KAWALERKA

(67 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY KAWALERKA

Jak urządzić małe mieszkanie: pomysły na aranżację

Jak urządzić małe mieszkanie: pomysły na aranżację

Jak urządzić małe mieszkanie – to pytanie zadaje sobie wiele osób, nie tylko właściciele kawalerek. W małych mieszkaniach aranżacja wnętrz musi być funkcjonalna, by dobrze wykorzystać każdy fragment powierzchni. Prezentujemy małe mieszkanie urządzone wygodnie i nowocześnie. Właściciele prezentowanych tudowodnili, że kawalerka może wyglądać jak loft.

KAWALERKA 30m2. Udana aranżacja małego mieszkania ZDJĘCIA

KAWALERKA 30m2. Udana aranżacja małego mieszkania ZDJĘCIA

Pomysłowe wykończenie kawalerki sprawiło, że małe mieszkanie wydaje się większe. Rysunki i kolorowe dodatki ożywiają małe mieszkanie i wywołują uśmiech – nie tylko mieszkańców. Ładna kawalerka (pow. 30 m2) ZDJĘCIA.

KAWALERKA, MAŁE MIESZKANIE - jak urządzić. ZDJĘCIA + PORADNIK

KAWALERKA, MAŁE MIESZKANIE - jak urządzić. ZDJĘCIA + PORADNIK

Jak urządzić kawalerkę lub małe mieszkanie, by pogodzić wszystkie potrzeby domowników? Łącz i dziel - to zasada dla każdego właściciela małego mieszkania. W małym pokoju sprawdzą się meble wielofunkcyjne, podesty oraz pomysłowe ścianki. Poradnik: rady na mały metraż.

Małe mieszkanie w Londynie. Projekt wnętrz

Małe mieszkanie w Londynie było projektowane dla pary (projekt wnętrz Patrycja Zaczyńska). Ze względu na małą powierzchnię każdy metr musiał być maksymalnie wykorzystany. Ozdobą wnętrza są czarno-białe zdjęcia różnych miejsc Nowego Jorku, głównie Manhattanu, zrobione przez właścicielkę. Fotografie nadają klimat wnętrzu.

Kolorowa kawalerka: jak urządzić? Kawalerka wnętrza [zdjęcia, inspiracje, aranżacje]

Kawalerka w bloku: jak urządzić to najmniejsze z maieszkań? Oto kawalerka, która nie jest nudna. Zobacz pomysł na wnętrza kawalerki, które są kolorowe, nowoczesne, wygodne. Jeśli w małym mieszkaniu o pow. do 30 m2 z ciemną klitką, która udaje kuchnię, musicie mieszkać we troje - przebuduj swoją kawalerkę. Będzie ładniej i wygodniej!

Projekty wnętrz: jak urządzić kawalerkę

W niektórych kręgach wciąż jeszcze pokutuje przeświadczenie rodem z PRL-u, że kawalerka to przestrzeń, której w żaden sposób nie da się urządzić tak, by była przestronna i estetyczna, a zarazem nowoczesna i funkcjonalna. Nie musimy chyba tłumaczyć, że to nieprawda? Przedstawiamy projekt wnętrza, który tego dowodzi – sprawdź, jak urządzić małe mieszkanie!

Projekt łazienki: jasna, minimalistyczna łazienka w kawalerce

Projekt łazienki w małej kawalerce musi spełniać te same oczekiwania, co projekt kawalerki. W kawalerce miejsca na łazienkę jest zazwyczaj niewiele, dlatego projekt łazienki w kawalerce powinien zapewnić wygodę i kompaktowe miejsce do przechowywania. Zobaczcie inspirujące zdjęcia z parwdziwego wnętrza!

Projekt kawalerki: minimalizm zawsze w cenie!

Aranżacja wnętrza kawalerki jest zazwyczaj sporym wyzwaniem. Zwłaszcza jeśl, tak jak ta tutaj, kawalerka ma tylko 25 m². Na tak niewielkiej powierzchni musimy znaleźć miejsce dla wszystkich funkcji. Prezentujemy inspirujący projekt kawalerki prosto ze STUDIO POTORSKA!

