DEKORATORNIA GALERIA

(15 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY DEKORATORNIA GALERIA

Dekoratornia: aranżacja wnętrza w ciekawych kolorach. Wnętrza z programu: galeria

Dekoratornia: aranżacja wnętrza w ciekawych kolorach. Wnętrza z programu: galeria

Prezentowana aranżacja została zrealizowana do programu Dekoratornia. Wnętrza urządzone przez Dekoratornia to połączenie miejskiego stylu, naturalnych materiałów i przyrodniczych akcentów. W tej aranżacji kluczową rolę odgrywają kolory wnętrza i fototapeta. Dekoratornia: galeria zdjęć.

Dekoratornia: białe wnętrza w chmurach!

Dekoratornia: białe wnętrza w chmurach!

W kolejnej odsłonie Dekoratornia aranżuje wnętrza apartamentu w bieli, w przytulnej i szykownej propozycji. Obejrzyj wnętrza z programu: efekt zachwyca – umiejętna gra fakturami sprawiła, że jest lekko i bardzo glamour. Biel z kretesem wyzbyta została szpitalnych konotacji.

Dekoratornia: aranżacja wąskiej łazienki w ciepłym drewnie

Dekoratornia: aranżacja wąskiej łazienki w ciepłym drewnie

Znakomita aranżacja Dekoratorni – tym razem metomrfozę przeszła wąska łazienka przeznaczona dla dwóch małych sióstr. Pomysły projektantów z programu Dekoratornia pomogły znakomicie zagospodarować nieustawną przestrzeń.

Dekoratornia galeria: świetna aranżacja kawalerki w czerni i bieli

Kolejna udana metamorfoza: tym razem Dekoratornia urządza małe wnętrza. Aranżacja kawalerki w wykonaniu projektantów z programu Dekoratorni udowadnia, że nawet na małej przestrzeni można mieszkać nowocześnie i wygodnie. 

DEKORATORNIA: nowoczesna sypialnia jak z programu ZDJĘCIA

Nowoczesna sypialnia z programu Dekoratornia jest urządzona prosto i ze smakiem. Nowoczesne formy sypialni podkreśla kolor mebli i dodatków. Przemyślane oświetlenie nadaje nowoczesnym sypialniom z programu Dekoratornia przytulny nastrój.

DEKORATORNIA: 10 salonów w stylu klasycznym. Przytulne wnętrza z programu ZDJECIA

W programie DEKORATORNIA często pojawia się klasyczna aranżacja salonu. To nas nie dziwi, bo jest to ponadczasowa stylistyka aranżacji wnętrz, która sprawdzi się niemal w każdym salonie. Dekoratornia galeria: zobacz 10 klasycznych salonów z programu.

20 pomysłów na kolor w domu: domowa DEKORATORNIA ubarwia jesień

Brak słońca zrekompensujmy intensywnymi kolorami w domu. Domowa dekoratornia nie musi przeprowadzać remontu całego mieszkania, wystarczy, że zadba o dodatki i kolorowe motywy, które pomogą odgonić jesienny nastrój. Dekoratornia – kolory zadbają o nastrój!

DEKORATORNIA: nowoczene kuchnie zaprojektowane w programie DEKORATORNIA

DEKORATORNIA to kopalnia pomysłów na wystrój wnętrz. Tym razem pokazujemy kuchnie z odcinków Dekoratornii. Projektanci z programu Dekoratornia w profesjonalny sposób wkomponowali modną biel, drewno, kamień, szkło - najbardziej aktualne trendy w aranżacji kuchni. Najnowsze pomysły na kuchnię to przede wszystkim prostota i minimalizm, ale w nowoczenym wydaniu. Nowoczesne kuchnie: wnętrza - zdjęcia DEKORATORNIA.

DEKORATORNIA: ciekawe łazienki z programu Dekoratornia ZDJĘCIA

Nowoczesne łazienki w programie DEKORATORNIA zaaranżowane są w naturalnych i soczystych kolorach. Styliści programu Dekoratornia pokazali, że odpowiednio dobrane płytki i dodatki mogą nadać wyrazu łazience i stworzyć relaksujący zakątek. Zobacz ZDJĘCIA łazienek z programu Dekoratornia [dekoratornia galeria].

DEKORATORNIA: ładne pasy na ścianie - wnętrza z programu DEKORATORNIA

Pasy na ścianie stanowią oryginalną dekorację ścian. Styliści programu Dekoratornia pokazali, że odpowiednio dobrana dekoracja ścian z pasami może powiększyć wnętrze lub nadać mu interesującą perspektywę. Zobacz galerię: zdjęcia wnętrz Dekoratornia.

DEKORATORNIA: biała kuchnia - ZDJECIA. ZOBACZ ładne białe kuchnie

W programie Dekoratornia mogliśmy zobaczyć ładne aranżacje białej kuchni. To trend, który Dekoratornia chętnie wykorzystuje w swoich aranżacjach. DEKORATORNIA - biała kuchnia - zdjęcia.

Wnętrza inspiracje: Dekoratornia. Planujesz metamorfozę wnętrza, zgłoś się do programu Dekoratornia

Chcesz zmienić wystrój wnętrza, ale nie masz pomysłu? Potrzebujesz inspiracji i architekta wnętrz? Zgłoś się do programu Dekoratornia, który już od 7 lat spełnia marzenia o pięknych wnętrzach. Dołącz do grona osób, którym Dekoratornia stworzyła niebanalne aranżacje wnętrz. DEKORATORNIA GALERIA ZDJĘĆ.

DEKORATORNIA: sypialnia w stylu japońskim ZDJĘCIA. Wnętrza z PROGRAMU DEKORATORNIA

Galeria z programu DEKORATORNIA - sypialnia w stylu japońskim. Właściciela mieszkania, miłośnicy Japonii, sami zaczęli urządzać sypialnię w stylu orientalnym. Kupili nawet meble (łóżko, komody), ale poczuli, że potrzebują pomocy przy dopracowaniu koncepcji wystroju wnętrza. I w tym momencie wkroczyła Dekoratornia. Architekci wnętrz sprawili, że sypialnia zyskała orientalny styl.

DEKORATORNIA: metamorfoza salonu z programu ZDJĘCIA

Właściciele salonu, który przeszedł metamorfozę w programie Dekoratornia, chcieli początkowo urządzić salon w stylu kolonialnym. Ale dali się przekonać projektantom wnętrz do zmiany zdania. Dekoratornia urządziła od początku salon z jadalnią w nowoczesnym, przytulnym klimacie. Właścicielom spodobały się nowoczesne meble i rozświetlająca wnętrze tapeta.

Metamorfoza małego salonu z programu DEKORATORNIA

Świetna metamorfoza z programu Dekoratornia. Właściciele mieszkania chcieli, aby salon stał się większy i bardziej nowoczesny. Mały salon przeszedł więc w programie Dekoratornia całkowitą metamorfozę. Jasne kolory i lekkie meble powiększyły optycznie wnętrze, a bambusowa podłoga ociepliła jego wystrój. Dekortaornia salon: galeria zdjęć z programu.

Strona 1 z 1

1