KOLOR CZARNY

(12 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY KOLOR CZARNY

Wnętrza mieszkań: mieszkanie w stylu skandynawskim prosto z Finlandii. Galeria zdjęć!

Wnętrza mieszkań: mieszkanie w stylu skandynawskim prosto z Finlandii. Galeria zdjęć!

Uwielbiamy styl skandynawski. Za połączenie prostoty, koloru białego i czarnego z szarością, czerwienią i błękitem. Styl skandynawski jest niewymuszony i niezobowiązujący. W stylu skandynawskim odnajdą się przedmioty retro i nowoczesne, gustawiańskie i rustykalne. Łączą je kolory i materiały naturalne, z których zostały wykonane. Zobaczcie inspirujące zdjęcia mieszkania w stylu skandynawskim prosto z Finlandii!

Aranżacje wnętrz: czy czarna podłoga pasuje do naszych mieszkań? INSPIRACJE!

Aranżacje wnętrz: czy czarna podłoga pasuje do naszych mieszkań? INSPIRACJE!

Czarna podłoga rzadko gości w naszych aranżacjach wnętrz. Utarło się, że kolor czarny zmniejsza optycznie przestrzeń. Okazuje się, że czarna podłoga, jasne ściany w kolorach neutralnych i odpowiednie dodatki tworzą wyrafinowany kontrast powiększając optycznie przestrzeń.

Projekty wnętrz: czarne ściany, beton i koronki czyli loft w centrum miasta!

Projekty wnętrz: czarne ściany, beton i koronki czyli loft w centrum miasta!

Beton oraz kolor czarny opanowały całą część dzienną loftu zaaranżowanego w zwykłym mieszkaniu w mieście. Gdzie niegdzie w tle, pojawia się biel i kolor czerwony. Wystrój loftu dopełnia parkiet przemysłowy w ciepłym odcieniu brązu i czarne… koronki. Zaintrygowani? Pokazujemy galerię zdjęć z loftu zaaranżowanego w mieszkaniu w mieście.

Aranżacja: stylowe wnętrza domu w czerni i bieli

Wnętrza domu to połączone cytaty ze stylu angielskiego i skandynawskiego. Kolor czarny i biały to natomiast dominujące w nim barwy. Wnętrza domu są po angielsku stylowe, a po skandynawsku lekkie. Zobaczcie zdjęcia wyjątkowych wnętrz domu w Krakowie!

Projekt wnętrz w czerni: jak oswoić kolor czarny - czarna ściana, czarne meble

Czarny we wnętrzu, czarna ściana i czarne meble? Choć brzmią naprawdę przerażająco, w rzeczywistości takie wnętrza są przestrzeniami stylowymi i wyrafinowanymi. Projekt wnętrz w czerni prezentuje się szykownie, a barwa ta decyduje o ogólnym wyrazie aranżacji. Kolor czarny przemycony także w niewielkich akcentach aranżacji może zdziałać cuda. Jak ograć kolor czarny we wnętrzu? Jak podkreślić jego wyjątkowy urok? Obalamy stereotypy i prezentujemy świetne projekty wnętrz, w których dominującym kolorem jest właśnie czerń.

Projekt kuchni: kolor czarny elementem obowiązkowym w kuchni  w stylu nowoczesnym. Zdjęcia!

Projekt kuchni w stylu nowoczesnym zazwyczaj zawiera w sobie coś w kolorze czarnym. Mogą to być fronty szafek lub tylko wyraziste dodatki. Czarne meble sprawiają, że kuchnia staje się elegancka i wyrafinowana.

Wnętrze mieszkania z fortepianem w roli głównej czyli styl vintage w Warszawie

Projekt wnętrza mieszkania w stylu vintage, w starej kamienicy został zainspirowany posiadanym starym fortepianem. Do tego tylko kolor czarny i kolor biały. Tylko te dwa, takie same jak na klawiaturze fortepianu, tworzą spójną aranżację wnętrza mieszkania idealnie pasującą do okolicy Saskiej Kępy.

Czarna ściana: kolor czarny we wnętrzach. Czarna ściana – zdjęcia

Czarna ściana we wnętrzach będzie oryginalna i elegancka. Czarny kolor ścian sprawdzi się zarówno w dużych, jak i mniejszych wnętrzach – zobacz na ZDJĘCIACH, jak go stosować! Prezentujemy pomysły na kolory ścian.

Nowoczesna aranżacja domu jednorodzinnego z detalami w kolorze czarnym

Założeniem aranżacji wnętrz domu jednorodzinnego było stworzenie przestrzeni nie tylko ładnej i wygodnej do życia ale także wywołującej efekt „WOW. Stąd w harmonijnej i jasnej koncepcji elementy w kolorze czarnym. Całość wydobywa i podkreśla przemyślany projekt oświetlenia.

Nowoczesny salon z kuchnią: jasne drewno i czerń. Minimalizm w aranżacji wnętrza

Ponadczasowe połączenie w salonie z kuchnią drewna i czerni to prosty, ale efektowny wybór. Taka kombinacja w zestawieniu z matowymi frontami zabudowy tworzy spojną całość i konsekwencję oraz sprawia że projekt podąża za globalnymi trendami. Zobacz modernistyczny projekt mieszkania w Lublinie autorstwa pracowni 081 Architekci.

Biało-czarna kuchnia: wygodny i elegancki projekt kuchni

Nowoczesna, biało-czarna kuchnia, jest niezwykle elegancka. Blat z czarnego granitu idealnie komponuje się z płytkami na ścianie i dolną częścią prostej zabudowy kuchennej, a czerń jest obecna w całym mieszkaniu.

Apartament w stylu minimalistycznym. Kolor czarny niejedno ma imię!

Minimalistyczna aranzacja apartamentu na warszawskim Powiślu. Połączenie czerni i bieli stworzyło wyjątkową aranżację, dzięki wielu wcieleniom czerni, w postaci błyszczącego szkła, zamszowej czarnej tapety czy elegancji fortepianu

Strona 1 z 1

1