KOLOR BIAŁY

(21 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY KOLOR BIAŁY

Wnętrza mieszkań: mieszkanie w stylu skandynawskim prosto z Finlandii. Galeria zdjęć!

Wnętrza mieszkań: mieszkanie w stylu skandynawskim prosto z Finlandii. Galeria zdjęć!

Uwielbiamy styl skandynawski. Za połączenie prostoty, koloru białego i czarnego z szarością, czerwienią i błękitem. Styl skandynawski jest niewymuszony i niezobowiązujący. W stylu skandynawskim odnajdą się przedmioty retro i nowoczesne, gustawiańskie i rustykalne. Łączą je kolory i materiały naturalne, z których zostały wykonane. Zobaczcie inspirujące zdjęcia mieszkania w stylu skandynawskim prosto z Finlandii!

Styl skandynawski w aranżacji wnętrz: naturalny urok

Styl skandynawski w aranżacji wnętrz: naturalny urok

Styl skandynawski uwiódł Polaków: funkcjonalną prostotą, bezpretensjonalną swobodą wyzwalającą z męczącej pogoni za doskonałością. A także lekkością, którą w magiczny sposób nadaje wnętrzom. Choć Skandynawia kojarzy się z chłodem, to skandynawskie wnętrza są ciepłe i przytulne. Mieszkania urządzone w tym stylu to kompromis pomiędzy estetyką a praktycznością. Styl skandynawski jest dziś nie tylko modny – w domu urządzonym zgodnie z jego zasadami mieszka się przede wszystkim komfortowo.

Styl skandynawski: minimalizm w aranżacji wnętrz. INSPIRACJE!

Styl skandynawski: minimalizm w aranżacji wnętrz. INSPIRACJE!

Aranżacja wnętrz w stylu skandynawskim cieszy się coraz większą popularnością. Kolor biały i dużo jasnego drewna sprawdzają się w naszej strefie klimatycznej. Pokochaliśmy także proste kształty funkcjonalnych mebli. Aranżacja wnętrz domu w stylu skandynawskim może stać się inspiracją dla niejednego nowego projektu.

Aranżacja sypialni z białymi ścianami

Biała sypialnia kojarzy się zazwyczaj z białymi ścianami i konsekwentnie białymi meblami. Ale aranżacja sypialni z kolorem białym w roli głównej nigdy nie powinna oznaczać nudy. Wprost przeciwnie. Jeśli w białej sypialni zagramy różnymi fakturami wnętrze będzie wyrafinowane i interesujące.

Kolory ścian: Zwykła Biel kolorem roku 2016. Białe ściany powracają!

Ogłaszamy powrót koloru białego! Benjamin Moore ogłosił Zwykłą Biel kolorem roku 2016. Oznacza to, że białe ściany znowu będą królowały w aranżacjach wnętrz? Tak to już jest, że po latach zdecydowanych kolorów ścian potrzebujemy odmiany i uspokojenia.

Aranżacja wnętrz: loft pary architektów ze starą cegłą na ścianie!

Aranżacja wnętrz wielkomiejskiego loftu to stara, chropowata cegła na ścianie i kontrastowa błyszcząca posadzka z żywicy epoksydowej w kolorze białym. Definicja loftu to także przestrzeń. W pionie i poziomie. I światło, dużo światła. Wszystkie te warunki udało się spełnić właścicielom loftu, parze młodych architektów.

Aranżacja łazienki: biała łazienka w stylu nowoczesnym. Bardzo nowoczesnym!

Aranżacja łazienki w stylu nowoczesnym to wygoda, funkcjonalność i czystość formy. Dlatego tak istotny jest przemyślany projekt łazienki i sprawne wykonawstwo. Pokazujemy kilka inspiracji aranżacji łazienek w stylu nowoczesnym, przede wszystkim w kolorze białym z wyróżniającymi się dużymi gładkimi powierzchniami ścian i nowoczesnymi bateriami.

Dekoracja świątecznego stołu: obrus i serwetki w kolorze białym na Boże Narodzenie

Dekoracja stołu na Wigilię Bożego Narodzenia stanowi oprawę dla pracochłonnych potraw. Obrus wigilijny zwyczajowo jest w kolorze białym. Dekoracja stołu na świąteczny obiad może być już bardziej kolorowa, ale cały czas powinna być wyjątkowa i elegancka. Zobaczcie zdjęcia z aranżacją wigilijnego stołu.

Aranżacja wnętrza: Loft artystyczny czyli pracownia jak mieszkanie czy odwrotnie? Zdjęcia!

Loft artystyczny jest mieszkaniem czy pracownią? Okazuje się, że jest tym i tym. Żywica epoksydowa na podłodze pomaga utrzymać czystość, a kolor biały to podstawa aranżacji atelier każdego artysty. Zobaczcie zdjęcia z loftu w kolorach białym i pomarańczowym wrocławskiej artystki XY.

Aranżacja: stylowe wnętrza domu w czerni i bieli

Wnętrza domu to połączone cytaty ze stylu angielskiego i skandynawskiego. Kolor czarny i biały to natomiast dominujące w nim barwy. Wnętrza domu są po angielsku stylowe, a po skandynawsku lekkie. Zobaczcie zdjęcia wyjątkowych wnętrz domu w Krakowie!

