MATERAC

(10 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY MATERAC

Sypialnia: jaki materac wybrać? Materace do spania: opinie i porady

Sypialnia: jaki materac wybrać? Materace do spania: opinie i porady

Sypialnia ma być wygodna. Czy wysypiasz się w swoje sypialni? Jeśli nie, czas zmienić materac do spania. Jaki materac wybrać? Materac lateksowy, sprężynowy, twardy, ze stelażem czy bez? Pomożemy ci przebrnąć przez gąszcz specjalistycznych nazw, wyjaśnimy jak dzielą się materace, odpowiemy na ważne pytania, np. czy materac można prać? Wybierz materac do spania - wygodny, zdrowy i niedrogi.

Wybieramy materac do łóżka: praktyczny poradnik

Wybieramy materac do łóżka: praktyczny poradnik

Głównym zadaniem sypialni jest zapewnienie nam odpowiednich warunków do snu, a materac jest jednym z elementów wyposażenia, które mają bezpośredni wpływ na jakość naszego wypoczynku. Ze względu na to, zakup materaca powinien być jedną z najbardziej przemyślanych decyzji dotyczących aranżacji sypialni. Nie wiesz, czym się kierować i na co zwrócić szczególną uwagę podczas wybierania materaca do łóżka? Sprawdź nasz poradnik!

Wybieramy materac dla dziecka: wygodny pokój dziecka

Wybieramy materac dla dziecka: wygodny pokój dziecka

Materac jest najważniejszym elementem aranżacji strefy do spania w pokoju dla dziecka, dlatego warto upewnić się, że dobieramy go w odpowiedni sposób. Sprawdź, jak wybrać idealny materac dla dziecka! Aranżując strefę snu w pokoju dziecięcym, zazwyczaj skupiamy się głównie na wyborze idealnego łóżka – estetycznego i praktycznego mebla o odpowiednich wymiarach. To zrozumiałe, jednak niewiele osób pamięta o tym, że rama łóżka sama w sobie w niewielkim stopniu wpływa na komfort i jakość snu naszej pociechy. 

Materace dla alergików: jaki materac jest najlepszy dla alergika? [WIDEO]

Jaki materac jest najlepszy dla alergików? Lateksowy, z pianki, z surowców naturalnych czy sprężynowy? Pomożemy Ci wybrać idealny materac, który pozwoli na spokojny sen. Sprawdźcie jakie cechy powinien mieć materac dla alergików?

Jak wybrać materac do sypialni?

Gwarancją dobrego snu jest wygodne łóżko w sypialni. Nie istnieje uniwersalny materac do łóżka. Jedni potrzebują miękkiego, inni twardego podparcia. Przeczytaj nasz poradnik, aby sprawdzić, czy dobrze się wyśpisz.

Znamy sposób na dobry sen! PORADNIK zakupowy

Materac lateksowy, sprężynowy, twardy, ze stelażem czy bez? Pomożemy ci przebrnąć przez gąszcz specjalistycznych nazw, wyjaśnimy, jak dzielą się materace, odpowiemy na ważne pytania, np. czy materac można prać? Wybierz z nami materac do spania - wygodny, zdrowy i niedrogi.

MATERAC: ekologiczny materac do spania. Wybierz naturę

Wygodny materac może być dodatkowo naturalny i zdrowy. Stuprocentowo naturalne i ekologiczne będą materace do spania z łuską gryki.

Wybieramy materac

Zapomnij o skrzypiących sprężynach! Nowoczesny materac dopasuje się do ciała, będzie chłodził, grzał, a nawet pachniał. Ale przede wszystkim musi być wygodny. Radzimy, jak dokonać właściwego wyboru, by sen był zdrowy i mocny.

W stronę łóżka

Urządzając sypialnię, możesz w sposób szczególny, bardziej osobisty niż w innym pomieszczeniu wyrazić swoje upodobania. Zacznij od nastroju, jaki chcesz uzyskać, zaraz potem wybierz łóżko

MATERAC do sypialni: cechy dobrego materaca RADZIMY

Wstajesz niewyspany? Nie, nie musisz być chory, ale to prawie pewne, że śpisz na złym MATERACU. Zobacz, jakie cechy powinien mieć dobry materac do sypialni.

Strona 1 z 1

1