JAK USZYĆ

(19 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY JAK USZYĆ

Skarpeta świąteczna na prezenty - jak ją uszyć tanio i szybko

Skarpeta świąteczna na prezenty - jak ją uszyć tanio i szybko

Samodzielne uszycie świątecznej skarpety świątecznej zajmie nam najwyżej kwadrans. A koszt klasycznej czerwono-zielonej, to około 5 złotych! Warto się skusić i zobaczyć, jak prosto można samodzielnie uszyć swiąteczną skarpetę na prezenty!

Dekoracje na Halloween: jak uszyć dynię z materiału? Instruktaż wideo

Dekoracje na Halloween: jak uszyć dynię z materiału? Instruktaż wideo

Oto świetna dekoracja na Halloween! Dynia jest symbolem tego święta. Nie musi być jednak ani naturalna, ani pomarańczowa, obędzie się też bez świeczki, jakiej żaden rodzić nie zostawi w pokoju dziecka. Proponujemy nie mniej efektowny, a znacznie bardziej żywotny, przede wszystkim zaś bezpieczny odpowiednik – dynię z materiału. Zobacz, jak łatwo je uszyć!

Jak uszyć zegar z guzików ZRÓB TO SAM

Jak uszyć zegar z guzików ZRÓB TO SAM

Jak uszyć zegar, który idealnie wpasuje się w styl naszego wnętrza? Zobacz jak uszyć spersonalizowany zegar z wybranego materiału i kolorowych guzików z domowej kolekcji, który idealnie podkreśli styl Twojego wnętrza.

Jak zrobić czubek na choinkę z materiału: choinka z tkaniny

Czubek choinki zdobi choinka. To alternatywa dla szklanego czubka. Pokazujemy jak uszyć taką choinkę z tkaniny: instrukcja z galerią zdjęć zrób to sam - krok po kroku.

Dekoracje pokoju dzieci: jak uszyć anioła KROK PO KROKU

W zrób to sam pokazujemy jak uszyć anioła. Takie fantazyjne, bajkowe i kolorowe dekoracje będę ozdobą pokoju dla dziecka. Prezentujemy KROK PO KROKU jak uszyć materiałowego Śpiącego Anioła, który wprowadzi do wnętrza pokoju naszej pociechy optymistyczny, radosny i bajowy klimat.

Ocieplacz ZAJĄCZEK na jajka wielkanocne KROK PO KROKU

Jak zabawnie udekorować stół wielkanocny? Skorzystaj z naszej propozycji i samodzielnie uszyj ocieplacz na jajka w kształcie zajączka wielkanocnego! Pokazujemy jak uszyć ocieplacz na jajka KROK PO KROKU!

Jak uszyć zawieszkę konika z Dalarna ZRÓB TO SAM

Szycie to piękne hobby, w zrób to sam pokazujemy jak uszyć maskotkę konika, figurkę która jest charakterystyczna dla Szwecji. Własnoręcznie uszyte zabawki, czy zawieszki cieszą ogromnie, taki konik może być dekoracyjną w pokoju dziecięcym.

ZRÓB TO SAM: jak uszyć poszewkę na poduszkę. Szyjemy poszewkę - instrukcja krok po kroku

W zrób to sam szyjemy poszewkę na poduszkę z kwiatkiem – instrukcja krok po kroku. Zobacz, jak uszyć poszewkę, która będzie ładną dekoracją wnętrza. Szycie to pasja Agnieszki, która prowadzi bloga Lawendowy Kredens. Nam pokazuje jak uszyć poszewkę na poduszkę, nawet jeśli nie mamy maszyny do szycia.

Zrób to sam: jak uszyć podkładkę pod talerze i serwetkę - kieszonkę na sztućce

W zrób to sam pokazujemy instrukcję jak uszyć podkładkę pod talerze i kieszonkę na sztućce. Zachęcamy do wykonania. Są proste do uszycia i ozdobienia wybranym motywem. Zrób to sam: instrukcja w galerii zdjęć - krok po kroku.