Projekt salonu z kuchnią: jak mieszkać przytulnie i nowocześnie. Pastelowa aranżacja kawalerki

Przytulną aranżację salonu z kuchnią w kawalerce zbudowano na grze pastelowych odcieni mebli i dodatków. Jak tego dokonano? Inspirujemy nowoczesnym projektem salonu z kuchnią autorstwa Dado Design w małym wnętrzu kawalerki.

Mieszkanie dla studenta: 12 pomysłów na małe mieszkanie i aranżację kawalerki

Mieszkanie dla studenta: funkcjonalna kawalerka, kompaktowe wnętrze i małe mieszkanie wielkie duchem. Przysłowiowe „cztery ściany", które na niewielkim metrażu skupić muszą część wypoczynkową, strefę nocną oraz dodatkową strefę do pracy. Prezentujemy inspiracyjny przegląd małych mieszkań, w których z wielką przyjemnością zadomowiliby się wymagający studenci.

Projekt małej kuchni: kawalerka z combo kuchennym czyli funkcjonalna kuchnia w kompakcie

Projekt aneksu kuchennego typu combo we wnętrzu niewielkiej kawalerki inspiruje niezwykle funkcjonalnym podejściem do planowania i aranżacji przestrzeni. Projekt aneksu kuchennego we wnętrzu niewielkiej kawalerki inspiruje niezwykle udanym sposobem połączenia tego, co funkcjonalne z tym, co estetyczne. Co kryje w sobie pakowna zabudowa kuchenna w małej kawalerce?

Kawalerka: mini mieszkanie w maxi aranżacji. Projekt małego mieszkania na przekór schematom

Kawalerka, czyli małe mieszkanie. Minimalizm, stonowana kolorystyka, brak aranżacyjnych zaskoczeń i przestrzeń – tak scharakteryzowalibyśmy aranżację kawalerki idealnej. My łamiemy jednak stereotypy i odrzucamy utarte schematy. Zobaczcie zdjęcia kawalerki, której aranżacja staje w opozycji do monochromatycznych i minimalistycznych małych mieszkań!

Aranżacja wnętrz: kuchnia z jadalnią w kawalerce w stylu retro!

Otwarte wnętrze kuchni z jadalnią inspirowane polskim designem lat 60. i 70. to pomysł na aranżację wnętrza z oddechem. Lekkie i stylowe meble, jasne kolory i proste formy – zainspiruj się projektem wnętrz kompaktowej kuchni z jadalnią w stylu retro!

Małe mieszkanie z charakterem

Dobry pomysł może odmienić małe mieszkanie - nawet ciemną, nieforemną kawalerkę. Dzięki ciekawym fakturom i połączeniom kolorystycznym małe mieszkanie stało się przyjaznym i funkcjonalnym lokum.

Kawalerka - małe wnętrze, wielkie możliwości, czyli jak z małego mieszkania wyczarować przestronne wnętrze

Kawalerka, której znakiem charakterystycznym jest dobre rozplanowanie przestrzeni. Małe mieszkanie łączy w sobie wnętrze sypialniane oraz salon z aneksem kuchennym. Nowoczesne małe wnętrza, w których króluje bezkonkurencyjny czarno-biały duet kolorystyczny, a całość doprawiona została elementami naturalnego drewna. Rozwiązania, które z małego wnętrza uczyniły mieszkanie wielkie duchem to autorska koncepcja studia TK Architekci.

Kawalerka w kropki: małe mieszkanie w nowoczesnej stylizacji

Kawalerka utrzymana w biało-czarnej kolorystyce. Małe wnętrze, którego stylistyka nie zostaje zakłócona zbędnym kolorem i detalem. Małe mieszkanie, którego największą zaletą jest monochromatyczność, a bezkompromisową dekoracją - kropki, ot tak po prostu. Prezentujemy projekt nowoczesnej kawalerki według koncepcji ALE DESIGN Grzegorz Grzywacz.

Aranżacja kawalerki: jasne kolory i proste formy, czyli o sukcesie w aranżacji małego mieszkania

Aranżacja kawalerki, w której dominują jasne kolory i proste formy. Nowoczesne małe mieszkanie urzeka minimalizmem i funkcjonalnością. Jedna przestrzeń kawalerki łączy w sobie zarówno salon z aneksem kuchennym, strefę sypialnianą oraz kącik do pracy. Wszystko to zaprojektowane na zaledwie 39 mkw. Prezentujemy świetną aranżację kawalerki, za którą odpowiada Pera Studio.

