CEGŁA

(12 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY CEGŁA

Z efektem cegły: dekorujemy ściany płytkami Boston marki Stegu

Z efektem cegły: dekorujemy ściany płytkami Boston marki Stegu

Ciekawą dekoracją ścienną są płytki imitujące cegłę. Na szczególną uwagę zasługują płytki Boston marki Stegu, które otrzymały rekomendację magazynu 'M jak mieszkanie'. Przykuwają uwagę doskonałym odwzorowaniem cegły, gotową fugą  i łatwością montażu. Nadają się do wnętrz oraz na elewacje domów.

Mieszkanie jak loft - z cegłą na ścianie, betonową podłogą. Nowocześnie i przytulnie

Mieszkanie jak loft - z cegłą na ścianie, betonową podłogą. Nowocześnie i przytulnie

W mieszkaniu Zuzi i Krzysztofa cegła występuje na ścianie w jadalni, salonie, sypialni... W połączeniu z dodatkami industrialnymi, betonem na podłodze, przestrzenią i stonowaną kolorystyką tworzą w mieszkaniu klimat loftu.  

15 pomysłów na ścianę w łazience. Może być i ładnie i wygodnie. Zobaczcie…

15 pomysłów na ścianę w łazience. Może być i ładnie i wygodnie. Zobaczcie…

Aranżując łazienkę zastanawiamy się co zrobić ze ścianami, żeby było i ładnie i łatwo było utrzymać ją w czystości. Położyć płytki czy … płytki? Duże czy małe? Gładkie czy wzorzyste? A może kamień naturalny? Na tym pomysły na ściany w łazience najczęściej się kończą. Pokażemy, że pomysłów i rozwiązań może być trochę więcej.

Mieszkanie w stylu amerykańskiego loftu

Mieszkanie może być małe, ale za to urządzone „na miarę”. Dobrze zaaranżowane świetnie pasuje do tempa życia i pasji właściciela. 

Aranżacja wnętrz na strychu: surowość z klimatem. Podoba wam się projekt Cat Inside?

Oryginalna aranżacja wnętrz: surowa cegła, drewniane belki i efektowne dodatki to cechy charakterystyczne mieszkania na zaadaptowanym strychu warszawskiej kamienicy. Aranżacja wnętrza nawiązuje do lokalizacji mieszkania oraz oddaje charakter poddasza. Za projekt klimatycznego wnętrza z elementami surowości odpowiada Cat Inside.

CEGŁA NA ŚCIANIE: ładne aranżacje wnętrz z cegłą na ścianie ZDJĘCIA

Motyw cegły na ścianie często pojawia się w propozycjach aranżacji wnętrz. Cegła na ścianie dobrze prezentuje się, zarówno w wersji odnowionej, jak i wystylizowanej. Sprawdź, co warto wiedzieć, decydując się na cegłę na ścianie ZDJĘCIA. I jak cegła we wnętrzu wpływa na wystrój mieszkania.

Ciekawa DEKORACJA ŚCIAN: CEGŁA w aranżacji wnętrz

Cegła, jako dekoracja ścian, to materiał z duszą, który tworzy wspaniałe aranżacje. Oprócz ciekawego wyglądu jest wyjątkowo trwałym naturalnym materiałem wykończeniowym. Dekoracja ściany z cegły to ciekawa alternatywa na miejsce tapety lub kolorowej farby. Dekoracja ścian z cegłą - zobacz ZDJĘCIA!

CEGŁA NA ŚCIANIE: aranżacje i ZDJĘCIA wnętrz ze ścianą z cegieł

Wróciły do łask aranżacje wnętrz, w których pojawia się motyw cegły na ścianie. Ceglana ściana pasuje zarówno do kuchni, jak i salonu. Modna jest cegła na ścianie zarówno w naturalnym kolorze, jak i malowana na biało. Zobacz ZDJĘCIA ARANŻACJI i pomysły na cegły we wnętrzu.

Przytulna kuchnia rustykalna. Aranżacja kuchni: łączymy stare z nowym

Kuchnia rustykalna jest ciepła i jasna. Aranżacja kuchni w starej stajni zaskakuje pomysłowością i połączeniem starego z nowym. Kuchnia w cegle nabrała ciekawego charakteru i dobrze pasuje do wiejskiego klimatu okolicy.

Loft w starej kamienicy. Udany remont

Loft urządzony przez architektów. Architekt i projektantka wnętrz są parą zawodowo i prywatnie. Wspólnie prowadzona pracownia stała się ich drugim domem. I to dosłownie: zaadaptowali na nią część piętra nad własnym mieszkaniem.

Nowoczesne mieszkanie z ceglaną ścianą

Gładka, lśniąca biel przełamana chropawą cegłą to motyw wystroju dwukondygnacyjnego mieszkania w nowej kamienicy na starej, rzemieślniczej Woli. Mieszkają tu Kinga i Konrad, para trzydziestolatków, która lubi mieć „kawę pod domem”, czyli miejskie przyjemności w pobliżu.

Apartamentu na poddaszu w stylu prowansalskim

Jasny apartament usytuowany jest na poddaszu, w całości pod skosami. We wnętrzu zamieszkał styl prowansalski w nowoczesnej odsłonie. Zobacz ciekawy pomysł na aranżację przestrzeni poddasza autorstwa pracowni projektowej emDesign home&decoration!

Strona 1 z 1

1