DEKORACJE STOŁU

(14 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY DEKORACJE STOŁU

Obrus i nie tylko. Aranżacje stołów na każdą okazję

Obrus i nie tylko. Aranżacje stołów na każdą okazję

Bez obrusa na stole żadna z naszych babć nie wyobrażała sobie podejmowania gości. Dziś stół nie przestał być centralnym miejscem domu, gdzie rodzina i przyjaciele gromadzą się na posiłki i zabawę. Jak jest jednak z obrusem? Jak dziś wygląda jego popularność? Czym go zastępujemy?

Z szykiem: lustra, srebra i kryształy

Z szykiem: lustra, srebra i kryształy

Minimalistycznemu mieszkaniu wdzięku dodają lustra, srebra i kryształy. Ale nie są jedynie dekoracją! Warto zainspirować się i używać stylowych przedmiotów na co dzień.  

Dekoracje świąteczne stołu: jakie zestawienia kolorów królują w nakryciach świątecznego stołu?

Dekoracje świąteczne stołu: jakie zestawienia kolorów królują w nakryciach świątecznego stołu?

Odświętna dekoracja stołu podkreśla doniosłość spotkania i wyjątkowy czas spędzany z rodziną i bliskimi przy okazji Świąt. Kolorystyka świeżej bieli, uroczystego złota i królewskiego kobaltu w świątecznej dekoracji stołu przyda niezwykłego, pałacowego charakteru świątecznym spotkaniom. Co więc wybrać na nadchodzące Święta: bardziej delikatne syntezy bieli i złota czy królewską purpurę i butelkową zieleń w dekoracji świątecznego stołu?

Jesienne dekoracje stołu: jak urokliwie podjąć gości jesienną porą?

Jesień to niezwykle wdzięczna pora roku dla domowych dekoracji. Bogata w naturalne lub inspirowane naturą elementy inspiruje do samodzielnego wykonania licznych jesiennych dekoracji stołu. Motyw kolorowych liści, szyszek czy kasztanów w połączeniu z miedziano-złotą i rudą kolorystyką tekstyliów stołowych czy nawet ceramiki, potrafi ubrać nasz stół w iście królewskie barwy i faktury. Jak udekorować jesienny stół by zachwycił naszych gości?

Dekoracje stołu: ślubne dekoracje w kolorze zielonym

Dekoracje stołu są jednym z ważniejszych elementów, o których musimy pamiętać podczas ślubu. To one zwracają uwagę gości na początku uroczystości i warto sprawić, aby były zapamiętane na długo. Prezentujemy 10 POMYSŁÓW na eleganckie dekoracje stołu z zielenią w roli głównej!

Wielkanocne dekoracje: powrót do zapomnianych umiejętności

Wielkanocne dekoracje to niewyczerpany temat do eksperymentów we wnętrzach! W jaki sposób przybrać nasze okna czy stół by w delikatny acz jednoznaczny sposób zasygnalizować wyjątkowość świątecznych dni? Zainspiruj się naszą GALERIĄ.

Wielkanocne dekoracje stołu: inspiracje na Święta Wielkanocne 2014

Niedziela wielkanocna to dzień radosnych, rodzinnych spotkań przy stole. Warto wcześniej zaplanować wielkanocne dekoracje stołu, aby w pięknym otoczeniu spędzić przy nim czas z najbliższymi i nadać Świętom szczególną oprawę. Pomysły na stół wielkanocny: elegancki i świąteczny.

DEKORACJE ŚLUBNE w kształcie serca: ZDJĘCIA i inspiracje na ładne dekoracje na ślub

Dekoracje ślubne w kształcie serca, mimo, że dość powszechne, nadal są często spotykane na ślubach i weselach. Symbol serca najlepiej oddaje charakter ceremonii, a na dekoracjach ślubnych może się pojawić w najróżniejszych formach. Zobacz zdjęcia i inspiracje na ślubne dodatki!

Zrób to sam: jak uszyć podkładkę pod talerze i serwetkę - kieszonkę na sztućce

W zrób to sam pokazujemy instrukcję jak uszyć podkładkę pod talerze i kieszonkę na sztućce. Zachęcamy do wykonania. Są proste do uszycia i ozdobienia wybranym motywem. Zrób to sam: instrukcja w galerii zdjęć - krok po kroku.

DEKORACJE NA STÓŁ: piękne kwiatowe dekoracje stołu

Zapraszając gości, zadbajmy o ładną dekorację stołu. Taką nietypową wiosenną dekoracją na stół będą kwiaty wymyślnie ułożone w kuchennych naczyniach. Kwiatowe kompozycje zachwycą naszych gości.

Dekoracja stołu. Ładne dekoracje stołu: zdjęcia

Dekoracja stołu nie tylko na uroczystości. Jeśli zadbasz o ładne dekoracje stołu przyrządzone potrawy będą smaczniejsze. Dekoracja stołu może być bardzo prosta, wystraczą kwiaty w wazonie i ładne naczynia, by stół nabrał uroku i zachęcał do wspólnych posiłków.

Dekoracja stołu. Ozdoby i świąteczne dekoracje

Ozdabiamy wnętrza na Boże Narodzenie. W święta zasiądziesz zapewne przy niejednym stole. Zadbaj o dekoracje stołu. Zobacz, jak go przystroić, by twój był najpiękniejszy. Stół ubrany na wieczór wigilijny może nieskromnie błyszczeć albo urzekać prostotą. Musi jednak być wyjątkowy i mieć świąteczne dekoracje.

Stemplowany obrus świąteczny: jak zachwycić naszych gości?

Stemplowany obrus to prawdziwie twórcza i niedroga dekoracja świątecznego stołu. Pamiętajmy przy tym, że własnoręcznie wykonane dekoracje za każdym razem zachwycają gości i domowników, a nam dostarczają prawdziwej satysfakcji.

DEKORACJE NA HALLOWEEN: NIETOPERZE - klipsy. Proste Zrób to sam

Klipsy nietoperze to efektowne dekoracje na Halloween. W zrób to sam, pokazujemy jak zrobić nietoperze z klipsów i papieru. Można je przypiąć do gałęzi wstawionych do wazonu czy zasłon. Film (instrukcja wideo) pokaże Wam, jak sprawić, żeby te mroczne zwierzaki zagościły jako dekoracje na Halloween w Waszym domu.

Strona 1 z 1

1