GABINET

(16 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY GABINET

Ale odjazd, czyli salonowe krzesło do pracy w domu

                                                  Ale odjazd, czyli salonowe krzesło do pracy w domu

Coraz więcej osób pracuje w domu, jednak oddzielny gabinet z biurkiem we współczesnym mieszkaniu to luksus. Architekci wnętrz stanowczo odradzają aranżowanie tymczasowych stanowisk do pracy przy stole, przy którym jemy. Radzą, by wygospodarować w domu specjalne miejsce - biurko, choćby najmniejsze z właściwie dobranym, wygodnym krzesłem oraz odpowiednim oświetleniem.

Domowy kącik do pracy: 10 pomysłów na aranżację gabinetu w ukryciu

Domowy kącik do pracy: 10 pomysłów na aranżację gabinetu w ukryciu

Domowy kącik do pracy to strefa absolutnie niezbędna w każdym wnętrzu mieszkania. Niezależnie od metrażu wnętrza, miejsce na minigabinet znaleźć się musi. Jeśli nie możecie pozwolić sobie na aranżację pokoju do pracy z prawdziwego zdarzenia, zapoznajcie się z pomysłowymi rozwiązaniami na aranżację kącika do pracy w ukryciu.

Aranżacja gabinetu: nowoczesne wnętrze ze ścianami z dębowym fornirem

Aranżacja gabinetu: nowoczesne wnętrze ze ścianami z dębowym fornirem

Aranżacja gabinetu dla mężczyzny jest nowoczesna i przytulna. Nowoczesny styl miejscu do pracy w domu nadają białe meble i efektowne oświetlenie. Natomiast dębowa podłoga wraz z dwoma ścianami pokrytymi dębowym fornirem wprawdza do wnętrza ciepło i spokój. Projekt wnętrza: Katrzyna Ratyńska.

Meble: wybieramy krzesło do domowego gabinetu

Krzesło do pracy powinno być i wygodne i ładne. Jeśli spędzamy na nim naprawdę dużo czasu krzesło w domowym gabinecie musi być przede wszystkim ergonomiczne. Jednak gdy krzesło w domowym kąciku do pracy jest jeszcze piękne – szukamy wtedy pretekstu by na nim usiąść.

Aranżacja wnętrz: gabinet w wielkomiejskim stylu inspirowany stylem nowojorskim!

Aranżacja wnętrz apartamentu z imponującym gabinetem utrzymana jest w wielkomiejskim stylu eklektycznym. Architektki ze Studia POTORSKA dokładnie wysłuchały tego co inspirowało właściciela mieszkania, na czym mu najbardziej zależało. Na pierwszy rzut oka widać, że właściciel kocha Nowy Jork i wywodzący się stamtąd styl loftowy.

Pomysły na domowy gabinet: z biblioteczką czy ze stołem kreślarskim?

Dla osób, które pracują w domu, kochają zgłębiać wiedzę w czasie wolnym, bądź z pasją realizują swoje hobby, odrębna przestrzeń na domowy gabinet nie może wyglądać zwyczajnie. Zainspiruj się projektami dwóch niezależnych gabinetów w ramach wnętrza jednego mieszkania – jednym dla humanisty i drugim dla architekta. Jak je pogodzono w ramach jednej aranżacji wnętrz?

Moda na domowe gabinety: najciekawsze biurka do pracy w domu!

Moda na gabinet w domu sukcesywnie powraca i zadomawia się w naszej szerokości geograficznej. Skąd ten nowy trend? Coraz częściej pracujemy w domu - zdalnie lub na łamane etaty. Inwestujemy także w dodatkowe aktywności poza regularną pracą. Nasze hobby wymaga też często dodatkowego miejsca do pracy czy większego blatu. Warto bliżej przyjrzeć się zjawisku domowego gabinetu, by urządzić go w sposób, który najbardziej będzie nam odpowiadał.

Gabinet dla bizneswoman: 20 inspiracji na nowoczesny i stylowy gabinet

Dlaczego warto zdecydować się na gabinet w swoim mieszkaniu? Jak urządzić gabinet, aby był stylowy i jednocześnie funkcjonalny? Prezentujemy 20 inspiracji na nowoczesne i stylowe gabinety w galerii zdjęć!

Aranżacja wnętrz: mieszkanie z „ukrytym” gabinetem

Utrzymana w duchu minimalizmu ciekawa aranżacja wnętrz pracowni 81.WAW.PL. Kwintesencją aranżacji mieszkania jest minimalizm bazujący na dobrej jakości materiałach. Co więcej, oszczędność formy pozwoliła na wygospodarowanie dodatkowego pomieszczenia - gabinetu.

Gabinet - domowe biuro. Romantyczna aranżacja biurka

W aranżacji nowoczesnego mieszkania musi się także znaleźć miejsce do pracy i biurko. Gabinet, pełniący rolę domowego biura, powinien być funkcjonalny i wygodny, ale można również nadać mu nutkę romantyzmu.

Różowy gabinet i romantyczna sypialnia. Mała sypialnia z duszą - pomysł jak urządzić sypialnię

Mała sypialnia to jednocześnie gabinet. Pomysł, jak urządzić sypialnię nie pojawił się nagle, a mała sypialnia stylistyką nawiązuje do reszty mieszkania.

Twórcza atmosfera. Gabinet w domu

Elegancki "Ludwik" z nowoczesnym stołem i klasyczna biurowa lampa to gabinet dla niego. A aranżacja gabinety dla niej? Lekkie biurko, wyściełane krzesło oraz kilka wysmakowanych dodatków to pomysł na miejsce pracy dla kobiety.

Projekt wnętrz: jak połączyć dwa sąsiadujące mieszkania?

Potrzebujesz osobny pokój na gabinet lub domowe biuro? A może wkrótce powiększy Ci się rodzina? Nie chcesz się wyprowadzać, a sąsiedzi sprzedają mieszkanie? Dlaczego nie połączyć mieszkań! Podpowiadamy jak to zrobić, co warto wiedzieć

Miejsce do pracy w sypialni: biuro w domowym zaciszu

Podpowiadamy jak wygospodarować miejsce do pracy w sypialni. Marzysz o pracy w domu, ale nie masz wystarczająco dużo wolnego miejsca? Domowe biuro wcale nie musi znajdować się w oddzielnym pokoju - z łatwością możesz wydzielić przestrzeń do pracy w jednym z pomieszczeń.

Domowe biuro: pomysły na aranżacje domowego kącika pracy

Przestronne mieszkanie w przedwojennej kamienicy pozwolilo na zagospodarowanie w jego wnętrzu wygodnej przestrzeni do pracy. Zastosowana w projekcie biel ma napawać spokojem, a jaskrawe elementy kolorystyczne podsuwać nowe pomysły do pracy. Zobacz pomysły na zaaranżowanie domowego kącika pracy autorstwa pracowni EG Projekt!

G - design

Tym razem wszystko na "g": od biomorficznych form Gaudiego i wygibasów Gehry'ego po globalne marki.

Strona 1 z 1

1