MEBLE VOX

(9 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY MEBLE VOX

Nowoczesne meble w pokoju nastolatka

Nowoczesne meble w pokoju nastolatka

Urządzamy nowoczesny pokój dla nastolatków, w którym jest miejsce do nauki, zabawy, odpoczynku. Wybraliśmy nowoczesne, wielofunkcyjne meble młodzieżowe, które dopasowują się do potrzeb nastolatków.

MŁODZIEŻOWY POKÓJ NASTOLATKA: Urządzamy nowoczesny pokój dla nastolatków

MŁODZIEŻOWY POKÓJ NASTOLATKA: Urządzamy nowoczesny pokój dla nastolatków

Urządzając pokój młodzieżowy starannie trzeba wybrać tło i wykończenie ścian. W aranżacji pokoju dla nastolatka obok szarości zastosowaliśmy surowo wyglądającą płytę OSB, która wypełniła wnękę i optycznie wydobyła strefę spania oraz nauki. Materiał tworzy wrażenie nieukończenia i „wersji roboczej”. Taki pokój młodzieżowy jest oryginalny.

Pokoje dziecięce. Jak urządzić pokój dla rodzeństwa

Pokoje dziecięce. Jak urządzić pokój dla rodzeństwa

Pokoje dziecięce często są przeznaczone dla rodzeństwa. Urządzenie wspólnego pokoju dwójki dzieci w różnym wieku to duże wyzwanie. Szczególnie jeśli nie można postawić ścianki działowej. Jak podzielić pokój, by był wygodny dla malucha i nastolatki? Jakie wybrać meble dla dzieci?

Urządzamy salon. Meble w stylu neofolk w pokoju

Urządzając salon połączony z jadalnią sięgnęliśmy po meble w stylu neofolk. Spodobały się nam: czarna metalowa lilijka i unowocześniony łowicki pasiak zdobiące meble do pokoju - znak rozpoznawczy nowej kolekcji mebli VOX.

Błękitna ARANŻACJA SALONU. Przytulny salon zdjęcia

Niebieski w aranżacji salonu wprowadza spokojny wystrój. Proste, geometryczne bryły klasycznych mebli radzimy łączyć z nowoczesnymi akcentami dekoracyjnymi. Aby w pokojach dziennych było spokojnie, ale nie sennie.

Pokój dzienny w kolorach natury

Nachodzi nas myśl, by zmienić wystrój salonu, ale możliwości, jakimi dysponujemy, szybko sprowadzają nas na ziemię. Jednak nie warto rezygnować z remontu. Czasami wystarczy zmiana koloru ścian, aby salon zyskał nowy wystrój. Dla tych, którzy lubią stonowane kolory w salonie, proponujemy wnętrze urządzone w odcieniu białym, beżowym i brązowym. Taki pokój dzienny jest elegancki i przytulny.

Sezon na polski dizajn

Puf z kolekcji New Folk to coś dla tych, którzy lubią twórcze powroty. Ornament wykonany haftem krzyżykowym nawiązuje do ludowego rękodzieła.

Kolekcje naczyń stołowych

„Volver” Agnieszki Kajper i „Labo” Agnieszki Bar to nie tytuły filmów, lecz nowe kolekcje naczyń stołowych ze szkła w ofercie Meble Vox.

Finał pokojowej metamorfozy VOXBOX: trwa głosowanie

Zakończył się drugi etap konkursu Pokojowa metamorfoza z VOXBOX, którego patronem jest Urzadzamy.pl. Przez ostatnie 4 tygodnie zgłoszonych zostało prawie 600 propozycji metamorfoz.

Strona 1 z 1

1