GNIAZDKA

(10 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY GNIAZDKA

Łączniki i gniazdka w łazience: styl i bezpieczeństwo

Łączniki i gniazdka w łazience: styl i bezpieczeństwo

Łączniki i gniazdka w łazience to temat szczególnie istotny z uwagi na specyfikę wnętrza i łatwość zachlapania elektronicznych sprzętów. Czy możliwy jest wybór estetycznych i bezpiecznych łączników łazienkowych? Koniecznie sprawdź nasze stylizacje.

Czas się włączyć: osprzęt elektryczny Schneider Electric

Czas się włączyć: osprzęt elektryczny Schneider Electric

Schneider Electric to lider w dziedzinie osprzętu i systemów elektroinstalacyjnych. Jego włączniki, gniazda lub czujniki ruchu wyróżnia niezawodność, elegancja i bogactwo wzorów. Wystarczająco dużo powodów, by otrzymać Rekomendację „M jak mieszkanie".

Czas się włączyć: osprzęt elektryczny Schneider Electric

Czas się włączyć: osprzęt elektryczny Schneider Electric

Schneider Electric to lider w dziedzinie osprzętu i systemów elektroinstalacyjnych. Jego włączniki, gniazda lub czujniki ruchu wyróżnia niezawodność, elegancja i bogactwo wzorów. Wystarczająco dużo powodów, by otrzymać Rekomendację „M jak mieszkanie”.

Gdzie montować włączniki i gniazda: praktyczne porady!

Jak rozplanować montaż włączników i gniazd elektrycznych, aby uzyskać maksymalny komfort użytkowania sprzętów w danym pomieszczeniu? Na co zwrócić uwagę montując gniazda w kuchni, a na co w pokoju dziennym? Jak rozplanować rozkład obwodów instalacyjnych, by korzystanie z nich było intuicyjne i niezauważalne?

Wyłączniki, ściemniacze i tapety

Dopasowany kolorystycznie włącznik stworzy spójną całość z kinkietem. Powinien być dopasowany do koloru ścian i tapet. Potraktuj wyłączniki światła jako dekoracyjny detal. Oryginalnie wykończony zwykły wyłącznik lub ściemniacz doda szyku każdemu wnętrzu.

Wyłączniki i gniazdka. Detale w urządzaniu wnętrz

Wyłączniki i gniazdka łączy coś więcej niż tylko funkcja i ukryty w ścianie przewód pod napięciem. W aranżacji wnętrz warto zwracać uwagę na detale. W pełnym świetle będzie widać, czy kontakty (popularna nazwa wyłączników światła) i gniazdka elektryczne pasują stylem zarówno do siebie, jak i do koloru ścian. Zgodne pary są w domu mile widziane.

Łączniki i gniazdka w kuchni: wybieramy piękne i bezpieczne!

Estetyczne wykończenie kuchni sprawia, że codzienne obowiązki stają się mniej uciążliwe. Funkcjonalne łączniki i gniazdka do kuchni to także element wpływający na ogólny odbiór wnętrza. Czy stawiając na piedestale bezpieczeństwo i komfort, możemy zyskać także estetykę łącznika? Koniecznie sprawdź naszą galerię!

Łączniki i gniazdka w pokoju dziecka: jak mądrze wybrać?

Jak mądrze wybrać gniazdka i łączniki do pokoju dziecka, aby pasując do wystroju wnętrza były również bezpieczne i trwałe? Zainspiruj się wyborami naszych stylistów! Łączniki dopasowane do wnętrz jeszcze nigdy nie były tak odpowiednie.

W świetle elegancji: ściemniacz do swiatła

Dopasowany kolorystycznie wyłącznik czy ściemniacz doda szyku każdemu wnętrzu. Potraktuj go jako dekoracyjny detal.

Strona 1 z 1

1