KOLOR NIEBIESKI

(8 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY KOLOR NIEBIESKI

Niebieska łazienka: banał czy hit? Inspirujące zdjęcia niebieskich łazienek!

Niebieska łazienka: banał czy hit? Inspirujące zdjęcia niebieskich łazienek!

Niebieska łazienka. Okazuje się, że jest to pierwsze skojarzenie kiedy myślimy o łazience. Kolor niebieski to kolor wody, nic więc dziwnego, że kojarzy się z czystością, świeżością i ochłodą. Niebieska łazienka to hit sezonu! Zobaczcie inspirujące zdjęcia łazienek z kolorem niebieskim.

Dodatki do domu w stylu marynistycznym. Elegancja czy zabawa? Może to i to!

Dodatki do domu w stylu marynistycznym. Elegancja czy zabawa? Może to i to!

Aranżacja wnętrza domu w stylu marynistycznym wymaga dużo wyczucia i umiejętności. Jeśli aranżujemy dom w stylu marynistycznym w mieście zdecydujmy się dosłownie na kilka dodatków do domu nawiązujących do plaży lub statku. Uważajmy też na jakość wybranych dodatków do domu. I kolorystykę! Oto kilka inspiracji jak stworzyć elegancki styl marynistyczny w domu!

Jak stworzyć aranżację w stylu marynistycznym? Wystrój wnętrz

Jak stworzyć aranżację w stylu marynistycznym? Wystrój wnętrz

Jak stworzyć aranżację w stylu marynistycznym? Jeśli urządzisz swoje mieszkanie w stylu marynarskim, przez cały rok będziesz czuł się jak na wakacjach nad morzem. Wśród odcieni niebieskiego, bielonych mebli, tkanin w pasy, muszli i modeli statków nietrudno jest ulec złudzeniu, że za oknem szumią fale, a na plaży przed domem czeka na nas rybacka łódka!

Aranżacja wnętrz: apartament w stylu nowojorskim z kolorem niebieskim. Zobaczcie zdjęcia!

Apartament w stylu nowojorskim powstał w Warszawie. Chłodny kolor niebieski to pomysł i prośba właściciela. Styl nowojorski ma sprawiać, że apartament będzie wygodny jak hotel, ale przytulny jak dom. Mimo, że kolorystyka wydaje się chłodna, wnętrze w stylu nowojorskim takie nie jest. Jest idealne do odpoczynku.

Meble w stylu lat 50. czy w stylu japońskim? Znamy nadchodzące trendy!

Kolor miętowy i wszystkie odcienie koloru niebieskiego to trendy wnętrzarskie na najbliższy sezon. Tak jak styl lat 50. i inspiracje stylem japońskim. Lekkie meble na nóżkach, meble wielofunkcyjne i modułowe to natomiast trendy na nadchodzącą przyszłość. Dlaczego? Szybko zmienia się styl naszego życia…

Kolor niebieski w pokoju dziennym. Czy kolor niebieski stanie się nowym szarym?

Czy pokój dzienny lubi kolor niebieski? Czy kolor niebieski sprawdzi się w pokoju dziennym jako baza czy tylko w dodatkach? Zobaczcie nasze inspiracje do salonu w kolorze niebieskim –zupełnie nowe pomysły na świeżą aranżację pokoju dziennego!

Niebieska łazienka. Aranżacja łazienki na poddaszu

Niebieska łazienka sprawia wrażenie przestronnej i świeżej. Niebieska glazura nadała aranżacji łazienki morski styl. Jasny, optymistyczny kolor płytek łazienkowych zestawiono z bielą, co jeszcze bardziej podkreśla świeży i marynistyczny charakter łazienki na poddaszu.

Trendy 2017: kolory roku według urzadzamy.pl. Granat, błękit...

Czy granat okaże się nowym czarnym? A może niebieski? Zobaczymy, ale już dzisiaj warto przyjrzeć im się bliżej. Podpowiadamy z czym i jak zestawiać odcienie koloru niebieskiego: głęboki granat, subtelny błękit i magiczny lapis lazuli.

Strona 1 z 1

1