LAMPKI

(10 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY LAMPKI

Dekoracje świąteczne ze światełek choinkowych: jak dekorować wnętrze światełkami choinkowymi?

Dekoracje świąteczne ze światełek choinkowych: jak dekorować wnętrze światełkami choinkowymi?

Świąteczna dekoracja wnętrz z użyciem światełek choinkowych to prosty sposób na klimatyczną, zimową aranżację. Jak wykorzystać drzemiący w lampkach choinkowych potencjał dekoracyjny? Jakie rodzaje światełek choinkowych nadają się do świątecznej dekoracji wnętrz?

Dekoracje wnętrz: lampki choinkowe nie tylko w Boże Narodzenie!

Dekoracje wnętrz: lampki choinkowe nie tylko w Boże Narodzenie!

Lampki choinkowe jako dekoracja wnętrza poza okresem świątecznym? Tak! Święta Bożego Narodzenia nierozerwalnie łączą się ze światłem lampek choinkowych, nadają się one jednak nie tylko do oświetlenia choinki czy jako element dekoracji świątecznej. Użycie sznura lampek w roli nastrojowego oświetlenia przestrzeni sypialnej, komody czy półki w łazience to niezwykle oryginalne i efektowne rozwiązanie aranżacyjne! Oto galeria przykładowych aranżacji z użyciem lampek choinkowych w roli dekoracji wnętrz.

Lampki choinkowe: jak dobrać lampki choinkowe do ozdób na choince?

Lampki choinkowe: jak dobrać lampki choinkowe do ozdób na choince?

Lampki choinkowe potrafią przyprawić o kolorowy zawrót głowy. W dostępnym asortymencie znaleźć możemy lampki choinkowe kolorowe, jednobarwne, o ostrych i zaokrąglonych żarówkach, migoczące w 100 różnych kombinacjach... Jak dobrze wybrać lampki choinkowe, aby pasowały do ozdób na naszej choince?

Lampka z koronkowym kloszem

Jak oświetlenie to tylko w kolorze słońca! Lampa polecana jest na stół w sypialni, salonie, jadalni. Efektowny klosz wykończono motywami koronkowymi, które po zapaleniu lampy, dają przyjemne, nastrojowe światło we wnętrzu - w formie wzorków na ścianie. Lampy kolekcji Lace Kare Design to pomysł na oświetlenie dodające wnętrzom klasy i szyku.

Ubieramy dom letni

Nie tylko jadalnia, ale też kuchnia i łazienka przeniosły się pod gołe niebo. Musimy je umeblować. Przydadzą się: wygodny puf, praktyczny kosz piknikowy czy lampki w kształcie sznura kwiatów.

Nowoczesne lampy z recyklingu. Zrób z nami oświetlenie do pokoju

Do zrobienia nowoczesnego oświetlenia wystarczy: żarówka i prosta oprawka. Ale użyte z pomysłem. Na ścianie sprawdzą się cztery lampki przymocowane w szeregu. Kolorowe oprawki i kable będą we wnętrzu nowoczesną dekoracją. Takie lampy będą pasowały np. do pokoju nastolatka.

Światełko o zmroku

W ciepły letni wieczór wyjdź do ogrodu popatrzeć na gwiazdy. Zapal i powieś na gałęzi lampiony. Stworzysz wokół magiczną aurę.

Lampki i pochodnie. Oświetlenie ogrodowe

Lampiony, lampki ogrodowe czy pochodnie zachwycają różnorodnością form i kolorów. Takie oświetlenie przyda się do ogrodu albo na balkon. Lamiopny czy pochodnie podświetlą ścieżkę, rośliny, stworzą także nastrój podczas wieczornego przyjęcia w ogrodzie.

Nowoczesna lampa ze sklejki

Nowoczesna lampa wykonana ze sklejki. Zaprojektowana przez grupę polskich projektantów Tabanda. Lampka kubik jest wielofunkcyjna: można ją zawiesić lub postawić. Takie oświetlenie będzie pasowało do pokojów młodzieżowych i nowocześnie urządzonych wnętrz.

Listopadowy wieczór

... chętnie spędzisz w ciepłym kręgu światła, na wygodnym fotelu. To wzmacnia optymizm.

Strona 1 z 1

1