KOLEKCJE

(9 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY KOLEKCJE

Piękno jest mi niezbędne

Piękno jest mi niezbędne

Lilianna Wrońska-Kuśmierek mówi o sobie, że nie jest kolekcjonerką. Po prostu lubi mieć w swoim otoczeniu wyjątkowe przedmioty. To wyraz jej zamiłowania do piękna w najróżniejszych formach: antyczne meble, stara porcelana, obrazy. A także muzyka, stroje i... nastroje.

Tony błękitu

Tony błękitu

Dla Danuty wałbrzyskie mieszkanie jest azylem, do którego wstęp mają tylko bliscy. Mimo to mogliśmy zajrzeć do niewielkiej, pełnej pamiątek kuchni. Małym kosztem udało się tu stworzyć sielankowy wiejski klimat dzięki bogatej wyobraźni córki, Sandry.

MM 11/2018 - Z szacunku do pamiątek: Magda i Artur Włodkowie

MM 11/2018 - Z szacunku do pamiątek: Magda i Artur Włodkowie

Magda i Artur Włodkowie hołdują przekazywanej z pokolenia na pokolenie tradycji otaczania się starymi meblami i ozdobami. Ich dom jest pełen przedmiotów przywołujących pamięć o naszej historii i kulturze.

MM 9/2018 - Wśród uratowanych staroci: Maria Domińska

Tęsknota za mieszkaniem w domu towarzyszyła Marii od zawsze. Dopiero w Choszczówce znalazła wszystko, co potrzebne, aby wieść dobre życie. To miejsce, gdzie może eksponować relikty dawnej epoki zbierane z pietyzmem przez lata.

Gromadzę pamiątki

Małgorzata zbiera przedmioty, które przywołują wspomnienia. Najcenniejsze dla niej jest wszystko to, co ma po swoich przodkach. Ale z przyjemnością otacza się też rzeczami, które przywiozła z licznych podróży lub upolowała na targach staroci.

 Stołowy must have: kieliszki od Karla Lagerfelda! Już w Polsce

Karl Lagerfeld, dyrektor kreatywny Domu Mody Chanel, zaprojektował nowatorską kolekcję pięknych, kryształowych kieliszków  dla szwedzkiej marki Orrefors.

Krzesło Kokeshi

Geometryczna forma fotela wpisuje się w nowoczesną wersję stylu orientalnego. Krzesło inspirowane wystrojem japońskich wnętrz.

Poszewki na poduszki inspirowane folklorem

Motywy ludowe są modne już od kilku sezonów i nic nie wskazuje na to, aby ich popularność miała szybko przeminąć.

Powrót meblościanki

Jeśli zastanawiasz się nad odświeżeniem swojego salonu, proponujemy modną meblościankę. Jest funkcjonalna i atrakcyjna, pomieści mnóstwo rzeczy i będzie nowoczesnym elementem aranżacji pokoju.

Strona 1 z 1

1