DONICE

(6 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY DONICE

Trendy 2016: tarasowe trendy na wiosnę!

Trendy 2016: tarasowe trendy na wiosnę!

Drewno, rattan i ceramika to najpopularniejsze i najchętniej stosowane materiały na tarasie. Ale myli się ten, kto sądzi, że w przestrzeni tej królują one niepodzielnie. Do ich grona od jakiegoś czasu z coraz większym sukcesem dołącza bowiem beton. Materiał ten, przez niektórych okrzyknięty must have wyposażenia wnętrz poprzedniego sezonu, szturmem zdobywa tarasy, balkony i ogrody jako świetny budulec nowoczesnych aranżacji.

Doniczka za grosz: ładne i tanie dekoracje na balkon. Doniczki -12 inspiracji!

Doniczka za grosz: ładne i tanie dekoracje na balkon. Doniczki -12 inspiracji!

Doniczki jako dekoracja balkonu, tarasu czy domu nie muszą kosztować fortuny. Podpowiadamy, jak tanim kosztem przerobić stare doniczki, aby były ciekawe i oryginalne.

ARANŻACJE BALKONÓW - Malujemy doniczki: zrób to sam

ARANŻACJE BALKONÓW - Malujemy doniczki: zrób to sam

W zrób to sam pomysłowe doniczki na balkon (skrzynki balkonowe), które ozdobisz samodzielnie. W otoczeniu własnoręcznie malowanych doniczek jeszcze chętniej będziesz korzystać z uroków balkonu czy tarasu. Zobacz jak odnowić donice, które będą ozdobą balkonu.

Doniczka do góry nogami

Urzekły nas doniczki, które wieszamy do góry nogami. Są niecodzienną ozdobą mieszkania, poza tym mają wiele zalet. Rośliny zamocowane zielonym do dołu nie zajmują miejsca na podłodze i parapetach, co jest dobrym rozwiązaniem w małym mieszkaniu.

Kwiaty w mieszkaniu

Możesz sama wyczarować ładne bukiety w kwiatów ciętych. Zrób małe oranżerie w różnych miejscach mieszkania. Zapomnisz o biało-szarym pejzażu za oknem, gdy w pokoju ustawisz kwiaty w wazonach.

Zewnętrzne piękno, czyli meble do ogrodu i na taras

Jakie meble do ogrodu, na taras, werandę? Postawić na dizajnerską biel, nowoczesny tachnoratan, a może trwałe drewno tekowe. Na jakie oświetlenie zewnętrzne się zdecydować: punktowe reflektory, wolno stojące kominki, a może po prostu szklane świeczniki? Doradzamy.

Strona 1 z 1

1