JACEK TRYC

(10 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY JACEK TRYC

Aranżacja sypialni: sypialnia z łazienką w stylu etno prosto z Zakopanego!

Aranżacja sypialni: sypialnia z łazienką w stylu etno prosto z Zakopanego!

Aranżacja wnętrz apartamentu wypoczynkowego opiera się na stylu nowoczesnym z elementami stylu etno. Dekoracje ścian z drewna, z typowymi zakopiańskimi motywami, wykonał miejscowy artysta. Zobaczcie jak delikatne ale stylowe ozdoby w drewnie wpływają na aranżację wnętrz nowoczesnego apartamentu wypoczynkowego w stolicy Tatr!

Aranżacja salonu z kuchnią na góralską nutę, hej!

Aranżacja salonu z kuchnią na góralską nutę, hej!

Białe ściany w aranżacji wnętrz apartamentu wypoczynkowego z elementami stylu zakopiańskiego stanowią tło dla bezcennych widoków za oknem. Aranżacja salonu z kuchnią sprzyja wypoczynkowi trzypokoleniowej rodziny. Nowoczesność spotyka się tutaj tylko z kilkoma detalami w stylu etno – dzięki czemu aranżacja wnętrz pozostała spójna i harmonijna.

Aranżacja wnętrz: projekt łazienki i sypialni w stylu nowoczesnym w starej kamienicy!

Aranżacja wnętrz: projekt łazienki i sypialni w stylu nowoczesnym w starej kamienicy!

Czy styl nowoczesny odnajdzie się w projekcie łazienki w przedwojennej kamienicy? A czy projekt sypialni spełni marzenia o miejscu do wypoczynku? Tak, profesjonalnie zaaranżowane wnętrza w stylu nowoczesnym, nawet w starej kamienicy sprawią, że zawsze chętnie wracamy do domu!

Aranżacja wnętrza: mieszkanie z biblioteką czyli azyl od zgiełku wielkiego miasta!

Salon z kuchnią to wnętrze jedyne w swoim rodzaju. Mimo popularnej białej kuchni jest coś co wyróżnia to miejsce spośród innych. To biblioteka. Graficznie prosta, w stylu nowoczesnym, określa zainteresowania właścicieli.

Projekt salonu z biblioteką i schodami. Pomysłowe i nietypowe rozwiązanie 2w1!

Jak dobrze wpisać w projekt salonu otwarte schody i bibliotekę? Czy aranżacja salonu zyska na wprowadzeniu takich architektonicznych elementów? Zobaczcie projekt salonu w stylu nowoczesnym z biblioteką zintegrowaną ze schodami!

Aranżacja wnętrza: czy szara łazienka i nowoczesna sypialnia mogą nas jeszcze zaskoczyć?

Aranżacja wnętrz mieszkania w stylu industrialnym to udany miks estetyki i funkcjonalności. Zarówno szara łazienka jaki i projekt sypialni świadczą o zamiłowaniu właścicieli do wygody i ładnego wzornictwa.

Aranżacja wnętrz: salon z kuchnią w stylu industrialnym z wzorem plastra miodu w tle!

Aranżacja wnętrz mieszkania w stylu industrialnym to mieszanka betonu, stali i drewna. Mimo to salon z kuchnią sprawiają wrażenie przyjemnie domowe. Zobaczcie inspirujące zdjęcia salonu z kuchnią w udomowionym  stylu industrialnym!

Aranżacja szarej łazienki z drewnem: szary gres i drewno w łazience to para idealna

Prezentowany projekt szarej łazienki z drewnem. Ta aranżacja to przeplatanka szarego gresu i drewna. Dzięki temu wystrój łazienki mimo użycia szarych płyt gresowych jest ciepła i przyjazna. Zobaczcie udaną realizację szarej łazienki z drewnem!

Salon z aneksem kuchennym: idealna aranżacja. Drewno, tapeta w pasy, piękne płytki...

Choć salon z aneksem kuchennym tworzy całość, architekt optycznie je oddzielił - szynami sufitowymi, podłogą, kolorami. Aranżacja salonu z kuchnią jest spójna, choć kto tu zajrzy zwraca uwagę na czarne szyny na ścianie, drewno, piękne płytki w kuchni, tapetę w pasy, czy głowę sarny na ścianie. Bardzo dobry projekt wnętrza autorstwa architekta Jacka Tryca.

Inspirująca aranżacja wnętrz z modną trawioną miedzią w tle!

Odważna aranżacja wnętrz salonu z kuchnią i jadalnią, zaprojektowanego w służbie funkcji i ekspozycji wyjątkowej kolekcji mebli. Mimo, że nie jest to projekt wnętrz dla większości z nas, jest jednak inspirującym przykładem jak bawiąc się formą można ubrać w pełni funkcjonalny i przemyślany projekt architektoniczny. Warto zobaczyć!

Strona 1 z 1

1