barwną posadzkę tarasową w stylu nowoczesnym

Taras w stylu nowoczesnym jest minimalistyczny, harmonijny, a jednocześnie daleko mu do monotonii. Sprytna gra wzorami, kolorami czy odcieniami zapewnia intrygujący efekt dekoracyjny. Jak to robić w praktyce? Odkryj 8 pomysłów na nowoczesną, barwną posadzkę na tarasie.

Pomysły na wykorzystanie betonu architektonicznego w aranżacji wnętrz

Beton architektoniczny wykorzystujemy w aranżacji  wnętrz już od dłuższego czasu, a nadal cieszy się wielką popularnością. Ciągle odkrywamy jego zalety i nowe możliwości. Wciąż nas zaskakuje: wyglądem i tym, że jest tak praktyczny i użyteczny.

EKSPERCI MODERN LINE

Strona 1 z 1

1