ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL

(10 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL

Zapraszamy na Łódź Design Festival 2016! Po raz dziesiąty!

Zapraszamy na Łódź Design Festival 2016! Po raz dziesiąty!

Łódź Design Festiwal to jedno z najważniejszych wydarzeń na kulturalnej mapie Polski. Tegoroczna, 10. jubileuszowa edycja odbędzie się w dniach 13-23 października, a jej hasłem przewodnim będzie Tożsamość. Zaproszeni projektanci i kuratorzy podejmą się reflekcji jak poprzez design można ją manifestować. Nie tylko od strony twórców, ale także odbiorców. Do jakich dojdą wniosków? Możemy sparwdzić na żywo, ponieważ tegoroczna edycja bogata jest w debaty i panele. Sprawdź wydarzenia, które naszym zdaniem nie warto przegapić!

Łódź Design Festival 2019. Znamy laureatów konkursu make me!

Łódź Design Festival 2019. Znamy laureatów konkursu make me!

Łódź Design Festival 2019. Podczas gali otwarcia 13. ŁDF zostały ogłoszone wyniki konkursu make me! W tym roku nagrody o łącznej sumie 65 tysięcy otrzymali Patrick Henry Nagel i Nils Körner za projekt „One Dollar Glasses” oraz Mateusz Mioduszewski za projekt „ASHka - ceramika z popiołu”.

Znamy wyniki plebiscytu must have 2019. Które produkty warto mieć w domu? ZDJĘCIA

Znamy wyniki plebiscytu must have 2019. Które produkty warto mieć w domu? ZDJĘCIA

Łódź Design Festival 2019. Poznaliśmy 69 najlepszych produktów zaprojektowanych i wytwarzanych w Polsce. Między 17 a 26 maja przedmioty wybrane przez Radę Ekspertów z udziałem Agnieszki Gruszczyńskiej-Hyc, redaktor naczelnej Urzadzamy.pl i magazynu „M jak Mieszkanie”, będzie można zobaczyć na wystawie. A już teraz najciekawsze z nich prezentujemy w naszej galerii.

Łódź Design Festival 2019. Najciekawsze wystawy i wydarzenia: PROGRAM

Łódź Design Festival co roku obfituje w interesujące, inspirujące do refleksji i... po prostu piękne wystawy designu oraz inne nie mniej ciekawe wydarzenia. Podpowiadamy, dokąd i dlaczego warto się wybrać w Łodzi między 17 a 26 maja 2019 r.

Wnętrza Hotelu Tobaco w Łodzi najlepsze w Europie!

Tegoroczne wydarzenia związane z Łódź Design Festiwal zwieńczył spektakularny sukces łódzkiego studia EC-5 Architekci, którego projekt wnętrz Hotelu Tobaco otrzymał aż dwie nagrody w prestiżowym konkursie European Property Awards! Polskie projektowanie docenione na świecie - możemy być dumni!

Łódź Design Festival 2017. Znamy laureatów konkursu make me!

Niezwykłe kredki wykonywane z... gleby, projekt autorstwa Benno Bruckscha, zwyciężyły w jubileuszowym, 10. konkursie dla młodych projektantów make me!, odbywającym się w ramach Łódź Design Festiwal 2017. Dwie pozostałe nagrody trafiły w ręce polskich twórców – Magdaleny Kucharskiej i Jana Libery.

Musisz to mieć - must have 2016

Po raz szósty Rada Ekspertów wybrała najlepsze produkty i usługi w Polsce. Spośród ponad 500 zgłoszeń i nominacji w tegorocznym plebiscycie must have wyróżniono aż 69 obiektów. Można będzie je zobaczyć na wystawie podczas 10 edycji Łódź Design Festiwal.

Zapraszamy na MEETBLOGIN podczas Łódź Design Festival 2016!

W dniach 14-16 października 2016 odbędzie się czwarty MEETBLOGIN - ogólnopolski zjazd blogerów wnętrzarskich w ramach 10-tej, jubileuszowej edycji Lódź Design Festival.

Zapraszamy na Łódź Design Festival 2014

Tegoroczna edycja łódzkiego święta designu odbędzie się pod hasłem "Brave New World". Festiwal będzie poszukiwaniem odpowiedzi na pytania o wkład pracy projektantów w realne zmienianie naszego życia na lepsze. Czy projektowanie sprosta rosnącym oczekiwaniom? W jaki sposób może przyczynić się do naprawy świata?
Zapraszamy na 8. edycję Łódź Design Festival w dniach 9 - 19 października 2014 r.  

Do Łodzi po trendy: Łódź Design Festival

Łódzki festiwal - Łódź Design Festival - z lokalnej imprezy stał się jednym z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w Polsce. Odbyła się już piąta edycja festiwalu. Jak co roku można było obejrzeć wystawy światowej sławy projektantów, wyznaczających najnowsze trendy w designie, oraz spotkać znakomitych twórców i specjalistów.

Strona 1 z 1

1