LATA 50.

(3 artykuły i zdjęcia)

ARTYKUŁY LATA 50.

Projekt wnętrz: modernistyczne wnętrze w nowoczesnej odsłonie

Projekt wnętrz: modernistyczne wnętrze w nowoczesnej odsłonie

Wnętrza w stylu modernistycznym mogą urzekać przytulnością i wyjątkowym klimatem. Na potwierdzenie tej tezy prezentujemy projekt wnętrz utrzymany w stylistyce lat 50. W wystroju wnętrz dominują jasne, stonowane barwy i delikatne faktury, które stanowią idealne tło dla przemysłowych akcentów. Całość wyróżnia przytulny modernizm.

Komfortowe sofy. Stylowo i rodzinnie

Komfortowe sofy. Stylowo i rodzinnie

Dla każdego z nas komfort oznacza coś innego. Wszyscy lubimy jednak wygodne kanapy. Umiejscowione odpowiednio w przestrzeni domowego salonu pomogą stworzyć atmosferę sprzyjającą świątecznym spotkaniom.  

Kuchnia w stylu vintage

Kuchnia w stylu vintage

Moda na wnętrzarski vintage trwa już od wielu lat i ma się dobrze, a najlepiej widać to... w kuchniach. W kuchni w stylu vintage mamy poczuć się przede wszystkim przytulnie. Przy kubku świeżo zaparzonej kawy i jeszcze ciepłej szarlotce, wyjętej z retro piekarnika. Telewizyjnym wzorcem tego trendu jest „królestwo” Bree z kultowego serialu „Gotowe na wszystko”. Jest tam wszystko, za co kochamy vintage, a więc lodówka z zaokrąglonymi rogami, stylowy robot i inne klimatyczne dodatki.

Strona 1 z 1

1