ELECTROLUX

(16 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY ELECTROLUX

Nowoczesna suszarka do ubrań: zapach świeżości i łatwiejsze prasowanie!

Nowoczesna suszarka do ubrań: zapach świeżości i łatwiejsze prasowanie!

Suszarki do ubrań DelicateCare Steam Electrolux zasługują na brawa i REKOMENDACJĘ „M jak mieszkanie”. Nie dość, że perfekcyjnie suszą pranie i dbają o tkaniny, to jeszcze potrafią w kwadrans odświeżyć ubrania. A dzięki nim prasowanie staje się prawdziwą przyjemnością.

Rewolucja w zmywaniu: zmywarka Electrolux ComfortLift z podnoszonym dolnym koszem

Rewolucja w zmywaniu: zmywarka Electrolux ComfortLift z podnoszonym dolnym koszem

Miło nam poinformować, że rekomendację „M jak mieszkanie” otrzymuje zmywarka Electrolux ComfortLift, pierwsza tego typu na świecie. Zastosowano w niej podnoszony dolny kosz, który nie tylko ułatwia codzienne kuchenne czynności, lecz także sprawia, że stają się one niemal nieodczuwalne.

Oddychanie na zdrowie, czyli dlaczego potrzebny jest oczyszczacz powietrza?

Oddychanie na zdrowie, czyli dlaczego potrzebny jest oczyszczacz powietrza?

Zdrowy styl życia to przede wszystkim aktywność fizyczna i zbilansowana dieta. Dbanie o zdrowie to również odpowiednia ilość snu i odpoczynku, profilaktyka oraz dbanie o czystość w mieszkaniu. Ze względu na zanieczyszczone środowisko częściej powinniśmy także pamiętać o świeżym i czystym powietrzu. Dopiero wszystkie te składniki razem sprawiają, że możemy żyć w zdrowym domu.

Czyste powietrze w domu: jak wybrać oczyszczacz powietrza?

Czyste i zdrowe powietrze w domu zapewnia lepszy wypoczynek, ochronę przed chorobami czy infekcjami oraz więcej energii do działania. Aby jak najlepiej o to zadbać, warto wyposażyć się w wydajny oczyszczacz powietrza. Jak wybrać takie urządzenie i czym się ono wyróżnia?

Nowoczesne oczyszczacze powietrza Electrolux: sposób na zdrowy dom

Kurz, pyły, nieprzyjemne zapachy, a także szkodliwe bakterie i wirusy lubią pojawiać się w domu. Naprzeciw wyzwaniom zapewnienia czystszego powietrza wyszła firma Electrolux, prezentując oczyszczacze powietrza, które filtrują aż 99,97% zanieczyszczeń. Wielofazowe filtrowanie, cicha praca oraz nowoczesny design to tylko niektóre atuty tych urządzeń.

Kilka sposobów na czysty dom. Poznaj newralgiczne miejsca, które muszą być zawsze czyste

Regularne sprzątanie sprzyja komfortowemu życiu? Tak! By czuć się dobrze i zdrowo w swoim domu, warto przestrzegać kilku podstawowych zasad i korzystać ze sprzętów, które wspomogą nas w walce z kurzem i roztoczami.

Jak stworzyć zdrowy dom? Jakość powietrza w domu i jego wpływ na nasze zdrowie

Czyste powietrze ma znaczenie dla zdrowia i samopoczucia każdego człowieka. Wpływa na komfort codziennego funkcjonowania, a także chroni przed rozwojem infekcji wirusowych czy chorób układu oddechowego. Sprawdź, co można zrobić, by polepszyć jakość powietrza w swoim domu.

Piekarnik parowy Electrolux: standardy restauracji w kuchni!

Piekarnik parowy Electrolux CombiSteam SousVide: nowość na rynku! Pożegnaj przypalone ciasta i wyschnięte zapiekanki! Teraz, za sprawą nowego piekarnika parowego Electrolux CombiSteam SousVide, nowoczesna technika zarezerwowana dotąd wyłącznie dla profesjonalistów, wkracza do urządzeń dla gospodarstw domowych, gwarantując Twoim potrawom intensywny smak i aromat.

