CZARNO-BIAŁE WNĘTRZE

(16 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY CZARNO-BIAŁE WNĘTRZE

Projekt wnętrz w kolorze czarno-białym: jak żonglować kolorem?

Projekt wnętrz w kolorze czarno-białym: jak żonglować kolorem?

Projekt wnętrz w kolorze czarno-białym wciąż jest na czasie. Biel i czerń to nieśmiertelny duet, który w każdej przestrzeni zaprezentuje się niezwykle efektownie. Dwubarwna konwencja wnętrza, na pozór tak prosta i logiczna, wymaga jednak niesamowitego wyczucia smaku. Jak łączyć te dwa kolory, by zachwycały klasą i elegancją? Jak do czarnego wnętrza wprowadzić harmonijne rozjaśnienie, a w jaki sposób białej przestrzeni nadać charakteru?

Nowoczesny styl skandynawski w czarno-białej odsłonie

Nowoczesny styl skandynawski w czarno-białej odsłonie

Nowoczesne skandynawskie wnętrza często urządzone są w dwóch kolorach: białym i czarnym. Biel i czerń to dwie barwy za pomocą których stworzyć można niebanalne kompozycje. Połączenie dwóch kontrastujących ze sobą kolorów urzeka nieskończonymi możliwościami zestawień. Dlaczego tak często spotkać je można w nowoczesnych wnętrzach skandynawskich?

Czarno-biała łazienka: aranżacje łazienek, które nigdy nie wychodzą z mody

Czarno-biała łazienka: aranżacje łazienek, które nigdy nie wychodzą z mody

Czarno-biała łazienka to klasyka. Aranżacje łazienek w tych dwóch kolorach nigdy nie wyjdą z mody. Czarno-biała łazienka jest jak para czarnych szpilek albo mała czarna od Chanel. Odpowiednio zaaranżowana może dopełnić dom niemal w każdym stylu.

Projekt kuchni: czarno-biała kuchnia z fornirem i kroplą kobaltu [KOSZTORYS]

Jak stworzyć aranżację kuchni, by zachowała międzywojenny klimat lokalizacji mieszkania i była jednocześnie funkcjonalną, nowoczesną przestrzenią? Oto projekt kuchni, który stawia na klasyczne zestawienie czerni i bieli, nowoczesne sprzęty i zabudowę okraszone tradycyjnymi elementami dekoracyjnymi oraz autentyczne, stylowe meble z epoki. Sprawdź kosztorys wyjątkowego projektu czarno-białej kuchni z kroplą kobaltu i fornirem z czeczotki.

 Przytulne wnętrza w kolorze czarnym, białym i szarym

Aranżacja wnętrz jest utrzymana w trzech kolorach: białym, szary i czarnym. Wnętrza są przytulne, stylowe, ciepłe. Białe ściany okazały się świetnym tłem dla mebli i dodatków. Potem niektóre fragmenty zyskały różne odcienie szarości. Obejrzyjcie ładne czarno-białe wnętrza w mieszkaniu o pow. 70 m2.

Toaleta w domu: szachownica, czyli płytki w czerni i bieli

Podobają Ci się czarno-białe płytki, ale nudzi klasyczna szachownica? Zainspiruj się czarno-białą toaletą w domu z różnej wielkości płytkami. Ten projekt toalety udowadnia, że czerń i biel wcale nie musi być nudna!

Mieszkanie w kropki: energetyczne zestawienia kolorów i odważne desenie

Aranżacja wnętrz charakteryzująca się brakiem reguł, kontrastowymi zestawieniami i pełną dowolnością? Czarne grochy w towarzystwie wzorów kwiatowych? Czemu nie! Prezentujemy projekt wnętrz, gdzie motywem przewodnim są kropki, kwiaty i odważne barwy.

