FOTOGRAFIA

(17 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY FOTOGRAFIA

MM 8/2018 - Sztuka okazjonalna: Magdalena Bartkiewicz

MM 8/2018 - Sztuka okazjonalna: Magdalena Bartkiewicz

Moimi specjalnościami są fotografia, poddawanie wnętrz metamorfozom oraz… umiejętność wyszukiwania okazji – mówi Magdalena Bartkiewicz. – To wszystko widać w moim podwarszawskim mieszkaniu.

MM NS 1/17 - Magdalena Bartkiewicz (Książek): Magda myśli kreatywnie

MM NS 1/17 - Magdalena Bartkiewicz (Książek): Magda myśli kreatywnie

Wierzę, że każdy z nas ma w sobie ukryty talent i przy odrobinie wysiłku potrafi wyczarować proste, ale efektowne przedmioty. Wystarczy tylko chcieć

Dekoracje wnętrz: jak dobrać dzieło sztuki do wnętrza?

Dekoracje wnętrz: jak dobrać dzieło sztuki do wnętrza?

Odpowiednio dobrana grafika, obraz czy fotografia na ścianę to kropka nad „i” w aranżacji wnętrza z osobistym charakterem. Jednak, podobnie jak w przypadku innego rodzaju dekoracji wnętrz, takie czynniki jak wymiary, styl i umiejscowienie dzieła sztuki, którym chcemy ozdobić pomieszczenie, muszą być przemyślane i odpowiednio dobrane do wnętrza. Sprawdź, jak dobrać dzieło sztuki do wnętrza!

Wielkie miasto w domu. Zdjęcia na ścianach

Dla lubiących rytm metropolii: fotografie Paryża i Nowego Jorku. Dodają szyku, podkreślają osobowość mieszkańców i wprowadzają czarno-biały klucz kolorystyczny.

Zdjęcia na ścianę w twojej sypialni

Jak urządzić sypialnię z niepowtarzalnym klimatem? Postaw na fotografie na ścianie. Spokojnej nocy możemy spodziewać się wtedy, gdy na zdjęcia na ścianę w sypialni nałożymy filtr łagodzący kontrasty. Najlepiej ciepły, złocisty, przypominający woalkę. Sypialnia zyska na przytulności

Zaczynam szaleć. Wywiad z fotografem Jerzym Wardakiem

Postmodernizm? Nonkonformizm? Jedno jest pewne - fotografia była i będzie poszukująca. Wywiad z fotografem Jerzym Wardakiem

Konkurs fotograficzny dla Ciebie!

Zapraszamy do udziału w konkursie „M jak mieszkanie” i Agata Meble. Wystarczy zrobić zdjęcie ulubionego zakątka w mieszkaniu. Najlepsze stylizacje nagrodzimy bonami na zakupy w salonach Agata Meble!

Od czasu do czasu

Radosław Wojnar jest fotografem metafizycznym, zakorzenionym w fizyce. Biorąc na warsztat fragmenty realnego świata, ujawnia ich wieloznaczność.

Czysty umysł

Fotografie Jakuba Pajewskiego wydobywają subtelne piękno ukryty w kobietach.

UFO na ściernisku

Fotografuje Polskę po zmroku, wożąc ze sobą agregat prądotwórczy, żeby ją oświetlić. Szymon Rogiński pokazuje nasz krajobraz w nowy sposób.

W blasu sław

Fotograf sław Marek Straszewski ma na koncie okładki "Twojego Stylu", "Elle" i "Marie Claire". Teraz pracuje nad wystawami i instalacjami swoich zdjęć.

Pozuje jej Chopin

Fotografka Basia Sokołowska pracuje jak historyk: wertuje archiwa, dokumentuje miejsca. Z kompozycji wspomnień tworzy portret samej siebie.

Bez przymusu

W pracach  Szymona Szcześniaka abstrakcja żartuje z powagą.

Daleko od szarości

Fotografia miała na nowo odkryć znany ludziom świat. Miała fascynować.

Powolutku. Wywiad z fotografem Pawełem Żakiem

Co robię z odbitkami, których nie oczekiwałem? Ładnie płoną na wiosnę - mówi fotograf Paweł  Żak.

Domowa galeria zdjęć

Eksponowanie zdjęć to prosty sposób na stworzenie wnętrza z charakterem. Zadanie nie jest trudne – zwłaszcza, że wieszanie fotografii w równych rzędach i kolumnach przestaje być obowiązkowe.

Barwa emocji

Czego uczy nas fotografia tradycyjna i jak wepchnąć osła do Nilu: opowiada Jacek Poremba.

Strona 1 z 1

1