ŁAZIENKA RETRO

(7 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY ŁAZIENKA RETRO

ŁAZIENKI aranżacje nostalgiczne... łazienki retro ZDJĘCIA

ŁAZIENKI aranżacje nostalgiczne... łazienki retro ZDJĘCIA

Lubicie łazienki stylowe? Łazienki, w których czas się zatrzymał. Oto łazienki retro, czyli pomysły na aranżacje z klimatem. Łazienki galeria: zdjęcia łazienek w stylu nostalgicznym.

Modna ARANŻACJA ŁAZIENKI: jak stworzyć skandynawski styl retro w łazience?

Modna ARANŻACJA ŁAZIENKI: jak stworzyć skandynawski styl retro w łazience?

Aranżacja łazienki w stylu retro należy teraz do najmodniejszych. Nic dziwnego! Aranżacja łazienki w stylu retro jest bezpretensjonalna, ma charakter i nie trzeba wydawać na nią całego domowego budżetu. ARANŻACJA ŁAZIENKI w skandynawskim stylu retro: INSPIRACJE, POMYSŁY, ZDJĘCIA

Czarno-biała łazienka inspirowana nowojorskim art deco. Podoba Wam się ten styl? Zobacz inspirujące zdjęcia w naszej GALERII

Czarno-biała łazienka inspirowana nowojorskim art deco. Podoba Wam się ten styl? Zobacz  inspirujące zdjęcia w naszej GALERII

Tak lubiane przez nas czarno-białe łazienki umiejętnie zaaranżowane mogą wpisać się w nowojorskie art deco. Jeśli lubimy geometrię, czyste formy i styl retro, to taka łazienka będzie dla nas. Podpowiadamy jakie detale stworzą namiastkę Nowego Jorku w naszej czarno-białej łazience.

Kobieca łazienka retro. Ładna aranżacja łazienki: zdjęcia

Łazienka retro może być ładna i kobieca. Aranżacja łazienki w stylu retro wymaga dobrego pomysłu i ciekawego zestawienia mebli i dodatków. Zobacz inspiracje!

Mała łazienka w stylu retro: południowy styl w łazience

Mała łazienka urządzona jest prosto, ale ze smakiem. We wnętrzu zdecydowano się na połączenie stylu retro z elementami z ciepłego południa Włoch. Dzięki temu łazienka retro stała się klasyczna i przytulna.

Łazienka retro. Pomysł na stylową łazienkę

Chcąc stworzyć łazienkę, taką jak w STYLOWYM DOMU wzorowanym na architekturze dwudziestolecia międzywojennego, można sięgnąć po współczesną armaturę, która jest wykonana w stylu retro. Łazienka retro to luksus w kąpieli.

Piękna ŁAZIENKA RETRO: pokój kąpielowy jak w pałacu

Łazienka w stylu retro, to tak naprawdę pokój kąpielowy, który zazwyczaj sąsiaduje z sypialnią. By osiągnąć efekt stylu retro nie wystarczy wstawić klasycznej wanny na lwich nogach i baterii retro. Ten styl budują panele i tapeta na ścianie, wykończone piękną zasłoną okno oraz oprawy oświetleniowe charakterystyczne raczej dla pokoju niż dla łazienki.

Strona 1 z 1

1