JAK ZROBIĆ STOLIK

(5 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY JAK ZROBIĆ STOLIK

ZRÓB TO SAM: stolik. Jak zrobić stolik z mozaiką

ZRÓB TO SAM: stolik. Jak zrobić stolik z mozaiką

Świetny pomysł w zrób to sam na stolik. Zobacz, jak zrobić blat z płytek - instrukcja Patrycja Gnatowska. Takie meble na taras są pełne wdzięku. Zobacz w zrób to sam pomysł - na kolorowy stolik z blatem z płytek (mozaika). Jeśli w domowych zapasach zostało kilka płytek ceramicznych w różnych kolorach, mamy pretekst do tego, by stworzyć efektowną mozaikę. Dopasowywanie kształtów i barw jest świetnym relaksem.

Zrób to sam. Jak zrobić stolik kawowy ze szpulki

Zrób to sam. Jak zrobić stolik kawowy ze szpulki

Chcesz mieć w salonie oryginalny stolik kawowy? Mamy propozycję. W zrób to sam pokazujemy, jak zrobić stolik ze szpulki. To tani i łatwy do wykonania mebel, a do tego pomysłowy. Samodzielnie wykonany okrągły stolik urozmaici wystrój każdego wnętrza.

Zrób to sam. Stolik z wazonem

Zrób to sam. Stolik z wazonem

Tym razem w zrób to sam pomysłowy stolik kawowy. Pokazujemy krok po kroku, jak zrobić stolik kawowy z wazonem. Będzie stanowił doskonałą ozdobę salonu, sypialni czy przestronnego holu. Efektownie wyglądający stolik umili nam czas spędzony przy kawie lub herbacie.

Jak zrobić stolik ścienny składany: instrukcja zrób to sam

W zrób to sam pomysł jak zrobić rozkładany stolik ścienny. Dobre rozwiązanie kedy brakuje nam miejsca. Małe śniadanko na małym blacie. Powiększająca blat rama wciąż wisi na ścianie. Konstrukcja takiego stolika jest stabilna, a jadanie przy nim całkiem wygodne.

Zrób to sam: jak zrobić stolik z wazonu i talerza

W roli stolika kawowego sprawdzi się kilka rzeczy. W zrób to sam pokazujemy jak zrobić stolik kawowy z wazonu i talerza. Montaż takiego stolika jest prosty: zrób to sam instrukcja.

Strona 1 z 1

1