MIEJSCE DO NAUKI

(13 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY MIEJSCE DO NAUKI

Pokój dziecięcy: urządzamy miejsce do nauki!

Pokój dziecięcy: urządzamy miejsce do nauki!

Gdy letnie podróże powoli dobiegają końca, a wizja powrotu do szkoły staje się coraz bardziej wyraźna, najwyższy czas na to, by przygotować pokój dziecięcy na rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Sprawdź, na co zwrócić uwagę przy urządzaniu miejsca do nauki w pokoju dla dziecka, tak, by stworzyć jak najbardziej komfortowe warunki do odrabiania lekcji i innych rozwijających kreatywność aktywności.

Pokój dziecięcy: jak urządzić miejsce do nauki w pokoju dla dziecka?

Pokój dziecięcy: jak urządzić miejsce do nauki w pokoju dla dziecka?

Jak urządzić miejsce do nauki w pokoju dla dziecka? Pokoje dziecięce i młodzieżowe są pomieszczeniami, które muszą być jednocześnie przystosowane do wielu różnych aktywności – do zabawy, do nauki, do spania i odpoczynku. Ze względu na to, że dzieci zazwyczaj nie są mistrzami koncentracji i skupienia, podczas urządzania pokoju dla swojej pociechy warto zadbać o stworzenie w nim różnych stref, przeznaczonych do różnych czynności. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę podczas aranżowania kącika do nauki w pokoju dziecięcym.

Nowoczesne meble w pokoju nastolatka

Nowoczesne meble w pokoju nastolatka

Urządzamy nowoczesny pokój dla nastolatków, w którym jest miejsce do nauki, zabawy, odpoczynku. Wybraliśmy nowoczesne, wielofunkcyjne meble młodzieżowe, które dopasowują się do potrzeb nastolatków.

Pokój nastolatki na poddaszu

Dominika od niedawna jest nastolatką. Postanowiła urządzić swój pokój młodzieżowy na poddaszu. Zobacz, jakie wybrała meble i kolory.

Pokój dla dziewczynki: kącik do nauki

O takim miejscu do nauki marzy każda dziewczynka. Stylowe mebelki i róż ścian tworzą romantyczny pokoik. Tu odrabianie lekcji miesza się z zabawą, a szkolna dorosłość z dziecięcą swobodą.

Dom przyjazny dziecku

Myśląc o dzieciach powinniśmy planować nie tylko dziecięce pokoje. Aby dom stał się dla nich rzeczywiście ciepłą, przyjazną przystanią, trzeba przemyśleć prawie każdy jego zakątek.

Pokój dla rodzeństwa: przedszkolak i uczeń

Przedszkolak i uczeń w jednym pokoju? Czemu nie! Przemyślane zagospodarowanie przestrzeni pozwoli każdemu z nich na znalezienie swojego miejsca...

Pokój dla chłopca: łóżko jak samochód

Pokój dla chłopca może być wyjątkowy. By sprawić dziecku radość, wystarczy zamienić jego piętrowe łóżko w dużą ciężarówkę. 

Pokój dla dziewczynki: w kolorach tęczy

Jak powinien wyglądać idealny pokój dla dziewczynki? Najlepiej urządzić wnętrze tak, by za pomocą niedużych zmian można je było łatwo przeobrażać, dostosowując do wieku dorastającego dziecka. 

Pokój dla uczniów dwóch

Wspólny pokój dwóch uczniów wymaga precyzyjnego zaplanowania, a to wcale nie jest łatwe. Podział na strefy da lokatorom poczucie odrębności i odpowiedzialności za swoją część.

Pokój dla dwójki przedszkolaków

Pokój dla dzieci w wieku 3-6 lat nie wymaga zbyt wielu sprzętów. W końcu w tym wieku chodzi przede wszystkim o zabawę... 

Lekcja siedzenia

Nie warto oszczędzać na krzesłach, których tańsze wersje rozpadają się zwykle po kilku miesiącach użytkowania, a ergonomia pozostawia wiele do życzenia.

Zgrabne biurko

Lekkie i zgrabne biurko nie zajmie dużo miejsca, łatwo je przestawiać i dopasować do wystroju wnętrza.

Strona 1 z 1

1