Zrób to sam: jak uszyć literki do dekoracji pokoju dziecka

Literki w pokoju dziecka - coś nowego i ciekawego w naszym cyklu zrób to sam. Zobacz, jak zrobić pomysłową i ładną dekorację do pokoju dziecka. Pokazuje, jak uszyć literki - z których możemy zrobić imię dziecka.

Jak uszyć ocieplacz na czajnik: kurka wielkanocna!

Dla wszystkich, którzy lubią szyć! Ocieplacz na czajnik KROK PO KROKU! W ZRÓB TO SAM propozyca ocieplacza na czajnik w kształcie kurki do samodzielnego uszycia! Zobaczcie jak uszyć oryginalną dekorację na stół wielkanocny z kurką. Instrukcja KROK PO KROKU!

Zrób to sam: jak uszyć poszewkę na poduszkę z falbanami

Jeśli lubicie szyć, zobaczcie jak uszyć poszewkę na poduszkę. Zrób to sam: instrukcja krok po kroku. Szycie to miłe zajęcie i sposób na przytulne dekoracje. Zobaczcie pomysł na dekoracyjne poduszki i poszewki.

Pasja szycia dodatków i dekoracji wnętrz. Nie umiem nie robić nic

Szycie jest piękne, ale wymaga entuzjazmu i cierpliwości, trzeba robić swoje mimo popełnianych błędów, uczyć się na nich. Odwiedzamy Sylwię, która W ciągu popołudnia potrafi przemalować pokój albo uszyć lalkę, stos poszewek czy dekoracje wnętrz.

Dekoracje wielkanocne: szyjemy zajączki

Zabawne dekoracje wielkanocne możecie kupić lub zrobić samodzielnie. Pokazujemy jak uszyć zajączki - ocieplacze na dzbanek, które przydadzą się na wielkanocnym stole. Zajączek to jeden z ulubionych motywów na Wielkanoc.
W zrób to sam zamieszczamy instrukcję jak uszyć zajączka.

Szycie jest piękne. Szycie w domu: hobby i sposób na życie

Była w siódmej klasie, gdy los postanowił, że zostanie krawcową. Ona jedynie poddała się przeznaczeniu - śmieje się Elżbieta z Poronina. Szycie stało się nie tylko jej zawodem, ale również pasją i sposobem na życie. Szycie jest piękne - przekonuje. Jej specjalnością stało się szycie firan oraz zasłon. Dekoracja okna to jej pasja.

Szycie jest modne. Zrób z nami ozdobne poduszki dla dzieci

Robótki ręczne są sposobem na miłe spędzanie czasu i wykonanie niepowtarzalnych, bo ręcznie robionych ozdób. Pokazujemy jak uszyć ozdobne poduszki dla dzieci. Poduszka z pieskiem będzie jak ulubiona zabawka.

Robótki ręczne. Przyjemność szycia

Wiele kobiet woli własnoręcznie uszyć coś dla siebie i do domu, niż kupić gotowe. Przyłącz się do nich. Szycie to sposób na oryginalność i poznanie nowych przyjaciół.

Jak zrobić patchwork ze skrawków materiałów SZYJEMY NARZUTĘ

Jak uszyć narzutę na łóżko w ponownie modnej technice PATCHWORK? Dawniej szycie narzut z kolorowych skrawków materiału było pięknym standardem, angażującym kilka pokoleń kobiet (pamiętacie film "Skrawki życia" z Winoną Ryder?). Dziś szycie patchworków to artystyczne wyzwanie i przyjemne hobby dla wytrwałych. Od czego zacząć?

Przepis na gęś... z tkaniny! Jak uszyć dekoracyjną gąskę? DEKORACJE DO DOMU

Jak uszyć uroczą kurkę lub gąskę do domu? W dziale ZRÓB TO SAM przepis na gąskę z tkaniny KROK PO KROKU! Zobacz jak uszyć prostą zabawkę - kurkę, gąskę, zwierzaki-cudaki czy stwory-potwory! Stwórz oryginalną dekorację do swojego wnętrza!

Strona 1 z 1

1