MAŁE MIESZKANIE JAK URZĄDZIĆ

(14 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY MAŁE MIESZKANIE JAK URZĄDZIĆ

IKEA aranżacje - meble do małego mieszkania. 19m2 z pomysłem!

IKEA aranżacje - meble do małego mieszkania. 19m2 z pomysłem!

Małe mieszkanie (19 m2) urządzono tylko meblami IKEA. Aranżacja małego mieszkania była prawdziwym wyzwaniem: mały budżet i małe wnętrza. 90% mebli w tym mieszkaniu jest z IKEA. Zobaczcie jak pracownia PL.architekci poradziła sobie z tym zadaniem i stworzyła świetne wnętrza. Dla nas rewelacja!

4 sprytne triki, jak optycznie powiększyć małe mieszkanie

4 sprytne triki, jak optycznie powiększyć małe mieszkanie

Nawet małe mieszkanie może sprawiać wrażenie większego i bardziej przestrzennego. Podpowiadamy, jak sprytnie powiększyć optycznie małe mieszkanie, aby wyglądało na dużo większe.

KAWALERKA 30m2. Udana aranżacja małego mieszkania ZDJĘCIA

KAWALERKA 30m2. Udana aranżacja małego mieszkania ZDJĘCIA

Pomysłowe wykończenie kawalerki sprawiło, że małe mieszkanie wydaje się większe. Rysunki i kolorowe dodatki ożywiają małe mieszkanie i wywołują uśmiech – nie tylko mieszkańców. Ładna kawalerka (pow. 30 m2) ZDJĘCIA.

5 trików na powiększenie małego wnętrza. KOSZTORYS remontu

Małe wnętrza możemy powiększyć w prosty i niedrogi sposób. Malowanie ścian, wymiana podłogi czy zabudowa wnęk to dobry pretekst do optycznego powiększenia wnętrz. Poznaj triki remontowe, dzieki którym twoje mieszkanie wyładnieje i stanie się bardziej przestronne.

Funkcjonalna kawalerka z domową atmosferą, czyli forma i styl!

Funkcjonalna kawalerka powstała w wyniku niestandardowego podejścia do projektu małego mieszkania o powierzchni zaledwie 35 m2. Unikatowe meble i szlachetne materiały współgrają tu z nowoczesnymi technologiami. Zobaczcie, jaką przestrzeń udało się zaaranżowac w małym mieszkaniu o powierzchi zaledwie 35m2!

MIKROKAWALERKI: moda na mieszkania o powierzchni 12 m²! [GALERIA + WIDEO]

Mikrokawalerki czyli mieszkania mniejsze od tradycyjnych kawalerek stają się coraz popularniejsze nie tylko na Zachodzie, ale też w Polsce. Czy można mieszkać na 12 m²? Jak się okazuje tak! Co więcej w tak małym metrażu znajduje się kuchnia, sypialnia, łazienka i biurko. Zobaczcie sami!

Małe mieszkanie: czego unikać? Czyli aranżacyjne błędy w małych wnętrzach

Małe mieszkanie to przestrzeń, której aranżacja wymaga niesamowitego smaku i wyczucia. Wykorzystanie niekonwencjonalnych rozwiązań i oryginalny pomysł na małe wnętrze pomoże nam dokonać aranżacyjnego cudu. Czego jednak unikać w urządzaniu małego mieszkania? Jakie błędy popełniamy najczęściej w projekcie małego wnętrza?

Sposób na małe wnętrze: jak optycznie powiększyć małe mieszkanie?

Małe wnętrza to często spory kłopot. Licząc się z każdym metrem kwadratowym, musimy zaaranżować wygodną i funkcjonalną przestrzeń do życia w wersji mini, która będzie zachwycać pomysłem i estetyką. Jak optycznie powiększyć małe wnętrze? Jakie triki zastosować, by optycznie rozciągnąć mały metraż? Mamy dla Was kilka sprawdzonych rozwiązań do małych mieszkań.

Komfortowe MAŁE MIESZKANIE – sprytne rozwiązania do małych wnętrz

Małe mieszkanie to nie problem! Małe mieszkanie w bloku z powodzeniem możesz urządzić funkcjonalnie i komfortowo, wystarczy zastosować w nim kilka sprytnych rozwiązań. Skorzystaj z naszych podpowiedzi, a dostrzeżesz, ile aranżacyjnych możliwości kryje twoje małe mieszkanie. Będzie komfortowe! ZOBACZ NASZĄ GALERIĘ

Świetny pomysł na KAWALERKĘ w stylu retro: małe mieszkanie (30 m2) z antresolą

Kawalerka w kamienicy z lat 60. przeżyła spektakularną metamorfozę. Z ciemnego, małego mieszkania zmieniła się w przestrzenne studio z antresolą. Smaku aranżacji małego mieszkania dodał kolorowy wystrój w stylu retro. Świetna kawalerka - ZDJĘCIA!

KAWALERKA: Jak urządzić małe mieszkanie. Kolorowa i wesoła kawalerka

Jak urządzić małe mieszkanie, by było wygodne? Kawalerka ma 36,6 m2 i znajduje się w bloku. Właścicielka chciała aby wnętrza były funkcjonalne i miały wesołe kolory ścian. Projektantka wnętrz zastosowała podczas aranżacji triki powiększające małe mieszkanie, wydzieliła poszczególne wnętrza za pomocą kolorów ścian, wymieniła wszystkie sprzęty. Efekt? Wesoła aranżacja wnętrz dla pewnej siebie optymistki. Powstała super kawalerka.

Małe mieszkanie i kolorowe ściany: JAKIE KOLORY WYBRAĆ -  ciekawe ARANŻACJE

Joanna była szefową firmy promocyjnej i dyrektorem produkcji w telewizji Puls. Nie chce już tracić czasu na rzeczy, które nie sprawiają jej radości. Dlatego wzięła się za urządzanie wnętrz. Profesjonalnie. Na początek padło na jej mieszkanie.  

Małe mieszkanie (30 m2) dobrze zaaranżowane

Kawalerka o pow. 30 m2 świetnie urządzona! "M jak mieszkanie" prezentuje małe mieszkanie Łukasza - kawalerka. Zobacz jak z ciemnego, nieustawnego mieszkania zmieniła się w przestronne studio z antresolą. Oto, jak ciekawie można urządzić 30 m2.

Kawalerka - jak urządzić małe mieszkanie? Siedem zasad

Kawalerka – tu się jada, gotuje, przyjmuje gości, pracuje, a po godzinach śpi. Jak pogodzić te czynności w jednym wnętrzu? Szukając odpowiedzi, przygotowaliśmy siedem zasad urządzania małego mieszkania. Zobacz, jak można podzielić otwartą przestrzeń na strefy. Bez chaosu, wygodnie, oryginalnie.

Strona 1 z 1

1