MAŁE MIESZKANIA

(12 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY MAŁE MIESZKANIA

Projekty wnętrz: urządzamy kobiecą kawalerkę

Projekty wnętrz: urządzamy kobiecą kawalerkę

Jak urządzić małe mieszkanie? Aranżacja małego mieszkania wcale nie musi być życiowym wyzwaniem. Wydaje ci się, że bez względu na aranżację, kawalerka skazana jest na bycie ciasną, zagraconą przestrzenią? Błąd! Przedstawiamy projekt wnętrza, który dowodzi, że odpowiedni projekt może całkowicie odmienić mieszkanie o niewielkim metrażu, w przemyślany sposób wykorzystując dostępną powierzchnię użytkową i tworząc przestronne, a jednocześnie kobiece i przytulne gniazdko.

PRZEDPOKÓJ w kawalerce: MAŁE MIESZKANIE - ładne pomysły 10 ZDJĘĆ

PRZEDPOKÓJ w kawalerce: MAŁE MIESZKANIE - ładne pomysły 10 ZDJĘĆ

Najtrudniejszym miejscem do zaaranżowania w małym mieszkaniu jest przedpokój. Zazwyczaj przedpokój w kawalerce jest mały, ciasny i zbyt ciemny. Co z nim zrobić, aby wejście do domu sprawiało miłe wrażenie? Znaleźliśmy 10 ciekawych rozwiązań, zobacz – przedpokój zdjęcia. 

Jak urządzić kawalerkę. ZDJĘCIA: Mieszkanie jak loft

Jak urządzić kawalerkę. ZDJĘCIA: Mieszkanie jak loft

Kawalerka kupiona na rynku wtórnym była ciasna i nieustawna. Właścicielka, architektka wnętrz, zastanawiała się jak urządzić kawalerkę, by była wygodna i ładna.

MAŁE WNĘTRZA - ARANŻACJE: Mały pokój i lekkie meble do małych wnętrz

Jeśli masz mały pokój wybierz lekkie, ażurowe, plastikowe meble i dodatki. Dzięki temu małe meiszkanie nie będzie zagracone. Białe, przezroczyste krzesła, stoliki, czy ażurowe regały zapewnią wystrój wnętrz w dobrym stylu i dyskretny, bo nie rzucają się w oczy.

DEKORATORNIA: Aranżacja kawalerki. Kuchnia z salonem dla mężczyzny

Michał od razu wiedział, że sam nie poradzi sobie z remontem i urządzeniem kawalerki. Do typowych dwóch pokoi z kuchnią wkroczyła ekipa programu Dekoratoria, która wykonała kompleksowy projekt wnętrza. Salon z kuchnią zmienił całkowicie wystrój: od wyburzenia ścian, po dobór poduszek. Powstało atrakcyjne i wygodne wnętrze dla mężczyzny.

Salon z minibiblioteką

Ładny i nowoczesny kącik do czytania i wypoczynku można zaaranżować za pomocą prostych środków, nawet w najmniejszym mieszkaniu. Stawiamy plus za pomysłowy regalik na książki lub bibeloty.

Odmień mały pokój

Kochamy przestrzeń, ale nie wszystkie mieszkania mogą się nią pochwalić. Proponujemy odrobinę iluzji, która sprawi, że wnętrze wyda się większe.

Projekt mieszkania dla pary: sztuka kompromisu

Projekt mieszkania dla pary wymaga wielu kompromisów. Para to często osoby z innymi potrzebami i odmiennymi gustami, jednak wspólne mieszkanie musi być miejscem, w którym każdy z domowników będzie czuł się dobrze. Podpowiadamy jak urządzić mieszkanie dla dwojga!

Najlepsze MAŁE MIESZKANIA: wyniki konkursu FoorniFEST

Znamy już wyniki pierwszej odsłony konkursu „FoorniFEST – wybieramy najlepszą realizację” w kategorii Małe Wnętrza. Obejrzyj z nami zwycięski projekt małego mieszkania!

Kupujemy mieszkanie: czy opłaca się kupić MAŁE MIESZKANIE. Poradnik INWESTORA

Zastanawiasz się, czy kupić małe mieszkanie, czy to dobra inwestycja? Pomożemy ci podjąć decyzję. Kupujemy małe mieszkanie - poradnik inwestora.

Nowoczesna kawalerka w jasnych kolorach. Jak urządzić małe mieszkanie

Kawalerka, podobnie jak właścicielka, jest nowoczesna i pełna ciepła. Małe mieszkanie zostało urządzone funkcjonalnie i modnie. W projekcie aranżacji wnętrza kawalerki dominują ciepłe i jasne kolory. Większość mebli została wykonana na zamówienie, bo w małym mieszkaniu cenny jest każdy metr kwadratowy. Salon i aneks kuchenny tworzą wygodne wnętrze.

Pod flagą miłości: wnętrza w trzech kolorach

Biel, czerwień i szafir to kolory flagi kubańskiej. Biel i czerwień - polskiej. Nic dziwnego, że te barwy królują w wnętrzach małego mieszkania - na prywatnej wyspie Izabeli i Yoilana na warszawskich Bielanach… Obejrzyjcie pomysł na wnętrza z cyklu Kocham mój dom.

Strona 1 z 1

1