DEKORACJE WIELKANOCNE

(22 artykuły i zdjęcia)

ARTYKUŁY DEKORACJE WIELKANOCNE

Barwienie jajek wielkanocnych. Naturalne barwniki do pisanek i wzory w stylu eko. ZRÓB TO SAM

Barwienie jajek wielkanocnych. Naturalne barwniki do pisanek i wzory w stylu eko. ZRÓB TO SAM

Barwienie jajek wielkanocnych może być przyjemną zabawą dla całej rodziny, a własnoręcznie wykonane pisanki we wzory wybrane przez domowników ozdobią wielkanocny stół jak żadne inne! Podpowiadamy, jakie naturalne barwniki warto wykorzystać i jak w procesie barwienia jajek wykonać na nich piękne wiosenne wzory.

Pisanki z naklejkami. Prosty i szybki sposób na piękne jajka wielkanocne. KROK PO KROKU

Pisanki z naklejkami. Prosty i szybki sposób na piękne jajka wielkanocne. KROK PO KROKU

Garść naklejek i nieco lakieru – to wystarczy, by stworzyć piękne i niebanalne pisanki wielkanocne. Co ważne, prostota tej techniki zdobienia jajek zachęca, by do twórczej zabawy zaprosić także dzieci!

Wielkanoc: dekoracje stołu nowoczesne i stylowe

Wielkanoc: dekoracje stołu nowoczesne i stylowe

Wielkanoc tuż-tuż. Pomyślmy więc o podkreślających atmosferę ozdobach wielkanocnych. Podpowiadamy, jak nakryć stół wielknocny. Takie wielkanocne ozdoby zrobisz szybko i bez wielu akcesoriów.

Dekoracje wielkanocne, ozdoby wielkanocne: WIDEO

Wielkanoc tuż, tuż. A więc zacznij robić ozdoby wielkanocne. Własnoręcznie wykonane dekoracje wielkanocne będą niedrogą i pomysłową ozdobą stołu i wnętrza. Obejrzyjcie WIDEO z pomysłami florystki na ozdoby wielkanocne wykonane z roślin i wiosennych kwiatów. Są łatwe do powtórzenia, a więc bez trudu zrobicie je samodzielnie w domu.

Ozdoby wielkanocne

Nie wiecie jeszcze, jak udekorować dom na Wielkanoc? Prezentujemy tegoroczne trendy w wielkanocnych dekoracjach marki Home & You. Pisanki świeczniki czy wesołe króliczki będą ładną ozdobą wielkanocnego stołu.

Ozdoby wielkanocne: kolorowe jaja wielkanocne

Ozdoby wielkanocne są pełne uroku. Jajka wielkanocne jak bombki zawisły na gałązkach. Takie dekoracje wielkanocne wprowadzą wesoły, wiosenny i świąteczny nastrój do każdego wnętrza.

Wielkanoc: dekorowanie wnętrz. Inspiracje wielkanocne

Wielkanoc i dekorowanie wnętrz: przygotuj swoje mieszkanie na święta. Dekoracje na Wielkanoc nie muszą być wyszukane. Wystarczą skromne ozdoby wielkanocne. Jeśli będą estetycznie wykonane na pewno wprowadzą odświętny nastrój.

Jak udekorować mazurki: ZDJĘCIA. Jak ozdobić mazurki na Wielkanoc

Jeśli lubisz dekoracje wielkanocne, zobacz jak ładnie udekorować mazurki. Mazurki na Wielkanoc idealnie się nadają do ozdabiania. Zobacz zdjęcia: jak ozdobić mazurki wielkanocne - inspiracje.

Dekoracja stołu na Wielkanoc. Pomysły na dekorację stołu świątecznego

Dekoracja stołu na Wielkanoc powinna być radosna, lekka i odświętna. Tradycyjnie dekoracja stołu świątecznego to wiosenne kolory: żółty i zieleń. My pokazujemy także jak udekorować stół na Wielkanoc w pastelowych odcieniach. Dekoracje wielkanocne: inspiracje.

Dekoracje wielkanocne: postaw na kwiaty! Ładne dekoracje na Wielkanoc

Przygotowując dekoracje wielkanocne często zapominamy o kwiatach. A przecież żadne dekoracje na Wielkanoc nie mogą się równać z pięknymi, pachnącymi i żywymi kwiatowymi kompozycjami!

