KANLUX

(6 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY KANLUX

Nowa jakość światła w klasycznym kształcie żarówki – Kanlux XLED

Nowa jakość światła w klasycznym kształcie żarówki – Kanlux XLED

140 lat temu pojawiła się żarówka i ludzie zyskali dostęp do bezpiecznego źródła światła. W XXI wieku żarniki ustąpiły miejsca energooszczędnemu oświetleniu LED. Jednak dla części z nas ta tradycyjna, „staromodna” żarówka była bardzo dobrym rozwiązaniem. Miała szeroki kąt świecenia, przyzwyczailiśmy się do wybierania odpowiedniej mocy, była z nami niejako od zawsze. Dziś jednak historia zatoczyła koło. Udało się połączyć wszystkie zalety tradycyjnej żarówki z technologią LED i tak powstała prawdziwa „żarówka LED”, czyli Kanlux XLED.

Oprawy oświetleniowe dopasowane do oczekiwań – Fabryka Kanlux

Oprawy oświetleniowe dopasowane do oczekiwań – Fabryka Kanlux

Kanlux ALIN LED i Kanlux OFIS LED to oprawy oświetleniowe stworzone przez projektantów Kanlux. Udało się połączyć innowacje z 30-letnim doświadczeniem firmy, a następnie przenieść wszystko na stoły kreślarskie w Fabryce Kanlux. Troska o każdy detal zaowocowała powstaniem perfekcyjnych opraw.

Więcej niż światło – Kanlux już od 30 lat na polskim rynku

Więcej niż światło – Kanlux już od 30 lat na polskim rynku

Polska firma Kanlux powstała w 1989 roku w śląskim Radzionkowie i do dziś znajduje się tam jej siedziba. 30 lat historii pozwoliło firmie dynamicznie się rozwinąć, a także znacznie poszerzyć ofertę produktową. Dziś jest jedną z wiodących europejskich firm, która dostarcza oświetlenie i je produkuje. Ale nie tylko o samo oświetlenie chodzi. Czas bliżej się przyjrzeć Kanluxowi!

Oświetlenie LED, które tworzy nastrój...

Wyczaruj w swoim wnętrzu niepowtarzalny klimat. Światło, które tworzy nastrój? Znajdziesz je tutaj...

Oświetlenie LED: poradnik jak je zaplanować

Jak dobrze zaprojektować w mieszkaniu oświetlenie, które będzie funkcjonalne, ale też stworzy miły nastrój we wnętrzu. Oto nasz poradnik: wybieramy źródła światła LED.

Strona 1 z 1

1