FLORYSTYKA

(6 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY FLORYSTYKA

Florystyczne trendy i obciachy: ciekawe pomysły na bukiety na każdą okazję

Florystyczne trendy i obciachy: ciekawe pomysły na bukiety na każdą okazję

Florystyczne trendy zmieniają się z sezonu na sezon. Jakie kwiaty aktualnie królują w kompozycjach kwiatowych? Jakie bukiety wybierać dla kobiet, a jakie dla męźczyzn? Prezentujemy Wam ciekawe pomysły na oryginalne bukiety!

Przesadzanie kaktusów: kompozycja w szkle

Przesadzanie kaktusów: kompozycja w szkle

Kwiaty zdobią wnętrza. Spośród ponad tysiąca gatunków kaktusów każdy z pewnością znajdzie dla siebie okaz, który podkreśli urodę mieszkania. My proponujemy fragment pustyni w szklanej misie. Zrób to sam: jak posadzić kaktusy.

Jesienne dekoracje wnętrz z kwiatów: zrób to sam

Jesienne dekoracje wnętrz z kwiatów: zrób to sam

W zrób to sam prezentujemy pomysły i inspiracje na jesienne dekoracje do domu z kwiatów. Zobacz, jak zrobić proste, ale pełne uroku bukiety jesienne. Wystarczy ładny wazon, misa czy kosz, by powstała oryginalna dekoracja wnętrz z jarzębiny, dyni, kaliny czy traw.

Dekoruj mieszkanie kwiatami

Kwiaty rozweselą i rozświetlą wnętrza niczym słoneczka. Przybierajmy nimi stoły, dekorujmy mieszkania. Nie obawiajmy się tradycyjnych motywów, bo teraz są szalenie modne. Zobaczcie nasze kompozycje.

Wiosna puka do mnie pierwsza

Elżbieta Jędrzejewska, aktorka znana z telenoweli „Samo Życie”, marzy o wiejskim domu w Toskanii, pośród cyprysów i gajów oliwnych. To odległa wizja. Rozgląda się więc za działką w kraju, na której mogłaby „grzebać w ziemi”. Na razie realizuje się jako ogrodniczka w mieszkaniu i na balkonie.

Florystyczna akademia

Warsztaty z układania kwiatów to niepowtarzalne doświadczenie! Zwłaszcza gdy nauczycielami są mistrzowie w tej dziedzinie. Duet Sekunda & Sieradzan to mężczyźni z prawdziwą pasją! Zapraszamy na lekcję florystyki z Moim Mieszkaniem.

Strona 1 z 1

1