FORMATIV

(7 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY FORMATIV

Projekt wnętrz: modernistyczne wnętrze w nowoczesnej odsłonie

Projekt wnętrz: modernistyczne wnętrze w nowoczesnej odsłonie

Wnętrza w stylu modernistycznym mogą urzekać przytulnością i wyjątkowym klimatem. Na potwierdzenie tej tezy prezentujemy projekt wnętrz utrzymany w stylistyce lat 50. W wystroju wnętrz dominują jasne, stonowane barwy i delikatne faktury, które stanowią idealne tło dla przemysłowych akcentów. Całość wyróżnia przytulny modernizm.

Modernistyczna aranżacja wnętrza: domu z antresolą

Modernistyczna aranżacja wnętrza: domu z antresolą

Wiele modernistycznych wnętrz domu to czysta inspiracja modnymi współcześnie loftami. Co wyróżnia wnętrza w stylu modernistycznym? Prostota formy, nieprzesadny minimalizm, odważne zestawienia materiałów i funkcjonalne, stylowe meble. Zobacz jak rozwiązali przestrzeń domu z antresolą projektanci z pracowni formativ.

Nowoczesne wnętrze: aranżacja w lekkim stylu, czyli elegancja w odważnym wydaniu

Nowoczesne wnętrze: aranżacja w lekkim stylu, czyli elegancja w odważnym wydaniu

Nowoczesne wnętrza inspirowane klimatem gdańskiej starówki? Wręcz przeciwnie! Projektanci ze studia Formativ podjęli się aranżacji wnętrza, które estetyką będzie całkowicie odbiegało od otoczenia i klimatycznego Starego Miasta. Projekt wnętrz charakteryzuje przede wszystkim nowoczesność, odważne rozwiązania i humorystyczne akcenty.

Przytulna sypialnia z welurowym zagłówkiem: styl angielski z przymrużeniem oka

Sypialnia została zaaranżowana w spokojnych kolorach. Welurowy zagłówek dodaje wnętrzu miękkości, a angielski styl w przytulnej sypialni potraktowano z humorem.

Pastelowa aranżacja: wnętrza domu nad morzem

We wnętrzu domu w Gdańsku zamieszkała subtelna, pastelowa odsłona stylu glamour. Inspirowany przepychem baroku i lekkością rokoka- styl glamour jest jednym z najczęściej wykorzystywanych nurtów dekoracyjnych. W tym wypadku- projektanci postawili przede wszystkim na jakość. Zobacz projekt autorstwa pracowni formativ.

Nowoczesna aranżacja wnętrza: domu nad morzem

W nowoczesnym domu w Gdyni zamieszkały niestandardowe połączenia form i kolorów. W poszukiwaniu indywidualnego stylu, projektanci zaprosili do wnętrza domu odważne, żywe barwy. Zobacz wyjątkowy projekt autorstwa pracowni formativ.

Nowoczesna łazienka z księżycem: ciemne płytki w ciekawym projekcie łazienki

Nowoczesna łazienka jest nieco mroczna, ale niesamowicie efektowna. Aranżację wnętrza wyznaczył tu wydruk księżyca na laminacie, do którego dopasowano projekt.

Strona 1 z 1

1