METAMORFOZA

(9 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY METAMORFOZA

Domowa rewolucja, czyli metamorfoza wnętrza za niewielkie pieniądze: praktyczne wskazówki

Domowa rewolucja, czyli metamorfoza wnętrza za niewielkie pieniądze: praktyczne wskazówki

Marzy nam się metamorfoza wnętrza, ale aktualnie nie możemy pozwolić sobie na remont. Na portalach wnętrzarskich z utęsknieniem wypatrujemy eleganckich wnętrz, skrojonych na naszą miarę, ale nasz aktualny budżet nie pozwala na całkowitą rewolucję w projekcie wnętrz. Chyba każdy z nas, chociaż raz w życiu, stanął przed takim dylematem i zmuszony był odłożyć wszelkie eksperymentowanie z aranżacją wnętrza na bliżej nieokreśloną przyszłość. Praktycznych wskazówek, jak KROK PO KROKU przeprowadzić metamorfozę wnętrz, udziela Anna Mucha – projektantka w biurze nieruchomości NowodworskiEstates.

TANIA i ŁADNA aranżacja wnętrz. METAMORFOZA mieszkania W WEEKEND. ZOBACZ

TANIA i ŁADNA aranżacja wnętrz. METAMORFOZA mieszkania W WEEKEND. ZOBACZ

Aranżacja wnętrz nie musi kosztować fortuny, zwłaszcza jeśli masz zdolności manualne i lubisz samodzielnie urządzać i malować wnętrza oraz odnawiać meble. RADZIMY, jak TANIO i ładnie zmienić wystrój wnętrza. Metamorfozę mieszkania możesz zrobić nawet w weekend!

Nowoczesna i przytulna kuchnia

Nowoczesna i przytulna kuchnia

Jak sprawić, by nowoczesna, w pełni wyposażona kuchnia była jednocześnie przytulna? Warto postawić na kontrast i połączyć ciepły charakter ciemnego drewna z chłodnym, sterylnym wyrazem stali.

Wysoka i ciasna kuchnia

Cztery metry od podłogi do sufitu! Podobny standard miały zamkowe komnaty. Ta wysoka kuchnia potrzebowała pomysłu na okiełznanie nietypowej przestrzeni. Zobacz odważną kolorystycznie metamorfozę kuchni.

Zieleń dla odmiany

Ten sam kąt z dwiema kanapami i ze stolikiem urządzamy roślinami na trzy różne sposoby. Gramy też czernią i bielą, motywami graficznymi, kolorem. Mała zmiana, wielka różnica!

Udana metamorfoza małego mieszkania w stylu nowoczesnym  w Warszawie

Jak przeprowadzić metamorfozę małego mieszkania, dla osoby mieszkającej w nim tylko 5 dni w tygodniu? Szare ściany, malowanie mebli, dodatki w stylu nowojorskim – to pomysł na aranżację wnętrz mieszkania zapewniającego komfort i wypoczynek energicznej, zapracowanej właścicielce.

Metamorfoza wnętrz: NOWOCZESNY SALON z cegłą na ścianie

Nowoczesny salon przeszedł metamorfozę - zniknął podwieszany sufit, a wnętrze zmieniło kolory. Ściana z cegły w nowoczesnym salonie ociepliła wnętrze, a szary kolor ścian nadał mu eleganckiego charakteru. Metamorfoza wnętrza: nowoczesny salon - zobacz!

Metamorfoza wnętrza: sypialnia wydaje się większa

Wystarczyło zmienić kolor ścian w niewielkiej sypialni, aby stała się bardziej przytulna i przestronna. Zobacz metamorfozę wnętrza wyłącznie za pomocą kolorów ścian.

Salon z kuchnią: metamorfoza za pomocą koloru ścian

Zmieniając kolor ścian i sufitu, możemy akcentować strefy we wnętrzu. Salon z kuchnią był mało przytulny i zbyt jednolity kolorystycznie. Odpowiedni dobór koloru ścian sprawił, że pojawił się w nim podział na strefy, a salon z kuchnią nabrał przytulnego charakteru. Metamorfoza wnętrza ZDJĘCIA.

Strona 1 z 1

1