MARKIZY

(9 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY MARKIZY

Ochrona na okno przed upałem: Markizoleta VMB Z-Wave i VMB Solar do okien pionowych

Ochrona na okno przed upałem: Markizoleta VMB Z-Wave i VMB Solar do okien pionowych

Rekomendacją „M jak Mieszkanie” wyróżniamy Markizoletę VMB Z-Wave i VMB Solar, które doskonale ochronią przed upałem i nadmiernym nasłonecznieniem. Rekomendację „M jak Mieszkanie” przyznajemy produktom firmy Fakro za wygodną obsługę i skuteczność.

Markizy z klasą Fakro

Markizy z klasą Fakro

W gorące dni szukamy ochrony przed słońcem. Zapewnią ją markizy zewnętrzne do okien pionowych i markizolety marki Fakro. Skutecznie. Stąd też wyróżnienie Rekomendacji od miesięcznika M jak Mieszkanie!

Sposób na słońce na poddaszu: markizy zewnętrzne Fakro do okien dachowych

Sposób na słońce na poddaszu: markizy zewnętrzne Fakro do okien dachowych

Osoby mieszkające na poddaszu i bojące się kolejnego upalnego lata, mogą odetchnąć z ulgą. Firma Fakro stworzyła dla nich specjalne markizy zewnętrzne dla okien dachowych AMZ Solar, które chronią pomieszczenie przed nagrzaniem, nie blokują widoku i działają automatycznie. Produkt ten zyskał również Rekomendację przyznawaną przez magazyn M jak Mieszkanie.

Aranżacja balkonu: śródziemnomorskie inspiracje, czyli markiza na balkonie!

Markiza to element aranżacji balkonu wywodzący się z krajów śródziemnomorskich. Jednak ze względu na coraz częstszą obecność iście zabójczych upałów w naszej części Europy, z każdym rokiem więcej osób decyduje się na montaż tego typu osłony na balkonie lub tarasie. Nic dziwnego! Markizy skutecznie chronią przed słońcem, są też bardzo ciekawym elementem dekoracyjnym.

MARKIZA: najlepsza ochrona w letnie upały

Markizy to najlepszy sposób na ochronę przed letnimi upałami. Jeśli chcesz stworzyć cień i schować się przed ostrym słońcem na swoim tarasie lub balkonie, nie zastanawiaj się długo, najlepszy sposób to markiza! 

Domowa ochrona przed upałem: jak się bronić przed nadmiernym słońcem w domu?

Jak się bronić przed nadmiernym słońcem w domu? Jasne przestrzenie przestrzeni dziennej otwartej na taras mają wiele walorów, dlatego nie chcąc z nich rezygnować - poznajmy oręż w walce z upałem w domu!

Jak beztrosko spędzać czas na tarasie: PRZYGOTUJ SIĘ na lato!

Jak najlepiej spędzać czas na tarasie otwartym na ogród? Chroniąc się przed skwarem i letnimi opadami. Aby nic nie zakłócało naszego letniego relaksu na tarasie warto przygotować się na letnie niespodzianki pogodowe. O czym warto pamiętać?

Moda na markizy: ciekawe warianty zacienienia

Dzięki estetycznej stolarce okiennej odpowiednio dopasowanej do wyglądu elewacji, budynek może zyskać wiele na atrakcyjności. Aby zapewnić sobie przyjemne i komfortowe przebywanie w domu, okna można dodatkowo wyposażyć w zewnętrzne markizy. To nowoczesne i coraz modniejsze rozwiązanie nie tylko chroni przed ciepłem słonecznym, lecz także zdobi budynek, podnosząc jego walory estetyczne.

Nowoczesne markizy: ochrona przed upałem i promieniowaniem UV! Co warto wiedzieć?

Rola markiz w oknach podczas upalnych dni jest często nie do przecenienia. Zaciągnięte chronią przed bezpośrednim działaniem słońca, nie zaciemniając jednak przestrzeni wnętrza. Nie wpuszczają ciepła słonecznego, ale wystarczającą ilość naturalnego światła. Najnowsze modele markiz dodatkowo neutralizują szkodliwe promieniowanie UV! Sprawdź co warto wiedzieć o markizach w upalne dni!

Strona 1 z 1

1