Wnętrza domu: dom rodzinny w stylu romantycznym cały w bieli. To możliwe! Zdjęcia!

Wnętrza domu rodzinnego w stylu romantycznym są zazwyczaj utrzymane w różnych odcieniach koloru białego. Takie wnętrze domu posiada zazwyczaj wyraźnie wyróżnioną część wspólną, w której każdy domownik ma swoje miejsce. Aranżacja domu w stylu romantycznym powstaje sukcesywnie, z czasem i każdy domownik może mieć , a nawet powinien, na nią wpływ. Zobaczcie zdjęcia domu licznej rodziny w stylu romantycznym!

Wnętrze mieszkania z fortepianem w roli głównej czyli styl vintage w Warszawie

Projekt wnętrza mieszkania w stylu vintage, w starej kamienicy został zainspirowany posiadanym starym fortepianem. Do tego tylko kolor czarny i kolor biały. Tylko te dwa, takie same jak na klawiaturze fortepianu, tworzą spójną aranżację wnętrza mieszkania idealnie pasującą do okolicy Saskiej Kępy.

Minimalizm w kolorze białym. Świetny projekt mieszkania w stylu nowoczesnym

Czy we wnętrzu w stylu nowoczesnym i to w kolorze białym da się mieszkać? Oczywiście, że tak! Zobaczcie doskonały projekt mieszkania w stylu nowoczesnym w kolorze białym. Niesamowita dbałość o szczegóły w projekcie mieszkania przyniosła znakomity rezultat. Zobaczcie zdjęcia z realizacji tego polskiego projektu.

Czy mieszkanie w kolorze białym może być przytulne? Śliczny projekt mieszkania

Piękny projekt mieszkania w kolorze białym. Gra faktur, materiałów i odcieni bieli jest podstawą projektu mieszkania w kolorze białym. Najtrudniejsza w takim projekcie mieszkania jest konsekwencja w doborze mebli, oświetlenia i dodatków w całym mieszkaniu. Ale jest to do zrobienia. Zobaczcie śliczny projekt mieszkania w stylu romantycznym!

Kiedyś stodoła, dziś elegancka rezydencja w nowoczesnym stylu flamandzkim

Nowoczesny styl flamandzki to przede wszystkim prostota i funkcjonalność. I szacunek dla rzeczy z przeszłości. Piękne wnętrza flamandzkie odnajdziemy w stuletniej stodole, która przeistoczyła się w nowoczesną rezydencję zachowując jednocześnie najcenniejsze detale z przeszłości.

Biała sypialnia, czyli kobieca oaza spokoju

Biała sypialnia, czyli klasyka koloru, prostota form i minimalizm w dodatkach.  Ota piękna aranżacji sypialni w kobiecym wydaniu. Białe wnętrze sypialni jest czyste i niewinne, a przy tym urzeka wyjątkowym stylem. Za aranżację sypialni utrzymaną w teatralnym minimaliźmie odpowiada Ewa Bathelier.

KOLOR BIAŁY. Mieszkanie w jasnych kolorach. Jak optycznie powiększyć wnętrza? ZDJĘCIA

Zastanawiasz się, jak urządzić małe mieszkanie? Wybierz jasne kolory i proste aranżacje wnętrz. W "M jak mieszkanie" (3/2013) prezentujemy małe mieszkanie Marka. Zainspirowane stylem japońskim, urządzone jasno, czysto, bez nadmiaru mebli.

Miesięcznik Moje Mieszkanie: stylowe mieszkanie w bieli

Joanna Polus, malarka i biznesmenka w jednej osobie. Lubi atmosferę wielkiego świata, szybkie, migotliwe życie. Czasem jednak tęskni za żywicznym zapachem wiejskiej chaty, aromatem dzieciństwa spędzanego u dziadków. Jej mieszkanie w kolorze białym nawiązuje klimatem do drugiego ze światów.

Monochromatyczna aranżacja wnętrz mieszkanie w prawie stuletnim budynku

Bardzo ciekawa aranżacja wnętrz mieszkania w prawie stuletnim budynku. Kolor białym jest motywem przewodnim, pojawia się na wszystkich odziedziczonych meblach, ścianach i podłodze. Autorką projektu jest artystka i właścicielka mieszkania Ewa Bathelier.

Szykowne aranżacje wnętrz w kolorze białym. Dlaczego tak je lubimy?

Aranżacje wnętrz w białym kolorze ostatnio zawojowały nasze  mieszkania. I nie są to tylko białe ściany. Modne style skandynawski i minimalistyczny przyniosły nam mnóstwo pomysłów i możliwości urządzania białych i neutralnych modnych wnętrz. Każdy kto próbował urządzić mieszkanie w kolorze białym zorientował się ile jest odcieni bieli. Na pewno więcej niż pięćdziesiąt…

Modna aranżacja sypialni w kolorze białym

Kolor biały jest jednym z kolorów obecnego roku. To dobrze, że kolor biały doczekał się takiej aprobaty, bowiem monochromatyczne wnętrza dzięki stosowanemu bogactwu faktur nigdy nie są nudne, a wręcz przeciwnie - są eleganckie i wyrafinowane.

Strona 1 z 1

1