GEBERIT

(10 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY GEBERIT

Toaleta myjąca - stać cię na nią! Dlaczego warto ją mieć i jak wybrać najlepszą

Toaleta myjąca - stać cię na nią! Dlaczego warto ją mieć i jak wybrać najlepszą

Toaleta myjąca stanowi szczytowe osiągnięcie w dziedzinie higieny osobistej w WC. Jest estetyczna, komfortowa i zaawansowana technologicznie. Pozwala zaspokoić higieniczne potrzeby i oszczędzić miejsce w łazience. Jakie łączy w sobie funkcje? Jakie są jej najważniejsze zalety?

Sedes z deską myjącą - rozwiązanie 2 w 1 do małej łazienki

Sedes z deską myjącą - rozwiązanie 2 w 1 do małej łazienki

Aranżacja łazienki w stylu nowoczesnym opiera się na innowacyjnych rozwiązaniach i designie. Pojawiają się nowe pomysły i rozwiązania. Jeśli w łazience nie ma miejsca na bidet, teraz wystarczy kupić specjalnie skonstruowaną deskę sedesową z funkcją podmywania.

Toaleta myjąca, deska myjąca. Co jest czym?

Toaleta myjąca, deska myjąca. Co jest czym?

Coraz większym powodzeniem cieszą się toalety i deski myjące, które można montować w łazienkach w domach i w przestrzeni publicznej. W grupie produktów znajdziemy rozwiązanie nie tylko do remontowanych pomieszczeń, ale także tych, w których nie chcemy wprowadzać daleko idących zmian.

Toaleta myjąca  w domu, czyli rewolucja w łazience

Toaleta myjąca - innowacyjne rozwiązanie, które może zminić nasze nawyki i postrzeganie łazienki. Dowiedź się jakie ma najważniejsze funkcje i jak może wpłynąć na komfort codziennego życia.

Nowoczesne toalety myjące w luksusowej przestrzeni publicznej? Tak!

Nowoczesne, wielofunkcyjne rozwiązania w aranżacjach łazienek często są wybierane do luksusowych obiektów użyteczności publicznej. Toalety myjące instalowane są nie tylko w najlepszych hotelach na świecie, ale także w Polsce. Dowiedź się więcej o nowoczesnych rozwiązaniach, które mogą się pojawić także w twoim domu.

Przyciski spłukujący Sigma marki Geberit: nowoczesne rozwiązania do łazienki

Rekomendacją „M jak mieszkanie” wyróżniamy markę Geberit za gamę przycisków spłukujących Sigma. Remontując czy urządzając łazienkę, za priorytet mamy nowoczesne rozwiązania i materiały wysokiej jakości, gwarantujące niezawodną pracę urządzeń przez długie lata.

AquaClean Mera: nowe standardy w technologii i wzornictwie

Toalety myjące to połączenie WC i bidetu, idealne do niedużych łazienek. AquaClean Mera firmy Geberit wygląda efektownie, ale dopiero w użyciu pokazuje pełnię swoich możliwości. Myje, daje poczucie świeżości i zapewnia dobre samopoczucie. Eleganckie wzornictwo, najnowsza technologia oraz różnorodne funkcje nowej toalety myjącej Geberit AquaClean Mera sprawiają, że poziom komfortu w łazience oraz uczucie świeżości i czystości nabierają zupełnie nowego znaczenia.

Duża łazienka – jak ją urządzić? Porady i gotowe rozwiązania

Projektanci wnętrz prześcigają się w wymyślaniu sprytnych rozwiązań do małych łazienek, po to by jak najlepiej wykorzystać każdy dostępny centymetr. Tymczasem duża łazienka to nie mniejsze wyzwanie aranżacyjne. Funkcjonalna i piękna, elegancka i naturalna, przestronna i przytulna… Jak to osiągnąć? Kluczem jest zarówno sam projekt, jak i odpowiednie wyposażenie. Sprawdź, jak ciekawe oraz szerokie możliwości zapewnia funkcjonalna i estetyczna kolekcja Acanto firmy Geberit.

Poznaj najlepszy sposób na nieprzyjemne zapachy w toalecie

Nieprzyjemne zapachy w łazience czy toalecie? Czas je raz na zawsze wyeliminować! Doskonałe rozwiązanie stanowi system Geberit DuoFresh. Z nim usuwanie zapachów jest trwalsze niż przy użyciu odświeżaczy powietrza.

Deska myjąca czy toaleta myjąca: co najlepiej zastąpi bidet?

Praktyczne porady, jak w atrakcyjny sposób poprawić funkcjonalność nawet bardzo małej łazienki lub toalety

Strona 1 z 1

1