Kawalerka: jak urządzić małe mieszkanie ładnie i funkcjonalnie?

Kawalerka – tak najczęściej określamy małe mieszkanie, pokój  z aneksem kuchennym i łazienką. Ze względu na niewielki metraż i wspólną przestrzeń kawalerka jest idealna dla jednej lub co najwyżej dwóch osób. Dobrze zaaranżować tak małe mieszkanie jest naprawdę trudno. Trzeba wykorzystać każdy centymetr powierzchni, by było funkcjonalnie i oczywiście ładnie!

MIKROKAWALERKI: moda na mieszkania o powierzchni 12 m²! [GALERIA + WIDEO]

Mikrokawalerki czyli mieszkania mniejsze od tradycyjnych kawalerek stają się coraz popularniejsze nie tylko na Zachodzie, ale też w Polsce. Czy można mieszkać na 12 m²? Jak się okazuje tak! Co więcej w tak małym metrażu znajduje się kuchnia, sypialnia, łazienka i biurko. Zobaczcie sami!

Aranżacja wnętrz : ekstrawagancka kawalerka z wyjątkowym projektem łazienki i ścianami z luster!

Ten wyjątkowy projekt mieszkania przemienił kawalerkę – tylko 35m2 - w przestronny, dający oddech apartament.  Projekt łazienki  i ściany z luster stanowią o sile i wyjątkowości tego projektu mieszkania. Zobaczcie zdjęcia z realizacji mieszkania jak magiczne pudełko!

Kawalerka w klimacie krakowskiego Podgórza: optymistyczne wnętrze z cegłą na ścianie

Cegła na ścianie, kolorystyczne wyważenie z fioletową dominantą i powściągliwość w dodatkach to cechy wyróżniające aranżację kawalerki na krakowskim Podgórzu. Wnętrze kawalerki jest odzwierciedleniem stylistyki miejscowych kafejek i przywodzi na myśl klimat krakowskiej dzielnicy. Całość tworzy niezwykle optymistyczną i klimatyczną aranżację.

Projekty wnętrz: urządzamy kobiecą kawalerkę

Jak urządzić małe mieszkanie? Aranżacja małego mieszkania wcale nie musi być życiowym wyzwaniem. Wydaje ci się, że bez względu na aranżację, kawalerka skazana jest na bycie ciasną, zagraconą przestrzenią? Błąd! Przedstawiamy projekt wnętrza, który dowodzi, że odpowiedni projekt może całkowicie odmienić mieszkanie o niewielkim metrażu, w przemyślany sposób wykorzystując dostępną powierzchnię użytkową i tworząc przestronne, a jednocześnie kobiece i przytulne gniazdko.

Salon w kuchni czy kuchnia w salonie? Szorstka elegancja na 40 m²

Czy można kuchni nadać salonowy szyk? Czy pojęcie „aneksu kuchennego” zawsze musi kojarzyć się z kompromisem na rzecz salonu? Nie musi! Prezentujemy wysmakowaną aranżacją salonu z kuchnią w kawalerce, w której połączenie kuchni i salonu dało niezwykle stylowy, loftowy efekt. Oto nowe oblicze kuchni w salonie (salonu w kuchni)!

Pomysł na małe mieszkanie, czyli funkcjonalna aranżacja kawalerki z antresolą

Małe mieszkanie wymaga od projektantów pomysłowości oraz wykorzystania niekonwencjonalnych rozwiązań. W przypadku małych wnętrz, gdzie każdy metr kwadratowy jest na wagę złota, ważne jest jego funkcjonalne zagospodarowanie. Prezentujemy aranżację kawalerki z antresolą, która zaskakuje stylem i funkcjonalnością.

Małe wnętrza: jak zaaranżować funkcjonalną przestrzeń na 17 mkw?

Aranżacja małych wnętrz wymaga zazwyczaj wielu kompromisów, innowacyjnego podejścia do kwestii zagospodarowania przestrzeni, a przede wszystkim zastosowania oryginalnych i niekonwencjonalnych rozwiązań. Jak zatem zaaranżować komfortowe i funkcjonalne małe mieszkanie ograniczając się do zaledwie 17 mkw?

Strona 1 z 3

1 2 3