GEBERIT

(8 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY GEBERIT

Toaleta myjąca w domu, czyli rewolucja w łazience

Toaleta myjąca  w domu, czyli rewolucja w łazience

Toaleta myjąca - innowacyjne rozwiązanie, które może zminić nasze nawyki i postrzeganie łazienki. Dowiedź się jakie ma najważniejsze funkcje i jak może wpłynąć na komfort codziennego życia.

Nowoczesne toalety myjące w luksusowej przestrzeni publicznej? Tak!

Nowoczesne toalety myjące w luksusowej przestrzeni publicznej? Tak!

Nowoczesne, wielofunkcyjne rozwiązania w aranżacjach łazienek często są wybierane do luksusowych obiektów użyteczności publicznej. Toalety myjące instalowane są nie tylko w najlepszych hotelach na świecie, ale także w Polsce. Dowiedź się więcej o nowoczesnych rozwiązaniach, które mogą się pojawić także w twoim domu.

Nowości rynkowe: toalety i deski myjące GEBERIT

Nowości rynkowe: toalety i deski myjące GEBERIT

Projektując łazienkę chętnie korzystamy z najnowszych produktów. Zależy nam na nowoczesnej formie i funkcjonalności. W przypadku toalet i desek myjących nie mamy wątpliwości, że są to urządzenia wyjątkowo ładnie zaprojektowane, a dzięki licznym i nowym funkcjom dostosowane do współczesnego stylu życia.

Nowoczesna toaleta myjąca – zalety nowego komfortu

Nowoczesna toaleta myjąca, coraz częściej pojawia się w naszych łazienkach. Jest ładna, wygodna, wyposażona w mnóstwo wyjątkowych funkcji. Toaleta myjąca jako urządzenie 2w1 pozwala także zaoszczędzić mnóstwo miejsca. Łatwo ją zamontować w nowym i remontowanym mieszkaniu.

Rozwiązanie dwa w jednym do łazienki: deska myjąca

Aranżacja łazienki w stylu nowoczesnym opiera się na innowacyjnych rozwiązaniach i designie. Pojawiają się nowe pomysły i rozwiązania. Jeśli w łazience nie ma miejsca na bidet, teraz wystarczy kupić specjalnie skonstruowaną deskę sedesową z funkcją podmywania.

Toaleta myjąca – nowe standardy w technologii i wzornictwie

Toaleta jest podstawowym sprzętem w łazience. Domowej i publicznej. Tak na prawdę nie wyobrażamy już sobie bez niej życia. Szukamy coraz to nowych pomysłów i rozwiązań funkcjonalnych oraz estetycznych. Najnowszym trendem w tej dziedzinie jest toaleta myjąca.

Przyciski spłukujący Sigma marki Geberit: nowoczesne rozwiązania do łazienki

Rekomendacją „M jak mieszkanie” wyróżniamy markę Geberit za gamę przycisków spłukujących Sigma. Remontując czy urządzając łazienkę, za priorytet mamy nowoczesne rozwiązania i materiały wysokiej jakości, gwarantujące niezawodną pracę urządzeń przez długie lata.

AquaClean Mera: nowe standardy w technologii i wzornictwie

Toalety myjące to połączenie WC i bidetu, idealne do niedużych łazienek. AquaClean Mera firmy Geberit wygląda efektownie, ale dopiero w użyciu pokazuje pełnię swoich możliwości. Myje, daje poczucie świeżości i zapewnia dobre samopoczucie. Eleganckie wzornictwo, najnowsza technologia oraz różnorodne funkcje nowej toalety myjącej Geberit AquaClean Mera sprawiają, że poziom komfortu w łazience oraz uczucie świeżości i czystości nabierają zupełnie nowego znaczenia.

EKSPERCI GEBERIT

Strona 1 z 1

1