Aranżacje wnętrz: 14x czarno-białe wnętrza, czyli moda na kontrast [ZDJĘCIA]

Moda na czarno-białe wnętrza trwa. Oto aranżacje wnętrz, które świetnie łączą te dwa kolory. Podpowiadamy, jak urządzić wnętrza, jak zastosować czerń i biel, żeby stworzyć najlepszy efekt. Zainspiruj się GALERIĄ WNĘTRZ  w czerni i bieli!

Czarno-białe wnętrza: aranżacje jak japońska sztuka kaligrafii

Czarno-białe wnętrza wywołują mieszane uczucia. Podobają się nam takie wnętrza i aranżacje, ale rzadko kto decyduje się na czarno-białe wnętrza w swoim mieszkaniu. Oto dobre inspiracje na czarno-białe wnętrza, dla wszystkich, którzy lubią kontrastowe zestawienie kolorów i nowoczesne aranżacje.

Elegancka czarno-biała kuchnia. PROJEKT KUCHNI z wyspą 10 m2

Projekt kuchni w czerni i bieli kontrastuje z resztą domu urządzoną w ciepłych barwach. Nowoczesna czarno-biała kuchnia z wyspą (10 m2) jest ocieplona przez dodatki, które ożywiają jej surowe wnętrze. Projekt kuchni z wyspą jest funkcjonalny, wygodny i dość efektowny.

Ciekawa aranżacja wnętrz: czarno-białe wnętrza. Zobacz zdjęcia!

Aranżacja wnętrz, w których dominującym kolorem jest czarny i biały, jest wciąż jest modna. Czarno-białe wnętrza kojarzone są ze stylem nowowczesnym i minimalistycznym, ale coraz częściej sprawdzają się także w aranżacjach klasycznych i w stylu vintage.

Aranżacje wnętrz: czarno-białe wnętrza. Ładne wnętrze – inspiracje

Aranżacje wnętrz w bieli i czerni wymagają wyczucia i dobrego smaku. Nietypowe czarno-białe aranżacje wnętrz wzbogacają dodatki w innych kolarach, które na takim tle stają się bardzie jaskrawe. Zobacz: ładne zdjęcia wnętrz.

Skandynawska kuchnia: czarno-białe wnętrze z elementami retro

W projekcie skandynawskiej kuchni postawiono na połączenie uniwersalnej bieli, czerni oraz szlachetnego drewna. Poprzez dobór dodatków i materiałów, skandynawska aranżacja przywołuje na myśl także styl retro oraz industrialny. Zobacz ciekawy projekt czarno-białego wnętrza kuchni!

Minimalistyczny salon: czerń i biel w projekcie wnętrza

Założenie projektu minimalistycznego salonu wynikało z jasno określonych potrzeb właścicieli: „Nas jest czworo, ale w naszym domu ciągle jest ktoś poza nami: rodzeństwo, znajomi – i dla nich wszystkich powinno znaleźć się miejsce”. Projektanci wiedzieli, że w takiej przestrzeni sprawdzi się funkcjonalna kuchnia z wyspą, duży drewniany stół i komfortowa kanapa w rozmiarze XXL.

Czarno-białe wnętrze. ARANŻACJA w szchownicę - ZDJĘCIA

Zawsze wiedziałam, że nasz dom będzie w bieli i czerni. Na tym tle barwy kwiatów i świec wydają się o wiele głębsze i czystsze – mówi Lidia z Mielca, kolejna bohaterka cyklu "Kocham mój dom".

Projekt łazienki z niecodziennym akcentem: rury wydechowe we wnętrzu

Projekt łazienki niezwykle eleganckiej i stylowej. Czarno-białe wnętrze, które nie znosi nudy. Ponadczasowy szyk przełamany niecodziennym akcentem. Rury wydechowe wyścigowych aut stanowiące kluczowy element w stylowej aranżacji. Prezentujemy projekt łazienki niezwykłej, niebanalnej, innej od wszystkich.

Strona 1 z 1

1