DOM INTELIGENTNY

(4 artykuły i zdjęcia)

ARTYKUŁY DOM INTELIGENTNY

Z kablem czy bez. Przewodowe i bezprzewodowe technologie w mieszkaniu

Z kablem czy bez. Przewodowe i bezprzewodowe technologie w mieszkaniu

O jakich przewodach warto pamiętać w czasie adaptacji lub remontu domu czy mieszkania? Wydaje się, że żyjemy w świecie bezprzewodowym – Internetowe wi-fi zmieniło sposób korzystania z sieci, dostępnej dziś już właściwie wszędzie. Bezprzewodowe są i piloty do telewizora, i słuchawki. Wciąż jednak nie jesteśmy w stanie pozbyć się przewodów, dlatego warto o nich pamiętać w trakcie prac nad koncepcją i projektem każdego pomieszczenia. Czasem jednak lepiej zainwestować w rozwiązania bezprzewodowe.

CES 2018. Technologie, które odmienią nasze wnętrza i nasze życie

CES 2018. Technologie, które odmienią nasze wnętrza i nasze życie

Na styczniowe targi CES 2018 w Las Vegas zjechali czołowi producenci elektroniki, a także... samochodów. Nie zabrakło Intela, Huawei, Samsunga, Sony, LG, Nissana, Mercedesa, Forda ani BMW. Wszyscy ci wystawcy zaprezentowali najnowsze rozwiązania i własne wizje przyszłości. Przyszłości, która zaczyna się dziś.

Nowoczesne mieszkanie. Trendy z targów IFA 2017

Nowoczesne mieszkanie. Trendy z targów IFA 2017

Za sprawą nowych technologii zmienia się nasze życie, zmieniają się także nasze mieszkania. Codzienne funkcjonowanie mają nam ułatwić przede wszystkim elektroniczne gadżety i nowe funkcje w sprzętach AGD. Tegoroczne nowości sprawiają, że nie tylko ma być łatwiej, ale też ładniej. Poznajcie trendy, które zapanują w naszych domach za sprawą produktów zaprezentowanych podczas targów IFA 2017.

Inteligentny dom sterowany głosem. Jak to działa?

Wchodząc wieczorem do mieszkania, wystarczy że powiesz: „włącz światło w przedpokoju i salonie”. I robi się jasno. Po chwili dorzucasz: „włącz radio”. I z głośników dobiega twoja ulubiona stacja muzyczna. Pospieszne poranki? Wybiegając z domu, już nie musisz się martwić, że w którymś pokoju została włączona lampa. Wydajesz polecenie: „wyłącz światło w każdym pomieszczeniu”.  I gotowe. Wszystkie światła gasną. Wyręczył cię sterowany głosem system free@home ABB.

Strona 1 z 1

1