MEBLE DO POKOJU DZIENNEGO

(4 artykuły i zdjęcia)

ARTYKUŁY MEBLE DO POKOJU DZIENNEGO

Stolik kawowy: mebel praktyczny czy dekoracja pokoju dziennego?

Stolik kawowy: mebel praktyczny czy dekoracja pokoju dziennego?

Stolik kawowy, czyli absolutny niezbędnik w wyposażeniu pokoju dziennego. Stolik klasyczny, nowoczesny czy nieco designerski? Z drewna, szkła czy może wykonany z palet? Wybór należy do nas, ale uzależniony powinien być także od stylistyki i umeblowania salonu. Prezentujemy inspiracyjne projekty salonu, gdzie na plan pierwszy wysuwa się nie tylko ozdoba wnętrza, ale także mebel praktyczny - stolik kawowy.

Ustawiamy meble w pokoju dziennym. Jak to dobrze zrobić by było ładnie i wygodnie?

Ustawiamy meble w pokoju dziennym. Jak to dobrze zrobić by było ładnie i wygodnie?

Pokój dzienny, to wspólna przestrzeń dla wszystkich domowników. Dlatego ustawienie mebli w pokoju dziennym ma niebagatelne znaczenie. Projekt pokoju dziennego, rzetelnie przemyślany na pewno pozwoli nam zaplanować nie tylko ładną ale przede wszystkim wygodną przestrzeń dla wszystkich domowników.

Meble do pokoju dziennego: 15 pomysłów na stolik kawowy

Meble do pokoju dziennego: 15 pomysłów na stolik kawowy

Wybierając meble do pokoju dziennego, często skupiamy się tylko i wyłącznie na takich elementach wyposażenia jak kanapa, fotele i zabudowa pod telewizor, a przecież to stolik kawowy jest jednym z najważniejszych mebli w tym pomieszczeniu! Spełnia mnóstwo funkcji, pełni rolę dekoracyjną, z jego pomocą powiększysz optycznie mały salon... Oto 15 pomysłów na stolik kawowy w różnych aranżacjach pokoju dziennego!

Wyposażenie wnętrz: przezroczyste meble do małego mieszkania i nie tylko

Przezroczyste meble? Tak! Zrobione ze szkła lub tworzywa sztucznego idealnie nadają się zarówno do małego mieszkania, jak i industrialnych wnętrz o dużym metrażu. Mogą to być meble do pokoju dziennego, jadalni, a także każdego innego pomieszczenia – wszystko zależy od twojej inwencji! Sprawdź galerię 10 przykładowych aranżacji z użyciem tego elementu wyposażenia wnętrz.

Strona 1 z 1

1