KAMIEŃ DEKORACYJNY

(3 artykuły i zdjęcia)

ARTYKUŁY KAMIEŃ DEKORACYJNY

Kamień na ścianie i na podłodze: jaki rodzaj kamienia wybrać?

Kamień na ścianie i na podłodze: jaki rodzaj kamienia wybrać?

Jaki wybrać kamień do aranżacji wnętrz? Kamień dekoracyjny na ścianie czy na podłodze to ponadczasowe, bardzo estetyczne rozwiązanie, jednak, tak jak w przypadku innych materiałów, rodzaj kamienia należy dobrać do funkcji użytkowej danego pomieszczenia. Sprawdź, jaki rodzaj okładziny kamiennej wybrać do jakiego pomieszczenia.

Kamień dekoracyjny: efektowna dekoracja ścian w salonie

Kamień dekoracyjny: efektowna dekoracja ścian  w salonie

Kamień ozdobny świetnie sprawdzi się w roli oryginalnej dekoracji ściany, która całkowicie odmieni charakter wnętrza. Zastosowany nawet na niewielkim fragmencie ścian, wprowadzi do przestrzeni mieszkalnej oryginalny klimat, jednocześnie będąc namiastką prestiżu. Zobacz, jak płytki kamieniopodobne mogą odmienić aranżację wnętrza!

Trendy wnętrzarskie 2015: naturalne materiały we wnętrzu

Trendy wnętrzarskie 2015: naturalne materiały we wnętrzu

Jakie trendy wnętrzarskie będą królować we wnętrzach mieszkań w 2015 roku? Faktem jest, że niektóre trendy, które obecne były w aranżacji wnętrz w roku ubiegłym, nadal nie schodzą z piedestału i aspirują do miana aranżacyjnych hitów w mieszkaniach! Jednym z nich są z pewnością naturalne materiały we wnętrzu. Te, które otulą je delikatną surowością.

EKSPERCI KAMIEŃ DEKORACYJNY

Strona 1 z 1

1