Święta wielkanocne: tradycyjna dekoracja stołu na Wielkanoc

Święta wielkanocne rozpoczynamy uroczystym śniadaniem. Tradycyjna dekoracja stołu na Wielkanoc powinna być radosna i jasna. Zobacz, jakie wybrać dekoracje wielkanocne i jak udekorować świąteczny stół.

Ozdoby wielkanocne: jak zrobić baranki dekorujące stół wielkanocny

Co zrobić, żeby stół wielkanocny wyglądał nie tylko uroczyście, ale i niebanalnie? Podpowiadamy, jak w prosty sposób zrobić fantazyjne ozdoby wielkanocne. Nasz stół na Wielkanoc udekorują baranki wykonane własnoręcznie.

Dekoracje wielkanocne: szyjemy zajączki

Zabawne dekoracje wielkanocne możecie kupić lub zrobić samodzielnie. Pokazujemy jak uszyć zajączki - ocieplacze na dzbanek, które przydadzą się na wielkanocnym stole. Zajączek to jeden z ulubionych motywów na Wielkanoc.
W zrób to sam zamieszczamy instrukcję jak uszyć zajączka.

Wielkanoc i dekoracje. Kwiaty od święta i na co dzień

Przy udekorowanym stole, w otoczeniu kwiatów wielkanocne śniadanie oraz każdy nowy dzień nabiorą wyjątkowego smaku. Najlepsze pomysły na dekoracje wielkanocne podpowiada natura. Zainspiruj się na Wielkanoc!

Dekoracje wielkanocne: Wielkanoc w kolorze zielonym

Szukasz pomysłów na ozdoby wielkanocne? Proponujemy dekoracje wielkanocne stołu i mieszkania, w których kolorem wiodącym jest zielony. Zieleń idelanie nadaje się na Wielkanoc, ożywia i rozświetla wystrój wnętrza.

Stroiki wielkanocne i dekoracje świątecznego stołu

Stroik wielkanocny możemy przygotować dosłownie w ostaniej chwili. Wystarczą proste naczynia, nawet te codziennego użytku, wiosenne kwiaty, gałęzie z ogrodu i pisanki. Najważniejsza jest wyobraźnia. Podpowiadamy jak szybko i łatwo, przygotować, czasem w formie zdekonstruowanej, stroiki wielkanocne lub nakrycie stołu z imiennymi wizytówkami dla gości!

Stroik wielkanocny: ozdobna misa z kwiatami. Dekoracje wielkanocne z pomysłem

Stroik wielkanocny z żywymi kwiatami to piękna ozoba domu, a samodzielnie wykonane dekoracje świąteczne dadzą więcej satysfakcji, niż gotowe ze sklepu. Nasz stroik wielkanocny przypomina skorupkę jajka i doskonale pasuje na Wielkanoc.

Pojemniki w kształcie jaja

Pisanki mają konkurencję, w postaci świątecznych dekoracji o owalnych kształtach.

Stoły na Wielkanoc

Jak nakryć do stołu, by było odświętnie i elegancko? Nasze aranżacje wielkanocnych stołów są swojskie i przytulne. Łatwo je skopiujesz w swoim mieszkaniu. Nakrycia ładnie prezentują się zarówno na lnianym obrusie, jak i żółtych podkładkach. Dzięki prostocie form i szlachetności materiałów w wystroju wielkanocnych stołów panuje harmonia.

Jak przygotować WIELKANOC: dekoracja stołu

Stół na Wielkanoc w kolorach wiosny. Świąteczną porcelanę zdobią dekoracje wielkanocne. Nakrycie stołu jest eleganckie i pełne ciepła.

Rodzinna Wielkanoc. Dekoracje wielkanocne stołu

Wielkanoc rozpoczynamy uroczystym śniadaniem. Zadbajmy o dekoracje wielkanocne, czyli ładne nakrycie stołu, piękną zastawę, wszechobecne barwy wiosny... Ozdoby wielkanocne i świąteczne tradycje to wspaniały sposób na ucieczkę od codzienności.

Dekoracje wielkanocne na świąteczny stół

Wielkanoc nie może się obejść bez dekoracji. Zgodnie z tradycją w wielkanocny poranek zasiadamy za stołem. Warto zadać o ładne świąteczne nakrycie stołu w kolorach zielonym, żółtym i białym. Proponujemy wielkanocne dekoracje w sielskim, uroczym stylu.

Strona 1 z 1

1