DOBRE WNĘTRZE

(25 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY DOBRE WNĘTRZE

Siemens naprzód! KONKURS Siemens Future Living Award!

Siemens naprzód! KONKURS Siemens Future Living Award!

Jak będzie wyglądał świat wokół nas za 30 lat? Jak zmieni się otaczająca nas rzeczywistość dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań? – odpowiedzi na tak postawione pytania będą poszukiwane w projektach zgłaszanych w ramach organizowanej przez markę Siemens trzeciej edycji konkursu „Siemens Future Living Award”. Miesięcznik Dobre Wnętrze - patron wydarzenia - zaprasza do wzięcia udziału w tym prestiżowym KONKURSIE!

Zgłoś się do VII edycji Konkursu Design dla Konesera!

Zgłoś się do VII edycji Konkursu Design dla Konesera!

Prezentujemy najciekawsze premiery na rynku wnętrzarskim – materiały oraz przedmioty, które sprawiają, że żyje nam się wygodniej, w piękniejszym otoczeniu. Zgłoś swój produkt do VII edycji Konkursu!

TRENDY, WIZJE, PROGNOZY. Konferencja Dobrego Wnętrza w środę 22 listopada

TRENDY, WIZJE, PROGNOZY. Konferencja Dobrego Wnętrza w środę 22 listopada

TRENDY, WIZJE, PROGNOZY to druga już konferencja dla architektów i projektantów wnętrz z cyklu Design w Pałacu, którego organizatorem jest ZPR Media S.A., wydawca najmocniejszej grupy tytułów wnętrzarskich w Polsce: „Dobre Wnętrze”, „M jak mieszkanie”, „Moje Mieszkanie”, „Architektura od Wnętrza” oraz serwisu Urzadzamy.pl

Design dla Konesera: ruszyło głosowanie w IV edycji Konkursu!

Doczekaliśmy się! W czwartek 15 października ruszyło głosowanie w IV plebiscycie Design dla Konesera! Wszystko w Waszych rękach drodzy czytelnicy - to właśnie Wy zdecydujecie, które spośród nominowanych przedmiotów zasługują na prestiżowy tytuł „Design dla konesera. Piękno, innowacja, prestiż 2015”! Sprawdźcie jak głosować i wygrywać cenne nagrody!

KONKURS Future Living Award 2015: 30 dni na zgłoszenie wizji przyszłości!

Jak będzie wyglądał świat wokół nas za 30 lat? Jak zmieni się otaczająca nas rzeczywistość dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań?  – odpowiedzi na tak postawione pytania marka Siemens poszuka w projektach zgłaszanych w ramach trzeciej edycji konkursu „Siemens Future Living Award”. By wziąć w nim udział, należy przygotować interdyscyplinarny projekt przedstawiający wizję życia za kilka dekad. Czas na zgłoszenia konkursowe mija 31 października, spiesz się!

Design dla Konesera na Wawa Design Festiwal

Jak odczarować modnie brzmiące słowo DESIGN, by nie kojarzyło się z rzeczami wyłącznie luksusowymi i niedostępnymi dla większości osób? Jak współczesne wzornictwo zmienia świat i nas samych? Jakich przedmiotów będziemy potrzebowali w przyszłości? Dlaczego warto śledzić nowości z dziedziny designu - o tym wszystkim rozmawialiśmy w ostatnią niedzielę w gronie ludzi oddanych projektowaniu całym sercem i duszą. O kulisach tworzenia nowych rzeczy, bez owijania i z ogromnym poczuciem humoru, mówił m.in. Janusz Kaniewski, projektant aut. O forsowaniu tradycyjnych barier we wzornictwie i wkraczaniu projektantów mody w obszar designu produktów do domu opowiadał Maciej Zień. Architekt Adam Pulwicki zaintrygował nas opowieściami o... koszernej lodówce i maszynce do golenia /o innych rzeczach nawet nie śmiemy wspominać;)
Poruszyliśmy wiele wątków, jak design pojemny, a wszystko w kontekście konkursowej wystawy DESIGN DLA KONESERA, na której pokazaliśmy wszystkie nominowane w tym roku do tego tytułu przedmioty. Kto nie dotarł - zapraszamy do relacji z tego wydarzenia w numerze listopadowym Dobrego Wnętrza.

Opinie o konkursie

Co o naszej akcji -  wyborze przez czytelników „Dobrego Wnętrza” najlepiej zaprojektowanych przedmiotów - myślą przedstawiciele firm, których produkty nagrodziliśmy tytułami „Design dla Konesera”?

W czerwcowym numerze Dobrego Wnętrza

Spieszymy z relacją z Milan Design Week i prezentujemy zaprojektowany przez Roberta Koniecznego „Dom po Drodze”. Zaczęcamy, by codzienne obcować z pięknem na różne sposoby.

