DO SALONU

(16 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY DO SALONU

Poduszka z turkusowym ornamentem

Poduszka z turkusowym ornamentem

Poduszka z delikatnym, romantycznym wzorem będzie piękną dekoracją każdej sypialni lub salonu.

Aranżacja wnętrz salon. Stylowy SALON jak oranżeria

Aranżacja wnętrz salon. Stylowy SALON jak oranżeria

Aranżacja wnętrz: salon wygląda jak oranżeria. Wnętrze imponuje wspaniałymi przeszkleniami. Przecierane, bielone meble i stylowe dekoracje sprawiają, że aranżacja salonu nabiera niepowtarzalnego klimatu. Wystrój salonu tworzą też rośliny doniczkowe, które wspaniale się rozrosły.

SALON nie z katalogu. Aranżacja salonu z pomysłem

SALON nie z katalogu. Aranżacja salonu z pomysłem

Podczas urządzania salonu najpierw powstała solidna baza: na nowo zorganizowana przestrzeń, piękne podłogi, drzwi, dekoracje ścian. Potem przyszedł czas na wyposażenie salonu. Aranżacja salonu to designerskie meble i mieszczańskie kanapy, akcenty indyjskie i japońskie. Razem tworzą przytulny salon.

Wygodne miejsce do wypoczynku

Salonowe życie toczy się wokół kanapy. Każdy lubi wygodnie posiedzieć. Elementy konieczne otoczenia są w zasięgu wzroku i ręki. Tylko jaki nastrój będzie odpowiedni?

Wzory i faktury z rolki: tapeta na każdą okazję

Tapety znowu są modne. Można je kłaść wszędzie – w wilgotnych pomieszczeniach, w miejscach narażonych na zabrudzenie, a nawet na suficie.

Jak zrobić mały stolik z gablotką

Szklany blat stolika, to wcale nie rzadkość. Jednak przeważnie pod tym szkłem jest półka, na której piętrzą się czasopisma, książki i rozmaite drobiazgi. Tu będzie inaczej: pod blatem mebla, który za chwilę zrobimy, znajdzie się czyste piękno!

Wełniany dywan

Kolorowy dywan może być ciekawym dopełnieniem nowoczesnego wnętrza.

Uroda sofy

Sofa powinna być wygodna i pasować do wystroju wnętrza. Ładna kanapa to podstawa dobrze urządzonego pokoju dziennego.

Poduszka ożywiona haftem

Żeby ożywić wygląd kanapy, fotela lub łóżka, nie trzeba przesadzać z kolorem. Wystarczy jedna poduszka z intrygującym haftem.

Dywan z tworzywa espirelle

Pora ocieplić mieszkanie tkaninami. Miękki dywan pod stopami da miłe uczucie komfortu. Najmodniejsze na sezon jesienno-zimowy są kobierce we wzory czerpane z natury oraz kolory nieba i ziemi.

Lampa z abażurem w pasy

Ta rola zobowiązuje. Lampa stojąca musi być równie efektowna jak mebel, któremu towarzyszy...

Lekkość lata

Lato gości nie tylko w przyrodzie. Niezależnie od panującej za oknem pory roku może pojawić się we wnętrzach mieszkań. Wszystko dzięki dodatkom, które stworzą odpowiedni nastrój.

Dobry wzór lampy

Lampa Luna Light zaprojektowana przez Małgorzatę Bronikowską dla marki Meble Vox znalazła się w gronie finalistów konkursu „Dobry Wzór” 2007 i należy tym samym do najlepiej zaprojektowanych produktów na polskim rynku.

Sofa w stylu art déco

Sofa Nicea ma modne dzisiaj geometryczne kształty i wpisuje się w trend surowej elegancji. Jest współczesną interpretacją stylu art déco.

Nowoczesna kanapa

Kanapa o prostej formie z nowoczesnym geometrycznym wzorem obicia odświeży opatrzony salon. Dzięki stonowanej kolorystyce łatwo ją dopasujesz do istniejącego wystroju.

Barokowa lampa

Barokowy styl od jakiegoś czasu króluje we wnętrzach, których właściciele podążają za modą. Coraz więcej jest elementów ozdobionych barokowymi ornamentami lub w typowych dla tego stylu kształtach.

Strona 1 z 1

1