KONKURS

(199 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY KONKURS

Najpiękniej zaaranżowany balkon 2016 roku

Najpiękniej zaaranżowany balkon 2016 roku

Zapraszamy do zabawy! Weź udział w IV edycji Konkursu na Najpiękniej zaaranżowany balkon organizowanego przez magazyn Moje Mieszkanie.

Siemens naprzód! KONKURS Siemens Future Living Award!

Siemens naprzód! KONKURS Siemens Future Living Award!

Jak będzie wyglądał świat wokół nas za 30 lat? Jak zmieni się otaczająca nas rzeczywistość dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań? – odpowiedzi na tak postawione pytania będą poszukiwane w projektach zgłaszanych w ramach organizowanej przez markę Siemens trzeciej edycji konkursu „Siemens Future Living Award”. Miesięcznik Dobre Wnętrze - patron wydarzenia - zaprasza do wzięcia udziału w tym prestiżowym KONKURSIE!

Najpiękniej zaaranżowany balkon 2015

Najpiękniej zaaranżowany balkon 2015

Odmień swój balkon i wygraj cenne nagrody! Weź udział w tegorocznej edycji organizowanego przez magazyn Moje Mieszkanie konkursu na Najpiękniej zaaranżowany balkon 2015. Zapraszamy do zabawy!

Balkon magiczny i praktyczny: odmień swój balkon z IKEA!

Nareszcie mamy dłuższe dni i coraz więcej słońca. Wkrótce więcej czasu będzie można spędzać na świeżym powietrzu. Zdejmij buty, załóż okulary przeciwsłoneczne i razem z nami ciesz się słonecznymi dniami na świeżym powietrzu. Odmień swój balkon z IKEA i stwórz idealne miejsce na letnie chwile pod gołym niebem! W zabieganym świecie każda chwila relaksu jest na wagę złota...

Wybieramy Kobietę z pasją 2013!

Wybierz wśród Kobiet z pasją, które gościły na łamach Mojego Mieszkania w 2013 roku, tę najbardziej Cię fascynującą! Głosuj poprzez „Lubię to”. Jeśli chcesz, po zarejestrowaniu się pozostaw komentarz z uzasadnieniem swojego wyboru – najlepsze wypowiedzi nagrodzimy!

rozwiązanie konkursu 150 numer M jak mieszkanie

Nasz konkurs 150 nagród na 150 wydanie "M jak mieszkanie" rozstrzygnięty!

 Konkurs dla architektów: zaprojektuj wnętrze restauracji z kominkiem!

Uwaga: konkurs dla projektantów, architektów wnętrz i studentów tych kierunków! Zaprojektuj designerskie wnętrze restauracji Nihil Novi w Radomiu z wykorzystaniem urządzenia producenta: wkładu kominkowego lub pieca wolnostojącego z oferty firmy kratki.pl! Czekają atrakcyjne nagrody!

Urządzamy Wnętrze Roku: trwa 3. głosowanie. Weź udział, wygraj zegarek!

Wskaż najlepszą spośród 10 realizacji biorących udział w 3. głosowaniu publiczności w konkursie Urządzamy Wnętrze Roku. Zdecyduj, do którego z projektantów trafi dwuosobowe zaproszenie do SPA i wygraj ekskluzywny zegarek! Ten etap głosowania trwa od 24 lipca do 3 sierpnia 2017 r.

Rusza konkurs INNOWACJE W ARCHITEKTURZE 2017

„Architektura-murator” ogłasza 2017 rokiem INNOWACJI W ARCHITEKTURZE. Najbardziej nowatorskie projekty, realizacje i pracownie zostaną wyłonione w ramach ogólnopolskiego konkursu.

Plebiscyt Design dla Konesera - laureat głosowania w kategorii Multimedia

W kategorii Multimedia do wygrania był wysokiej klasy odkurzacz Kobold System VK 200. Znamy zwycięzcę głosowania!

Wybieramy najpiękniejsze wnętrze 2016

Głosuj w dniach 9-17 listopada 2016 r. na Najpiękniejsze wnętrze 2016 opublikowane na łamach magazynu Moje Mieszkanie w 2016 r.

KONKURS! Wygraj wejściówki na targi WARSAW HOME!

Szukasz inspiracji do swojego domu? W dniach 21-23 października w Nadarzynie k. Warszawy w PTAK WARSAW EXPO odbędzie się impreza właśnie dla Ciebie! Weź udział w konkursie i wygraj wejściówki uprawniające do uczestnictwa w każdym wydarzeniu targów Warsaw Home.

WYNIKI KONKURSU Tożsamość w domu!

Ogłoszenie laureatów konkurs z okazji 10. edycji Łódź Design Festival na ulubiony przedmiot w swoim domu.