W majowym numerze Dobrego Wnętrza

Zachęcamy do świętowania wiosny. Nie trzeba od razu burzyć murów. Na początek nakryjmy świąteczny stół - nie po babcinemu czy maminemu - po swojemu!

Mamy 18 lat

Mamy 18 lat! Z okazji osiemnastych urodzin „Dobrego Wnętrza”, zamiast tortu, serwujemy tytułową śmietankę, czyli wybór najbardziej zjawiskowych realizacji, które pojawiły się w tym czasie na łamach naszego pisma.

Nowy konkurs Dobrego Wnętrza: ZOSTAŃ SZPIEGIEM

Dobre Wnętrze ogłasza konkurs fotograficzno-szpiegowski: "ZOSTAŃ SZPIEGIEM". Najnowszy, wrześniowy numer poświęcony jest bibliotekom i domom pisarzy. Dlatego na wyposażeniu konkursowego szpiega musi się znaleźć aparat fotograficzny, półki z książkami i koniecznie nasz magazyn.

Nie przegap: Styl & Klasyka – numer specjalny miesięcznika Dobre Wnętrze!

Ukazał się luksusowy numer specjalny miesięcznika „Dobre Wnętrze” - „Styl & Klasyka”. Projekt adresowany jest do osób, które cenią w urządzaniu wnętrz klasyczne piękno współgrające z nowoczesnym designem.

DOBRE WNĘTRZE zaprasza na wystawę: Design Dla Konesera w ramach Wawa Design Festiwal

Zapraszamy na debatę o designie - już 8 września, o godzinie 17, w pawilonie 63. Dobre Wnętrze będzie na festiwalu wzornictwa z własną wystawą i debatą!

W numerze październikowym

Justyna Smolec, szefowa stylistów "Dobrego Wnętrza", oprowadzi nas po zaprojektowanym przez siebie nowoczesnym i wygodnym apartamencie w Warszawie. "Soft loft" łączy mocną dawkę industrialu z łagodnymi i delikatnymi akcentami. W jego otwartej przestrzeni, kompleksowo wyposażonej oraz doświetlonej sześciometrowymi oknami, można by zamieszkać od zaraz...

W numerze wrześniowym

W następnym numerze zaprezentujemy unikalne wnętrze, w którym udało się połączyć polski klimat z dizajnem typowo włoskim. Właściciele domu nie tylko handlują starymi meblami, lecz także próbują za ich pomocą tak ukształtować przestrzeń, by stworzyć odpowiednie warunki mieszkaniowe dla wielopokoleniowej rodziny. Miks różnych tradycji daje niezwykły efekt.

W numerze sierpniowym

W drugiej połowie wakacji prezentujemy wnętrze pełne niespodzianek. Surowe betonowe ściany są na tyle aksamitne, że takie otoczenie staje się niezwykle przytulne. Na każdym kroku napotykamy też coś niestandardowego. Uwagę zwracają metalowe schody zrobione ze zwykłej stali albo łazienkowa tapeta przypominająca posklejane gazety.

Najlepsze Rzeczy w Dobrym Wnętrzu: relacja z Gali dla Konesera

To już III edycja konkursu, który promuje doskonałe wzornictwo i odczarowuje słowo „design”, udowadniając, że nie jest ono zarezerwowane wyłącznie dla rzeczy z najwyższej półki, superdrogich, ale przede wszystkim dotyczy tych zaprojektowanych w taki sposób, by ułatwiać i uprzyjemniać nam życie.

W numerze lipcowym

W lipcowym numerze "Dobrego Wnętrza" opiszemy realizacje różnych domków letnich oraz wnętrz gotowych na przyjęcie lata.

KONKURS Dobrego Wnętrza i Miele: garderoba wychodzi z cienia!

Magazyn „Dobre Wnętrze” i firma Miele zapraszają architektów do udziału w wyjątkowym konkursie - na projekt ekskluzywnej garderoby z pralnią.

Wiosenne metamorfozy: konkurs

Magazyn Dobre Wnętrze i firma Belbazaar zapraszają do wspólnej zabawy, w której można wygrać jeden z 11 bonów o wartości 750 zł/szt. na dowolny produkt firmy.

KONKURS: Wygraj Samsunga z Dobrym Wnętrzem!

Uwaga: KONKURS „Wygraj Samsunga z Dobrym Wnętrzem”! Do wygrania dwa spektakularne telewizory Samsung SUHD TV 48’’ JS9000, Każdy o wartości 10 699 zł. Sprawdź zasady konkursu i daj sobie szansę na wygraną! Nagrody zdobędą autorzy najciekawszych odpowiedzi!

200 numerów - Akcja retrospekcja

200 numerów - Akcja retrospekcja! Właśnie stuknęła nam... nie, nawet nie setka, DWUSETKA! Z okazji wydania jubileuszowego numeru pozwalamy sobie na odłożenie na bok fałszywej skromności i uczciwie przyznajemy: naprawdę mamy się czym pochwalić.

Strona 1 z 1

1