MAŁE ŁAZIENKI

(11 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY MAŁE ŁAZIENKI

MAŁE ŁAZIENKI: Aranżacje łazienek w bloku - DUŻO ZDJĘĆ

MAŁE ŁAZIENKI: Aranżacje łazienek w bloku - DUŻO ZDJĘĆ

Urządzając małe i wąskie łazienki trzeba dobrze rozplanować przestrzeń. W małej łazience sprawdzą się narożne sprzęty. Zabiorą mniej miejsca i sprawią, że wnętrze będzie bardziej funkcjonalne. Oto pomysł Magdaleny Mrozowskiej na zaplanowanie małej łazienki.

Sposoby na małe łazienki: prysznic zamiast wanny

Sposoby na małe łazienki: prysznic zamiast wanny

Jak urządzić małe łazienki? Rozsądek podpowiada zamiast wanny zrób prysznic. To czysta oszczędność: miejsca, wody i energii. Aranżując miejsce na szybką kąpiel w łazience, kieruj się także sercem.

MAŁA ŁAZIENKA w stylu eko: kamien i drewno w aranżacji łazienki

MAŁA ŁAZIENKA w stylu eko: kamien i drewno w aranżacji łazienki

Właściciele tej małej łazienki są architektami, a więc specjalistami od urządzania wnętrz. Ich metoda na stworzenie interesującej aranżacji łazienki to wykorzystanie w oryginalny sposób naturalnych materiałów.

Mała łazienka biało-zielona

Mała łazienka jest jasna i optymistyczna. Do aranżacji wnętrza wybrano biało-zieloną glazurę. Projekt łazienki został dokładnie przemyślany, dzięki temu zmieściła się tu i wanna, i prysznic. Do funkcjonalnie urządzonej łazienki wybrano nowoczesną armaturę i bordowe dodatki.

Mała łazienka klasyczna i elegancka

Mała łazienka w starej kamienicy wydaje się przestronna, dzięki dużej ilości luster i dobrze zagospodarowanej przestrzeni. Wystrój łazienki jest inspirowany modą włoską, a więc we wnętrzu panuje klasyczna elegancja.

Łazienka w kontrastowych kolorach

Łazienkę urządzono w kontrastowych barwach. Jest minimalistyczna i elastyczna. Wystarczy dodać trzeci kolor i będzie inaczej.

Ciemne łazienki: MAŁA ŁAZIENKA i czarna mozaika

Wiadomo, że do małych wnętrz wybieramy jasne kolory. Jednak właściciel tej łazienki postawił na kolor czarny. Mała łazienka nie tylko nie straciła na metrażu, ale i zyskała styl. Efektownie wygląda czarna mozaika, która sprawia, że mała łazienka ma męski charakter. Ciemne łazienki też są przestronne - zobacz!

Doskonały projekt małej łazienki

Co zrobić, gdy nie do końca wiadomo, jak najlepiej urządzić łazienkę? Oddać sprawę w ręce projektanta wnętrz. Tak właśnie zrobiła właścicielka mieszkania, powierzając losy łazienki doświadczonemu architektowi.

Łazienka w kółka. Urządzamy małą łazienkę

Na niewielkiej powierzchni liczy się każdy centymetr. Odpowiednie rozplanowanie pozwoli w pełni ją wykorzystać. Stonowana kolorystyka i graficzne wzory wprowadzą wrażenie większej przestrzeni.

Jak urządzić łazienkę. Porady architekta wnętrz

Wiadomo, że w mieszkaniach każdy metr jest na wagę złota. Łazienka może więc zajmować niewielką przestrzeń, żadna to dla niej ujma. Zapytaliśmy architekta wnętrz, jak urządzić łazienkę, by była funkcjonalna i oryginalna, a także miała zdecydowany, estetyczny wyraz.

Mała łazienka: mamy na nią sposób. Jak urządzić małą łazienkę

Mała łazienka zawsze stwarza problemy w urządzaniu. Radzimy, jak zaaranżować efektowne małą łazienkę i nie rezygnować z komfortu użytkowania? Na zdjęciach mała łazienka nowoczesna i wygodna.

Strona 1 z 1

1