Nowy konkurs Dobrego Wnętrza: ZOSTAŃ SZPIEGIEM

Dobre Wnętrze ogłasza konkurs fotograficzno-szpiegowski: "ZOSTAŃ SZPIEGIEM". Najnowszy, wrześniowy numer poświęcony jest bibliotekom i domom pisarzy. Dlatego na wyposażeniu konkursowego szpiega musi się znaleźć aparat fotograficzny, półki z książkami i koniecznie nasz magazyn.

Konkurs fotograficzny miesięcznika M jak mieszkanie: wygraj biokominek lub pobyt w hotelu!

Ogłaszamy konkurs fotograficzny z okazji jubileuszu „M jak mieszkanie”. Do wygrania pobyt w czterogwiazdkowym hotelu oraz biokominek.

 Konkurs  dla projektantów - zaprojektuj Współczesny Salon Gdyński

Jesteś projektantem, architektem wnętrz? Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym w ramach 6 edycji Weekendu Architektury. 

Konkurs: wygraj wymarzony pokój dla Twojego dziecka!

Przygotowywania do narodzin dziecka to szczególnie radosny okres, choć urządzanie pierwszego pokoju dla malucha może być prawdziwym wyzwaniem. Marka VOX postanowiła umożliwić rodzicom spełnienie marzeń o pokoju idealnym. Do wygrania: projekt i realizacja pokoju dziecinnego z meblami Spot!

Konkurs: Najpiękniej zaaranżowany balkon 2016 roku!

Zapraszamy do zabawy! Weź udział w czwartej już edycji organizowanego przez magazyn Moje Mieszkanie Konkursu na Najpiękniej zaaranżowany balkon. Czekają wspaniałe nagrody!

WYNIKI KONKURSU Domowy Mistrz Kuchni z marką SAMSUNG ogłoszone!

Poznajcie WYNIKI KONKURSU Domowy Mistrz Kuchni! W konkursie Domowy Mistrz Kuchni, organizowanym razem z marką Samsung, spełniają się marzenia kulinarnych pasjonatów! Zobaczcie szczęśliwych Zwycięzców naszej zabawy! Szczegóły znajdziecie TUTAJ!

Konkurs fotograficzny dla Ciebie!

Zapraszamy do udziału w konkursie „M jak mieszkanie” i Agata Meble. Wystarczy zrobić zdjęcie ulubionego zakątka w mieszkaniu. Najlepsze stylizacje nagrodzimy bonami na zakupy w salonach Agata Meble!

Prezydenckie jury Konkursu ŻYCIE W ARCHITEKTURZE

Katarzyna Krakowiak, Piotr Sarzyński, Dariusz Herman, Wojciech Subalski i Piotr Śmierzewski weszli w skład jury z ramienia kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Spośród obiektów zgłoszonych do Konkursu ŻYCIE W ARCHITEKTURZE wybiorą laureata Grand Prix dla Najlepszego Obiektu Architektury, jedynej nagrody architektonicznej przyznawanej przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Już 14 lutego br. upływa termin przyjmowania zgłoszeń do Konkursu.

KONKURS: Wybieramy Kobietę z Pasją 2014! Zagłosuj i wygraj!

Wybieramy Kobietę z Pasją 2014! Spośród Kobiet z Pasją, które gościły na łamach Mojego Mieszkania w 2014 roku, czytelnicy magazynu i użytkownicy serwisu Urzadzamy.pl wybierają postać najbardziej dla nich fascynującą! Wystarczy oddać głos poprzez przycisk „Lubię to”! Autorzy najciekawszych komentarzy z uzasadnieniem swojego wyboru, otrzymają niezwykłe prezenty! Sprawdźcie koniecznie!

KONKURS: Domowy Mistrz Kuchni! Wygraj tablet Samsung Galaxy Tab 4 lub świetną książkę z przepisami

W konkursie Domowy Mistrz Kuchni, organizowanym razem z marką Samsung, spełniamy marzenia kulinarnych pasjonatów! Do wygrania niesamowite nagrody! Wystarczy wykonać bardzo proste zadanie konkursowe.

MM nr 12/2014 - Anita Rackowiak-Kołodziejczyk:  Zabawa w ozdabianie

Jestem nauczycielką. Mieszkam z mężem i psem Borysem w Lusowie pod Poznaniem. Cały czas dopieszczam nasz dom i specjalnie stroję go na święta, między innymi szyję duże, ozdobne skarpety. Zawsze zostają mi małe skrawki materiału, a ponieważ byłam wychowywana w czasach PRL-u, kiedy to nic się zmarnować nie mogło, wpadłam na pomysł, by szyć też małe skarpetki na sztućce.

EKSPERCI KONKURS

Strona 1 z 8

1 2 3 4 5 6 7 ... 8