IKER

(9 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY IKER

ZIG ZAG i wszystko pod ręką!

ZIG ZAG i wszystko pod ręką!

Jaki stolik kawowy wybrać do rodzinnego salonu, z którego korzystają wszystkie pokolenia domowników? Jakie potrzeby musi spełniać? Czy rozwiązaniem okazać się może kilka stolików z tej samej rodziny? Jak najbardziej! Fantazyjne, acz wzajemnie uzupełniające się kształty i kolory stolików kawowych ZIG ZAG do sofy, fotela i dowolnego miejsca w przestrzeni salonu to rozwiązanie, które przypadnie do gustu wszystkim domownikom!

Fotel Mac.B: sposób na relaks w salonie

Fotel Mac.B: sposób na relaks w salonie

Gdy dni są krótkie, a wieczory dłużą się w nieskończoność, wygodny fotel staje się w domu meblem numer jeden. Można w nim zasiąść z ukochaną książką oraz kieliszkiem czerwonego wina. Do aranżacji przytulnego kącika relaksu świetnie sprawdzi się komfortowy fotel Mac.B marki Iker.

Kuchnia otwarta na salon: stołki barowe „Mannequin Bar II” w nowoczesnej aranżacji

Kuchnia otwarta na salon: stołki barowe „Mannequin Bar II” w nowoczesnej aranżacji

Czasy, gdy kuchnie stanowiły oddzielne pomieszczenia w mieszkaniach i domach, dawno się skończyły. Współczesne projekty architektoniczne zakładają łączenie strefy dziennej z aneksem kuchennym. Wszystko po to, by rodzina mogła wspólnie spędzać czas po pracy i szkole. Kluczem do aranżacyjnego sukcesu takiej przestrzeni są praktyczne meble, takie jak stołki barowe „Mannequin Bar II”.

Moda na styl vintage: jak umiejętnie łączyć design sprzed lat ze współczesnym?

Moda na styl vintage trwa nieprzerwanie od wielu już lat i nic nie wskazuje na to, że miałaby przeminąć. Duży wpływ na rozwój tego trendu miały wystawa z 2011 roku pt. „Chcemy być nowocześni - polski design 1955-1968 z kolekcji Muzeum Narodowego w Warszawie", a także seria wystaw zorganizowanych z okazji 90-lecia Spółdzielni Ład. A jak z umiarem korzystać z designu vintage, by wnętrze było harmonijne, a zarazem komfortowe i nowoczesne?

Hokery Mannequin Bar I – propozycja dla miłośników drewna

Wszyscy lubimy te poranki, gdy mimo pośpiechu i porannego zabiegania możemy chociaż na chwilę usiąść razem, wypić kawę, zjeść śniadanie. W takich sytuacjach sprawdzają się najlepiej wyspy kuchenne lub specjalnie do tego celu przeznaczone części kuchennego blatu, które spełniać mają także rolę ministołu. Zarówno przy blacie, jak i wyspie kuchennej niezbędne będą więc hokery – takie jak „Mannequin Bar I”.

                                                  Ale odjazd, czyli salonowe krzesło do pracy w domu

Coraz więcej osób pracuje w domu, jednak oddzielny gabinet z biurkiem we współczesnym mieszkaniu to luksus. Architekci wnętrz stanowczo odradzają aranżowanie tymczasowych stanowisk do pracy przy stole, przy którym jemy. Radzą, by wygospodarować w domu specjalne miejsce - biurko, choćby najmniejsze z właściwie dobranym, wygodnym krzesłem oraz odpowiednim oświetleniem.

Stolik kameleon: kolekcja stolików kawowych Flower marki Iker

Stolik Flower marki Iker to mebel, który znajdzie zastsowanie w każdym pomieszczeniu. Prostę formę urozmiaca wazonik, w który możemy włożyć pojedynczy kwiat lub dekoracyjny liść.

Nowoczesność inspirowana naturą, czyli kolekcja mebli Maple firmy Iker

Minimalistyczna forma, znakomita jakość, perfekcyje wykonanie i najmodniejsze kolory laminatów - oto Maple, kolekcja mebli jednego z czołowych polskich producentów mebli - firmy Iker. Uniwersalna linia Maple powstała we współpracy z młodymi, uzdolnionymi projektantami i idealnie pasuje zarówno do wnętrz mieszkalnych, jak i do przestrzeni publicznych.

Talenty w sieci: polscy młodzi projektanci

Krzesła zasłużyły na własny blog w internecie. Słynni dizajnerzy i młodzi projektanci, tacy jak autor „Twista”, mają w nim równe szanse.

Strona 1 z 1

1