Czysty dom to zdrowy dom: sposoby na efektywne sprzątanie domu

Czysty i zdrowy dom to priorytet życia rodzinnego. Jak efektywnie sprzątać mieszkanie by skutecznie pozbyć się uciążliwych alergenów i groźnych dla zdrowia bakterii? Podpowiadamy jak i czym sprzątać dom, by żyć zdrowo (i zanadto się nie zmęczyć).

Zdrowy człowiek w zdrowym domu, czyli wpływ powietrza na nasze zdrowie

Żyjemy w coraz bardziej zanieczyszczonym środowisku. Dbamy o zbilansowaną dietę i aktywność fizyczną ale nie mamy wpływu na powietrze, którym oddychamy. A powietrze, zwłaszcza w wielkich miastach jest coraz bardziej zanieczyszczone. Zapadamy na choroby zupełnie niezależne od trybu życia. Pojawia się pytanie: jak podnieść jakość powietrza, którym oddychamy w domu czy biurze i zadbać o układ oddechowy na co dzień? 

Wygodne suszenie ubrań? Jest na to sposób!

Gdyby ktoś pokusił się o stworzenie rankingu najbardziej nielubianych prac domowych, rozwieszanie ubrań i prasowanie znalazłoby się z pewnością na wysokiej pozycji. Te czynności zabierają nam czas i domową przestrzeń! Ile razy potykaliśmy się o suszarki rozstawione w starannie urządzonym salonie? Albo kapało nam na głowę podczas kąpieli w wannie? Czas to zmienić!

Zdrowe powietrze: czego powinniśmy unikać? Co nam szkodzi w domu?

Chemiczne odświeżacze powietrza, dym papierosowy, a nawet przyjemnie pachnące kadzidła – to wszystko wbrew pozorom może nam szkodzić. Sprawdź jak zadbać o powietrze w domu i zdrowe płuca.

Electrolux Design Lab 2011. AGD przyszłości: podgrzewacze i filtr powietrza

Znamy już 25 półfinalistów konkursu Electrolux Design Lab 2011. W tym roku w gronie najlepszych znalazło się aż 3 Polaków. To duży sukces dla młodych polskich projektantów wzornictwa przemysłowego, którzy pokonali 1300 konkurentów z całego świata. Tematem konkursu była - inteligentna mobilność, czyli sprzęt AGD przyszłości. Polskie projekty to podgrzewacze i filtr powietrza.

Odkurzacz z morza

Electrolux prezentuje pięć odkurzaczy, których obudowy wykonano z odpadów plastikowych zebranych z mórz i oceanów. To kolejny etap projektu Odkurzacz z morza (Vac from the Sea), który ma na celu zwrócenie uwagi na plastikowe śmieci zalegające w zbiornikach wodnych oraz zachęcenie do recyklingu tworzyw sztucznych.

Konkurs dla młodych designerów Electrolux Design Lab - ruszyła tegoroczna edycja!

Rusza kolejna edycja Electrolux Design Lab - konkursu skierowanego do studentów designu z całego świata! Dla zwycięzców przewidziano wysokie nagrody pieniężne oraz bardzo prestiżowy staż. 

Nowy program kulinarny Tajemniczy Składnik z Joanną Koroniewską

10 marca w Telewizji Polsat rozpocznie się emisja nowego programu kulinarnego pt. „Tajemniczy Składnik". Gośćmi prowadzącej, Joanny Koroniewskiej, będą cenieni szefowie kuchni oraz eksperci kulinarni. W każdym z odcinków podzielą się oni z widzami swoją wiedzą, opowiedzą o panujących obecnie trendach związanych z gotowaniem i zdradzą swoje tajemne sposoby, na przyrządzenie potraw godnych gwiazdkowych restauracji. Partnerem programu została firma Electrolux.

EKSPERCI ELECTROLUX

Strona 1 z 1

1